Poszukiwany/poszukiwana

Szukam informacji na temat klaczy Kanora xx, ciemno gniada, urodzona w 2007 roku, chyba w Strzegomiu (nie jestem tego w 100% pewna). Może mieć bliznę tuż za uszami. Przez chwilę zajmowałam się nią gdy miała rok i bardzo mnie ciekawią jej dalsze losy.
Niestety nie mam zdjęć.
Ogłoszenie nie ważne
[quote author=fruity_jelly link=topic=472.msg669236#msg669236 date=1281105765]
wie ktoś co się dzieje z koniem Top Evita drp (po Nasty Boy drp)? gniady ogierek z odmianami na nogach i łysiną na głowie. wiem, że należy teraz do jakiejś dziewczynki, startuje i nieźle sobie radzi? jestem ciekawa co u niego, jakieś zdjęcia, wyniki?
i jeszcze izabelowata klacz Karotka kf (od księżna ak, po Karino kf) z łysiną i skarpetką na bodajże lewym tyle.
[/quote]

Fruity jelly, Top Evita stoi w Liljówce pod Poznaniem, jeździ na nim przemiła Jagódka i radzą sobie bardzo dobrze, o czym można przeczytać w Aktualnościach na ich stronie http://www.liljowka.com/?srodek=aktualnosci
Poszukuję wiadomości o srokatej klaczy wielkopolskiej o imieniu GWIAZDA. Matka: Gawęda.  znak charakterystyczny to pęknieta tylna lewa (a może prawa-niestety juz nie pamiętam) puszka kopytowa od koronki w dół. Jeśli ktoś cos słyszał bardzo proszę o kontakt.
...

Witam
Ogier Banita stacjonuje koło Bydgoszczy, mam roczną klaczkę po nim jest super chociaż innym się nie podoba.
Banita jest śliczny, fajny konik.
W naszych okolicach nie znają się na koniach malopolskich preferują tylko konie duże więc Banita nie przypadł im do gustu. Chciałabym wiedzieć od kogoś kto na nim jeździła jaki ma on charakter i tak czegoś więcej, jeśli mogę prosić o odpowiedź.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie form graficznych
Zapraszam na pw  😉 i dzieki za informacje,gdzie stoi Banita.
Witam, tak się składa że ja jestem właścicielem siwego konia o imieniu  Dekalog.
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
20 września 2010 10:19
[center]Witam.
Poszukuje mojego starego znajomego konia. Siwy wałaszek, ma pewnie już ok.15 lat. poznałam go w stajni w Bukowinie Tatrzańskiej. nazywa się Pongo. dostałam małe informacje, że startował w zawodach pod koniec sierpnia. czy jest tu pośród Nas, revoltowiczów może jego właściciel/ka albo osoba, która na nim jeździ?
bardzo proszę o wiadomości. chciałabym go znów zobaczyć.. wiedzieć co się z nim dzieje.. jest w moim sercu już tak długo, a nie wiem gdzie jest, bo jak stał w Bukowinie, to właścicielka go sprzedała i od tamtej pory nie wiem co z Nim..

a tu jego zdjęcia, dla ułatwienia wiadomości.

[/center]
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
23 września 2010 13:16
Szukam wszelkich informacji na temat skarogniadej klaczy SAKWA  ❗


Kobyłka po Huk, od Sobiba, urodzona w 1997 roku, cały rodowód i zdjęcie tutaj:
http://www.bazakoni.pl/horse_17914.html


Interesuje mnie wszystko: gdzie stoi i co się z nią dzieje, czy nie jest przypadkiem na sprzedaż. Ostatnie informacje mam z ubiegłego roku, że stała gdzieś w okolicach Warszawy i była dzierżawiona, ale to niesprawdzone info.




Konia poszukuję na prośbę hodowcy, właściciela Sobiby.
Szukam wszelkich informacji na temat konia o imieniu CZUBARYK
Jest moim koniem, ale chciałabym się dowiedzieć o jego wcześniejszym życiu, jakieś zdjęcia, cokolwiek.🙂
oto jego rodowód: http://ogloszenia.voltahorse.pl/database,op-show_tree,horse-17710.html
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
26 września 2010 18:56
Poszukuję koni:

Rectus
matka: chyba Rewia
ojciec: Leopolis
ok 160cm, miałby teraz ok 12-13lat
Pochodzi z nieistniejącej już stajni w Środzie Wlkp.




