Facet na forum

ah, uraza bije z Twojej wypowiedzi, Lopku.. Pocieszajace jest jednak to, ze Ciebie tez ma kto pocieszyc  🤣 a my pewnie tez sobie z tym wszystkim jakos  poradzimy  👀 😁
Manta   Tyłkoklep leśny =)
24 czerwca 2010 15:11
Sanna - nie poradzimy, bo faceta nam trzeba, a kto by takie chcial ;-)



Lopku - dziekuje Ci za ten post, naprawde poprawiles mi nim humor 😀
Manta, mialam na mysli nas :-) ze takie beznadzieje, ale jakos sobie z tym poradzimy  😁 🤣
Averis   Czarny charakter
24 czerwca 2010 15:21
Ale na R-V jest równouprawnienie. Kobiety też się tu szykanuje 😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 czerwca 2010 15:32
Averis
NIEPRAWDA!
Na tym feministycznym forum facetów jest jak na lekarstwo, ale i tak trzeba ich szykanować i wytępić  😀iabeł:


Nie lubię mężczyzn bo mi chłopa brakuje!!! O! 😂
I wam dziewczyny też, lopek wie lepiej i zna nas z kilku postów, które przeczytał 🤔wirek:


Czyżby kolejny troll?? 👀
Zaczął się jakiś sezon czy co?
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 czerwca 2010 20:18
powtorze sie:

buahahahahahahahahahahahaha
A mi się Lopek podoba , choć mnie zignorował 👿 Patrzcie , karmi zmysły.Ciekawy facet... na forum hmm 🙄
W skrócie opowiedział swoje wrażenia z raju , a wy nic. 😕 Dalej się czepiacie , zamiast prosić o więcej . 😀
Ta rajska plaża, to pewnie jest przerwa między lekcjami w gimnazjum.
Powiem mężowi, że faceta mi trzeba - ucieszy się  😁
Swietnie pokazujecie dokladnie to, o czym pisalem, typowo
polski poziom, pelen kompleksow, a jak sie pojawia ktos, kto sie ich wyzbyl, to trzeba go sprobowac zdolowac, zepchnac do
swojego poziomu, aby samej poczuc sie lepiej, tak dzialacie  😁 Zadna z was mnie nawet troche nie zna, chyba dwie zadaly
sobie trud mnie poznac, a najwiecej ocen wystawily te, ktore nic o mnie nie wiedza  🙇 jestescie smieszne  😁  👍

Ale to chyba tak macie zakodowane gleboko w swojej kulturze, swojej, bo to nie moja, Ja tak po prostu nie mam.
Roznimy sie bardzo, wy sie czepiacie dla samej idei przyczepienia sie i jest to dosc smutne, bo tylko w PL to zaobserwowalem.
Nie wiem skad sie to bierze. Nazwalbym to kompleksem polaka, ale sam jestem polakiem i jakos tego nie mam, wiec srednio pasuje.
O rany ta gadka o kompleksach jest naprawdę już mocno nudna  i banalna. Chcesz zabłysnąć to wymyśl coś ciekawszego i mądrzejszego a nie lecisz najbardziej typowym ze stereotypów 😉 Sugerując każdej napotkanej kobiecie, że brakuje jej faceta wystawiasz się na kompromitację i pobłażliwy uśmieszek 😉

Swją drogą w jaki sposób mamy poznać kogoś na forum? Przeciez to tylko nick i pare liter. W internecie swoje opinie możemy opierać jedynie na paru zdaniach napisanych przez użytkownika i nie ma w tym nic złego. Tak samo można powiedzieć, że ty nie zadałes sobie trudu poznania użytkowniczek tego forum tylko do każdej lecisz z tym samym nudnym tekstem 😉
Ja tam jestem Polakiem, ale skoro Ty jesteś polakiem...

