Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

keirashara, miałam taki pomysł.
Ale miałam też w głowie że zamknę oczy to w końcu jest spokój i cię nie ma , mogę odpocząć.
Sonika, - nie, nie idź w tą stronę. Nie myśl o sobie źle. Jakby ktoś nie chciał z Tobą pisać, to by tego nie robił, po prostu. To jest w Twojej głowie, nie w tym memie 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 listopada 2023 16:49
Sonika, a nie łatwiej zapytać wprost? Tylko na śmiesznie, bez wyrzutów.
Ten mem ma pozytywnie wybrzmiewać. Same jego początki nie są związane z papugami, aczkolwiek sens ten sam.

Nie zaglądałałam ostatnio na forum, więc nie wiem, może jest lepszy wątek... To najwyżej pokierujecie. Otóż poszukiwany jest konik taki, jak poniżej.

Znajoma (Przygody Mikołajka, https://www.facebook.com/BlogPrzygodyMikolajka) szuka i szuka – ale bezskutecznie. W sklepach nie ma, na różnych olx-ach nie ma. Ale może u jakiejś koniarki zalega? Zapomniany i niepotrzebny?

Mikołaj ma zespół Smith-Magenis. I takiego konika, szesnastoletniego...

"Mikołaj ze wszystkich misiów świata wybrał konika. Kupiliśmy go, gdy Mikuś był maleńki, może miał kilka tygodni. A może to było na jesieni, kiedy miał kilka miesięcy, już nie pamiętam. Jednak pamiętam. Zdecydowanie to był październik. Przez szesnaście lat życia z Mikołajem konik niestety stopniowo zmieniał konsystencję, wydaje mi się, że obecnie jest w agonii. Nie można już go pozszywać, materiał całkowicie się wysiepał, czy jak to się mówi… Może dobra krawcowa dałaby radę uszyć nowego, bo ten jest już nie do kupienia. Szukam od wielu lat i nie tylko ja. I niestety, nic. Pusto na olx, pusto na vinted. Raczej bez szans…"

Wiec może, a nuż?
Konik.jpg Konik.jpg
Sorry za dopisek w osobnym – to jest konik firmy Sun Day.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 listopada 2023 23:37
Teodora, może uszyć na zamówienie? Spytaj na grupie Give Her a Job na Facebooku, na pewno znajdzie się jakaś zdolna artystka.
Uszycie na zamówienie jest dobrym pomysłem, ja podrzucę od siebie jeszcze grupę na fb Krąg kobiet twórczych (rękodzieło szeroko pojęte, widziałam ze przyjmują zlecenia).
A ja polecę coś innego - grupy hobby horsiar :P Tam to wam na bank ktoś uszyje takiego poducho-konika.
Dzięki, przekażę te namiary Mamie Mikołajka.
Ale jakby ktoś jednak odkopał swojego, to polecamy się uwadze...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 listopada 2023 22:08
Kupiłam sobie kurtkę na narty. Tylko ten - białą.
Podobała mi się, ale parę godzin po zakupie usłyszałam, że obciach na stoku i wszyscy będą się śmiać.

Obciach czy nie obciach?
malinowaa, jak tobie się podoba to w czym problem? Serio zastanawiasz się czy jakiś kolor jest obciachowy...? Osoba która ci to powiedziała raczej do dojrzałych nie należy.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 listopada 2023 22:26
malinowaa,(…)Serio zastanawiasz się czy jakiś kolor jest obciachowy...?.

mindgame, jestem zawodowym nadmiernym myślicielem 😂
malinowaa, czemu obciach?
Białe są raczej ponadczasowe, bardzo dużo kobiet ma białe kurtki, spodnie.
Ja mam kask biały.
malinowaa, z białym na stoku jest inny bardziej praktyczny problem. Ja specjalnie kupuje żywe kolory, żeby nikt mi w plecy nie wjechał. Biały strój czasem może zlewać się ze śniegiem i stajesz się mniej widoczna.
aaga84, to prawda, dlatego kurtka nie stanowi problemu jeśli masz kolorowe spodnie
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 listopada 2023 17:39
no ten, będę biało-czarnym punktem, chyba mnie zauważą - mam nadzieję 😂 dziękuje!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2023 12:16
malinowaa, Daj spokój, każdy kolor jeśli Ci się podoba to jest dobry! Na stokach to przecież wszystkie kolory tęczy są. A jak masz wątpliwości czy ktoś Ci w tyłek nie wjedzie, to kup sobie jakąś kolorową nakładkę na kask 😁
To ja szukałam specjalnie białej kurtki do mojego outfitu narciarskiego a tu takie informacje 😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2023 14:42
Polećcie jakąś firmę, która mi zrobi bluzę z własnym nadrukiem? W oko wpadło mi T-Druk, mają bluzę jaką bym chciała, fajny i prosty kreator na stronie, ale na moje pytanie dotyczące wymiarów bluzy nie odpisali 🙄 Pytałam 2x, raz przez formularz, potem zwykłym meilem i cisza. Nie wiem czy nadal działają🤷
Larish   Pozdrawiam ciepło
30 listopada 2023 15:33
zembria, hejka, polecam simdruk.pl. Robiłam personalizowany t-shirt dla kolegi. Sprawny kontakt, wykonanie też.
zembria, Jak wejdziesz na wybraną bluzę i dodasz do kreatora a następnie wybierzesz rozmiar, to wybierając dane techniczne pojawi się tabela rozmiarów z dokładnymi wymiarami.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2023 16:04
Majorka, Tak, ale tam nie ma podanej długości rękawów, a to kluczowy wymiar jeśli chodzi o mojego małża.
Larish, Zerknę, dziękuję. Edit. nie mają ani koloru który chcę, ani podanych wymiarów bluzy, ale napisałam do nich zapytanie.
zembria, korzystałam z ideashirt i jestem zadowolona. Jakość bluzy super - wzięłam "premium" i rzeczywiście materiał taki porządny się wydaje, nie skurczyła się w praniu itd. Jakość nadruku też bez zastrzeżeń. Chyba mają tabele rozmiarów z tego co pamiętam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 grudnia 2023 12:02
kurczak_wtw, Zerknę, dzięki! Bo póki co to obie powyższe firmy mnie olały 🤦
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 grudnia 2023 17:25
Czy ktoś kojarzy, z jakiej kolekcji jest ta cukiernica? Mama miała cały komplet, ale przy przeprowadzce stukały jej się wszystkie filiżanki. Na pewno jest z Chodzieży, ale przejrzałam kilka stron i nie znalazłam
IMG_1552.jpeg IMG_1552.jpeg
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 grudnia 2023 20:11
safie, nie ma pod spodem. jakichś numerów?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 grudnia 2023 22:11
Dementek, tylko coś takiego
IMG_1571.jpeg IMG_1571.jpeg
Larish   Pozdrawiam ciepło
12 grudnia 2023 15:44
safie, w tym roku wydano album o serwisach kawowych zaprezentowanych w muzeum w Szamotułach. Może skontaktuj się z Chodzieską Biblioteką czy mogą sprawdzic co to za kolekcja?

https://biblioteka-chodziez.pl/kawa-i-herbata-z-chodzieskiej-filizanki/

Jeśli chodzi o kontakt z samym producentem, to w moim przypadku zostałam olana (szukałam info dot pojemników kuchennych). Powodzenia
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 grudnia 2023 15:50
Larish, bardzo Ci dziękuję � ja mamie po prostu kupię ten album 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się