kącik skoków

Adaś dużo lepiej niż poprzednio. Szkoda błędu na wodzie, ale dużo lepiej się to oglądało 🙂 chyba też był pewniejszy siebie. Koń super skakał!
NowaJa, no właśnie i na wodzie.
Ale dużo lepszy przejazd Adasia!
Brawo! Nasi po dwie zrzutki, jest moc!
Issem w drużynowym też miał błąd na wodzie - chyba to nie jest ich mocna strona.
United Touch 3 zrzutki 😐
Szkoda tej wody, bo z 4 punktami to jeszcze byłyby szansę. Młody chłopak, 8 punktów to nie wstyd.
Vogel trzy zrzutki, cały parkur jechał jakby wiedział że zrzuci i się spieszył
Karla🙂,
Vogel zaraz pod Dawidem
IMG_7661.png IMG_7661.png
ogurek, dziękuję🙂
Czekałam, który koń się w końcu zatrzyma na ten dziwnej przeszkodzie 😅
Dzisiaj ten parkur widać, że wielu jeźdźcom i koniom pasuje, więc pewnie jutro będzie jakaś totalna rzeźnia 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 sierpnia 2024 16:30
Świetnie Adaś z Issemem 🙂
Tam się pojawił cień pod murem i konie wyłamują 😕
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 sierpnia 2024 16:33
Mur jest bardzo ciekawy
840D13DF-6870-4A93-BE7E-4C4D5E760F91.jpeg 840D13DF-6870-4A93-BE7E-4C4D5E760F91.jpeg
ja myślałam początkowo, że to panele fotowoltaiczne 😂😂😂
Tak na pierwszy rzut oka jak zerknęłam, to myślałam, że ten mur stoi nachylony do podłoża i w ogóle wyglądał jak panele solarne 😂

galopada_, hahaha cieszę się, że nie tylko ja 😂
maiiaF, miałam wrażenie, że to jest przeszkoda pochylona pod jakimś dziwnym kątem jakby ją z crossu wyciągnęli 😮dopiero na zdjęciu w internecie zobaczyłam jak duże to złudzenie optyczne 😅
A ona nie jest pochylona?
karolina_, klik
Miałam dokładnie tak samo jak wy, myślałam że góra przeszkody jest bliżej a spód cofnięty względem najazdu. Ciekawe jak konie ją postrzegają.
Też mi myli oko, nie mogłam dojść o co w niej chodzi, na pewno przy koniach i jeźdźcach mniej doświadczonych, byłoby dużo więcej wylaman 😉
Teraz się jakoś dużo bardziej te dragi sypią. To daje nadzieje tym z jednym błędem 🙉
Ależ ten koń Epaillarda to jest rakieta!
Gilles Thomas z Ermitagem wyglądali jakby sobie treningowy metr jechali, jestem fanką tego chłopaka.

Nasi super, bardzo dobrze się ogląda. Teraz cała nadzieja w Maksie.

W ogóle parkur już nie jest tak ładny, jak przy drużynowych. A ten mur to naprawdę niezłe złudzenie optyczne.
Dwa konie do startu Maksa
Ilex ze zrzutką.😓 On, Ermitage i Zineday to moje top 3 tych Igrzysk.

Ale ten koń Fuchsa się gimnastykował, żeby ze wszystkiego wyjść na czysto.
Stoją teraz przy tym murze, a i tak się to miesza w oczach 😅 może nie tak ładny parkur ale takie przeszkody jak ta, no spektakularna..

Swoją drogą narzekanie na rollkur w ujeżdżeniu a Cian w swoim stylu, stary rollkurowiec, tak jeździ i na rozprężlni i wjeżdżając na parkur i w domu i tu się magicznie nikt nie czepia...
Ależ teraz doszła presja, po jednym błędzie jak ktoś chce walczyć, trzeba się spieszyć, a to znowuż ryzyko kolejnych błędów 🙉🙉
Matko, zawał. Coś Chepettano dzisiaj ciężki w prowadzeniu się wydawał. Szkoda szkoda. Ale całokształt naszych skoczków super.
Ale szkoda... Zwłaszcza, że już przejazdy z 4 punktami wchodzą do finału...
Ciężka druga połowa przejazdu 🙁
Co on zrobił przed tym szeregiem.
Wybił konia z rytmu. Wrrrrr
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się