Zadna z was mnie nawet troche nie zna, chyba dwie zadaly
sobie trud mnie poznac, a najwiecej ocen wystawily te, ktore nic o mnie nie wiedza  🙇 jestescie smieszne  😁  👍


I nawzajem...oceniasz ludzi, których nie znasz. W chamski bezczelny sposób. Dla mnie jesteś gówniarzem z ogromnymi kompleksami, któremu jeszcze żadna nie dała i tyle. A przynajmniej Polka, nie wiem, jak te spoza  🙄  W związku z tym straszny dla Ciebie jest ród kobiecy i tyle. Nawet wrotkowi się dostało, nie wiem za co.
 Ale to świadczy, że jednak trzymamy jakiś poziom i nie zajmujemy się szczylami z wysokim "mniemaniem" o sobie. Jak już napisałam ZA wysokim.
😁
jestem teraz w raju i mi tu bardzo dobrze  😜

to przestań palić to świństwo  :wysmiewacz22:
lopek, widzisz, tyle, ze w tym watku wysmiali cie nawet forumowi faceci...
Oj kobitki dajecie się wciągnąć :P. Ciekawe jak dobrze bawi się kolega czytając Wasze wpisy pełne oburzenia. Luzik i nie dokarmiać 😉
dempsey   fiat voluntas Tua
25 czerwca 2010 11:10
pfff
jak to są dzisiejsi faceci, to ja się cieszę że etap wyboru mam za sobą
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 czerwca 2010 11:19
bera7
Oj tam, niech ma chłopak trochę radości, niech się podbuduje, że on taki wspaniały i ponad durnymi babami-gnębicielkami rodzaju męskiego 😁
Mnie się już nawet nie chce bawić w kontrargumenty i rzeczową dyskusję, bo to i tak jak grochem o ścianę...
Ale kto nam zabroni dobrze się bawić, dawno nie było takiego wątku  😀iabeł:
Niestety nie uda wam sie zepsuc mojego humoru, jestem teraz w raju i mi tu bardzo dobrze
To tam zostań i nie wracaj!  🤣

Zadna z was mnie nawet troche nie zna,
Eeeej, znowu! Zacznę kompletować takie wypowiedzi!

Odkąd pojawia się tu jakiaś młodociana koniara albo w ogóle - ktoś [zazwyczaj młodociany], wsadza kij w mrowisko i zaczyna gadać głupoty, to na reakcję reszty forum w którejś wypowiedzi w końcu padają słowa "nie znacie mnie! nie znasz mnie, to się nie wypowiadaj!" Zauważyłyście/liście ?  👀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 czerwca 2010 11:26
na reakcję reszty forum w którejś wypowiedzi w końcu padają słowa "nie znacie mnie! nie znasz mnie, to się nie wypowiadaj!" Zauważyłyście/liście ?  👀

Też zwróciłam na to uwagę, "nie znasz mnie" stało się ostatnimi czasy bardzo modnym hasłem na forum, ustępuje chyba tylko stwierdzeniu "to Twój kompleks/masz kompleksy".
bera7
Oj tam, niech ma chłopak trochę radości, niech się podbuduje, że on taki wspaniały i ponad durnymi babami-gnębicielkami rodzaju męskiego 😁
Mnie się już nawet nie chce bawić w kontrargumenty i rzeczową dyskusję, bo to i tak jak grochem o ścianę...
Ale kto nam zabroni dobrze się bawić, dawno nie było takiego wątku  😀iabeł:


Jak lubisz karmić cudze ego to proszę bardzo 😉
Ciekawe kto bawi się lepiej? On czy Wy?

Jasne, że nikt mnie nie zna, ja nikogo.... tylko świat jest mniejszy niz nam sie wydaje. Zwłaszcza ten koński.
dla mnie to dostateczny dowód, by stwierdzić, że mam do czynienia z osobniczką/osobnikiem z gimnazjum  😁
I tym gorzej dla osobnika, którego tak się ocenia, jeśli z gimnazjum dawno wyrósł  😎

Miotanie się między pomiałkiwaniem (mamusiu! biją!) a potrząsaniem lwią grzywką (ho ho, co to nie ja!) jest... śmieszne. Jakoś ani jedno, ani drugie szczególnie męskie. Ale na zdrowie, każdy jest takim kotkiem, jakim może  :kwiatek:
Pauli, Dokładnie! Na wypowiedzi o kompleksach też zwróciłam uwagę.

