Celebryci w siodle

A to nie Pan z Zakopower'u?
Tak, to Sebastian Karpiel- Bułecka z Zakopower.
In.   tęczowy kucyk <3
28 października 2009 13:02
Co to Zakopower? 🤔
Google się kłania, zespół folkowy.
In.   tęczowy kucyk <3
28 października 2009 13:10
Przepraszam, już w ogóle się nie będę odzywać.
Nie ma o co się fochać, po prosto po co taki szok? 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 października 2009 13:31
Podobny bardzo do O. Bloom'a 😉
Co to Zakopower? 🤔

Zwróć uwagę na reklamę banku millenium, tą z kredytem mieszkaniowym. Zakopower wygryzł z niej feel'a 😉
Ale że do Blooma on podobny bym nie powiedziała 😉
Ja bardzo lubię tego wykonawcę. Jest muzykalny . I odważny.
/nosi spódnice,śpiewa Niemena i seplen jakoś tak ukrywa jako góralski akcent/
I nieźle wygląda. Stąd było pytanie-czy jeździ konno czy to tylko taka fotka.
Małopolska jak sama nazwa wskazuje jest mała i ktoś by go widywał w stajni na pewno.
In.   tęczowy kucyk <3
28 października 2009 14:35
ekhem, omg ta kicha to oni? 🤣 dzięki za info :kwiatek:
Ładny głosik, ale żeby taką chałę robić? rotfl

Burza, sorry, tak dziś reaguję... pokłóciłam się z matką dosyć ostro i na każde słowo, które nie jest głaskaniem po głowie tak reaguję...
In., więc tak głaszcząc - wyluzuj 😉 Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba. Widać i to się komuś podoba 😉
In., więc tak głaszcząc - wyluzuj 😉 Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba. Widać i to się komuś podoba 😉

Mnie się podoba odwaga tego gościa. Tak jak pisałam. Reklama fatalna.
To,co widział ktoś go na koniu?
Toż Sebastian wygrał jakiś plabiscyt na Najseksowniejszego mena w polskim show-biznesie 😜 Mnie się bardzo podoba 😎
To taki off, bo na koniu go nie widziałam.

Taniu, skąd to zdjęcie?
Toż Sebastian wygrał jakiś plabiscyt na Najseksowniejszego mena w polskim show-biznesie 😜 Mnie się bardzo podoba 😎
To taki off, bo na koniu go nie widziałam.

Taniu, skąd to zdjęcie?

Z Pudelka czy plotka jakiegoś.
cieciorka   kocioł bałkański
29 października 2009 20:40
reklama moze, ale piosenka i wykonianie juz nie. tez go lubie 🙂

feela nie- a nie troche, ale piosenka ktora leciala w reklamie byla jedyną tego zespołu, która była znośna 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 grudnia 2009 10:25
http://pomponik.pl/galerie/podpatrzono/najgorzej-ubrane-gwiazdy-2009-roku/zdjecie,1171620,5

No az nie moglam się powstrzymać by tego nie wstawić. Czyżby oficerki były w modzie? 🏇 😂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 grudnia 2009 10:32
on ma sztyblety i sztylpy. ale numer  🤣
Oficerki, sztyblety i sztylpy, bryczesy... To wszystko dostaniesz w sklepach z dobrymi/drogimi ciuchami. I to już od kilku lat 😉
Jakoś ostatnio w sklepach z obuwiem rzucają mi się w oczy...sztyblety  😲 Nie wiem czy to one, ale wyglądaja podobnie 😉
In.   tęczowy kucyk <3
12 grudnia 2009 18:05
grzesiek.1993, oj tak, pełno tego jest : )
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 grudnia 2009 18:11
Jak pierwszy raz zobaczyłam sztyblety czy oficerki to stanęłam jak wryta i z otwartą gęba chyba parę minut się patrzyłam na te buty, a potem wybuchnęłam śmiechem 😁
http://www.polskiearaby.com/?page=news&lang=pl&id=651

Oglądał ktoś może? Bo porównując do poprzednich opinii o tym, jak Olbrychski traktuje konie, jestem ciekawa wrażeń...
Oglądałam jakieś pół roku temu. Tak jak wcześniej dość sceptycznie odnosiłam się do stosunku pana Olbrychskiego do koni, tak po tym filmie miałam pozytywne odczucia. Ogólnie pomijając sam styl jazdy (prawdopodobnie wiek robi swoje) bardzo przyjemny obrazek pojawil sie w tym filmie 😉 poza tym - przytaczał ciekawe anegdoty z różnych filmów w jakich miał okazje jeździć konno.
ogladałam wczoraj film... pozytywne odczucia miałam. Fajnie. Nie podobały mi sie wielgachne ostrogi, ale sam aktor przyznał ze to dla picu.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 kwietnia 2010 22:57
U nas przez jakiś okres czasu trzymała konia Ewa Kania 🙂 Bardzo fajna babeczka miła i w ogóle. Może i styl jazdy pozostawiał "trochę" do życzenia, ale ogólnie nie było źle. O konia dbała (choć Wiosna swoje przeszła - wiec koń skarbonka) jeździłam na tej kobyłce, ale powiem szczerze koń strasznie nie wygodny twardy i kłótliwy, ale skakała fajnie 😉 , a Ewa najwyraźniej w terenach na to nie narzekała 🙂
U nas przez jakiś okres czasu trzymała konia Ewa Kania 🙂 Bardzo fajna babeczka miła i w ogóle. Może i styl jazdy pozostawiał "trochę" do życzenia, ale ogólnie nie było źle. O konia dbała (choć Wiosna swoje przeszła - wiec koń skarbonka) jeździłam na tej kobyłce, ale powiem szczerze koń strasznie nie wygodny twardy i kłótliwy, ale skakała fajnie 😉 , a Ewa najwyraźniej w terenach na to nie narzekała 🙂



Ewa, którą miałam okazję poznać, jest naprawdę fajną babeczką!
Ostatnio w Lesznie L-kę licencyjną jechał Wojciech Dąbrowski (aktor). Nawet nieźle sobie radził a rad udzielał mu Piotrek Morsztyn.

Kiedyś przyjechał do stajni Piotr Adamczyk (aktor),  na konny spacerek do lasu. Dziewczyny biegały jak w ukropie  😎
cieciorka   kocioł bałkański
14 kwietnia 2010 11:20
myślę, że wątek powinien dotyczyć celebrytów, którzy publicznie pokazują się w siodle, a nie takich którzy po prostu trzymają swoje szkapy w naszych stajenkach 😉
ja osobiście znam Pana Smolenia (hodujemy tą samą rasę koni-Highland Pony) pomimo tragedii jaka go spotkała jest bardzo ciepłym, otwartym i wesołym człowiekiem, czego dowodem jest prowadzenie fundacji: http://www.fundacja-smolenia.org/index_pl.php?m=1
niestety nie widziałam go nigdy w siodle, ale wiem że bardzo dobrze obchodzi sie z końmi i jest prawdziwym "koniarzem"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się