Cortez
ojciec: Dakar han.
obecnie ma ok 10lat.
W 2005r został kupiony przez Jerzego Celińskiego. Może ktoś jeździ/jeździł w jego stajni i spotkał Corteza. Teraz pewnie jest już siwy.


Passat
ojciec: Dakar (nie ten sam co konia wyżej)
obecnie ma ok 7-8 lat



[quote author=Artanis link=topic=472.msg606713#msg606713 date=1275474983]
Poszukuje informacji na temat obecnego przebywania gniadego wałacha SP:
MARCO POLO

Witam
MArco Polo stoi teraz i tak już raczej bedzie przez długi czas🙂 w Ząbkowicach Śląskich w Akademi Jeździeckiej Agnieszki i Adama Susłowskich (www.akademiajezdziecka.za.pl
widzę ze jesteś miłosniczka Marco - miło - przekaże mu
jest mu tutaj dobrze, ma pastwisko, konie, chodzi troszke w profesjonalnej rekreacji, na ogłowiu bezwędzidłowym. Kupiliśmy go z myslą o dalszej sprzedaży ale jak znalazł sie kupiec to stwierdziliśmy ze jest taki fajny ze go nie sprzedamy.
Pozdrwiam
Agnieszka Susłowska

Witam
Ogier Banita stacjonuje koło Bydgoszczy, mam roczną klaczkę po nim jest super chociaż innym się nie podoba.
Banita jest śliczny, fajny konik.
W naszych okolicach nie znają się na koniach malopolskich preferują tylko konie duże więc Banita nie przypadł im do gustu. Chciałabym wiedzieć od kogoś kto na nim jeździła jaki ma on charakter i tak czegoś więcej, jeśli mogę prosić o odpowiedź.
[/quote]

To nie jest tak do końca, że konie małopolskie nie maja wzięcia w Kuj-Pom. Mnie np. ten ogier bardzo się podoba 💘, tzn.jego kariera sportowa,wygląd, ale nie kryje nim ze względu na to ,że ma słaby ruch. Swoja droga wstaw zdjęcie swojego małego Banitka. :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie form graficznych
Capitta i Ballada są mi skądś znane, bodajże widziałam je w jakiejś łódzkiej stajni...ale mogę się mylić... 🙁

A teraz przejdę do setna.

Czy ktoś może kojarzy z widzenia lub słyszenia w jakiej stajni stoi koń o imieniu Rubin (w paszporcie Rabin), wałach, 5 letni, kasztan, z dość wąską odmianą na pysku i chrapach bez skarpetek. Właścicielką jego jest dziewczyna około 13-15 lat o imieniu Kamila. Z dawnych zdjęć o stajni mogę powiedzieć tyle, że mają piaszczystą i trawiastą ujeżdżalnie i drewniane boksy, a przynajmniej on stał w drewnianym. Jest to stajnia w okolicach Warszawy i pewnie jedna z tych tańszych. Miał tabliczkę na boksie: Rubin koń Kamili, czy jakoś tak. Może zna ktoś tę dziewczynę, wcześniej też jeździła w tej stajni bodajże, albo konia z widzenia ? Bardzo prosiłabym o kontakt na forum,maila lub w wiadomościach prywatnych jak komu wygodniej. Podaje gadu: 9024636. mail: jadzia535@wp.pl Bardzo bardzo dziękuje za każdą informacje!
Konia i dziewczyny szukam z takiego powodu, że kupiła konia od nas (łódź) i straciłam z nią kontakt a chciałabym się dowiedzieć co tam u niego i jej słychać.
Horciakowa - Corteza juz od kilku lat nie ma u JC... on chyba został kupiony, podjezdzony i sprzedany... Pamiętam go troszke jaśniejszego, ale niewiele 😉
Powodzenia w poszukiwaniach, sama jestem ciekawa co u niego słychac 🙂
szukam osoby która miała kontakt albo wie cokolwiek na temat klaczy Hipoksja po Saturn wiecej o niej nie wiem
Nadal szukam ogiera konika polskiego o imieniu Otusz. Z tego co udalo mi sie ustalic, obecnie stoi w wojewodztwie Lubuskim w miejscowosci Stare Kurowo, ale czy nadal stoi tego niestety nie wiem.
Czy ktos z tych rejonow jest w stanie mi pomoc? Blagam! 🙇