Jasne, że nikt mnie nie zna, ja nikogo.... tylko świat jest mniejszy niz nam sie wydaje. Zwłaszcza ten koński.
To jest fakt. Jak to kiedyś na forum ktoś powiedział - pierdniesz rano w Gdańdku, po południu wiedzą o tym w Krakowie 😉

Choć - to jest FORUM, tu się ROZMAWIA i ocenia się ludzi po tym co MÓWIĄ, a nie po tym jacy są [pośrednio tak, wiele rzeczy można nie wiem, przewidzieć, w jakimś stopniu się domyśleć, a na żywo to zupełnie co innego, ale słowa również w jakimś stopniu świadczą o tym co myślimy przecież. 😵 ]
majek   zwykle sobie żartuję
25 czerwca 2010 12:04
a nie się pierwsze wypowiedzi lopka podobały na forum ... w szmatoholikach `fajna bluzka`  🙂 miałam niezły ubaw..

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 czerwca 2010 12:05
Jak lubisz karmić cudze ego to proszę bardzo 😉

Ale w jaki sposób?
Próbowałam podyskutować, ale nie wyszło, kolejnej próby nie podejmuję.
Jeśli lopka cały wątek i nasze zachowanie bawi, to na zdrowie, jego opinia nieszczególnie mnie obchodzi po tym co tu (i w kilku innych wątkach) zobaczyłam.
Pauli, stare voltowe hasło mówi : nie karm trola. 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 czerwca 2010 12:26
Tak, tak znam 😉
Swoją drogą, one chyba mają tu sprzyjające warunki bytowe, bo jakoś sporo tego ostatnio na forum.
Pauli, amen.
😁
Sugeruje paru dziewczynkom wybrac kierunek psychologie, bo komentuja niczym profesorki podczas ogladania
swojego ukochanego serialu na tvn i polsacie  😁
Jak byscie mnie znaly, to po prostu obyloby sie bez GLUPICH komentarzy rzucanych chamsko
pod moim adresem. Ale jak sie nie zna, to kazda taka zapatrzona w swoje oh ah lusterko, mysli ze moze
chamsko rzucic we mnie jakims gownem i liczyc ze "nic sie nie stanie, w koncu wszystkich opluwam to jego tez".
A tu ZONK - facet sobie nie pozwala hehe, jakie to dziwne, nie mozna mu wejsc na glowe, ufo czy co?  😁
To wy zaczelyscie sie mnie czepiac - personalnie - w ogole rozumiecie co to? I te podpadly  😀iabeł:
Mi sie to nie spodobalo, widac rozpieszczone malolaty jestescie, bo po prostu
na za wiele sobie pozwalacie, rodzice juz dzieci nie wychowuja? Rob mala co chcesz?

Najbardziej mnie rozwalil watek, jak opisalem swoja dziewczyne taka, jaka bym chcial miec i co? Najazd najazd!
A najechaly te, ktore nie zobaczyly swojego obrazu w tym opisie (czyli wiekszosc), dlugo bede mial z tego polewke  😉
Tym sie zaczelyscie karmic - nie spelniam jego oczekiwan, to mu musze dowalic -  👍

I prosze zejsc ze mnie, pisalem z wami merytorycznie i bylo ok, do chwili az sie pare z was napalilo i zechcialo
zwrocic na siebie uwage w bardzo kiepski sposob. A co do mojego blyszczenia, nie musze, nie mam takiej potrzeby,
czuje sie wysmienicie, nie mam kompleksow, wiem na co mnie stac i nie pozwalam sobie wchodzic na glowe.

Biedny facet, ktory na to pozwoli  🤔 to czeste wsrod koniar, bo te ucza sie dominowac nad koniem, a pozniej (o zgrozo  🤔wirek: )
chca dominowac nad facetem, ciekaw jestem ilu pantoflarzy macie, ale tego sie nie dowiem, bo zadna w tej odpowiedzi
nie bedzie obiektywna, z reszta u kobiet najtrudniej to o obiektywizm prawda?  😁

Prosze uwagi dot. gimnazjum sobie darowac, a moje intymne stosunki zostawic mi, bo Ja nie pytam was kto wam w majtki zaglada  😁

bera7, wyzywanie mnie od troli moze sie dla Ciebie skonczyc dosc nie przyjemnie, kolejna dziewczynka ktora sobie za wiele pozwala...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 czerwca 2010 12:33
lopek, kończ Waść,wstydu oszczędź  😂
lopek, oj coś Ty taki wrażliwy? Trzeba być troszkę dłużej na forum i znać historię arkadego, aby zrozumieć mój post.
Bera7, chyba powinnaś zacząć się bać, a nie jeszcze tu mu pyskować będziesz 👀
😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się