nadal szukam. Skontaktowalam sie jakies nie cale dwa miechy temu juz z poprzednia wlascicielka Jego, ktora rzeczywiscie miala konie w S. K., ale to nie ta, o ktorej jedna z forumowiczek mnie informowala. Poprzednia wlascicielka mowila, ze gdybym zadzwonila (wtedy jak z nia gadalam) miesiac wczesniej to by mi go za pol darmo oddali, gdybym od razu sie z nia skontaktowala kiedy tylko znalazlam info o wlascicielce (jakis marzec 2010) 👿 to by otusz juz byl z nami  😕

Jednak dalszy los ogiera jest mi mniej wiecej znany.... poszedl do jakiegos roma z wielkopolski, prawdopodobnie jest handlarzem... tak wywnioskowalam z rozmowy. Jednak ja spalilam sie na samym wstepie opowiadajac mu historie z zycia wzieta i facet stwierdzil, ze skoro taka napalona jestem na tego konia to dam mu za niego 2,5 tys (przypominam ogier 17 lat ma). 
Moze ktos z was wie o kogo mi chodzi?
pomozcie, za pomoc w odnalezieniu stawiam pelnoletnim flaszke, a niepelnoletnim cos slodyczowego 😁


wiecej info na pw
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 października 2010 10:17
Megane - dzięki za info. Napisałam do nich maila i odpisali, że sprzedali go ok 4lata temu. No nic - będę szukać dalej, może uda mi się odszukać nowego właściciela. Miałaś z nim jakiś kontakt? Jeśli tak to masz może jakąś fotkę?
Czy w stajni w warszawskim Słupnie stoi jeszcze gniady wałach Kabar (właścicielem konia jest pan Tomasz Biernawski)? Koń pewnie jest już w słusznym wieku, mam nadzieję, że jeszcze żyje. Ostatni raz miałam o nim info w 2005 roku z forum. Może ktoś coś słyszał?
Szukam wszelkich informacji o koniu [font=Verdana]Filar.[/font] (o:Kartacz. m:Filadelfia).  Rasa 🤔P.  ur:1995r.
Około 3 lata temu stał w Toruniu.
Obecnie podobno jest w Borach Tucholskich ,jednak nie jest to pewna informacja.
Chciałabym dowiedzieć się czegokolwiek. Gdzie stoi? Co się z nim dzieje? itd.







szukam zdjęć klaczy wielkopolskiej Aszka, po Szewron, jakby co na pw.  🏇
Czy w stajni w warszawskim Słupnie stoi jeszcze gniady wałach Kabar (właścicielem konia jest pan Tomasz Biernawski)? Koń pewnie jest już w słusznym wieku, mam nadzieję, że jeszcze żyje. Ostatni raz miałam o nim info w 2005 roku z forum. Może ktoś coś słyszał?

Kabar ma 22 lata, wygląda super i grał w najnowszym filmie Hoffmana 🏇
I pan Tomek dalej jest jego właścicielem
melechow, dziękuję ci bardzo za informacje! :kwiatek: Nawet nie wiesz jaką mi radość sprawiłeś/sprawiłaś :kwiatek: 14 lat temu widziałam go ostatni raz, a ogromnie zapadł mi w pamięć- niesamowity był-jest 🙂
Czy w stajni w warszawskim Słupnie stoi jeszcze gniady wałach Kabar (właścicielem konia jest pan Tomasz Biernawski)? Koń pewnie jest już w słusznym wieku, mam nadzieję, że jeszcze żyje. Ostatni raz miałam o nim info w 2005 roku z forum. Może ktoś coś słyszał?

Tu masz kilka jego zdjeć z zawodów z 2008 roku:
http://www.jolalipka.com/jubileusz/photo_1.html

Bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję :kwiatek: Nic a nic się nie zmienił, fantastycznie, że cały czas jest w doskonałej formie! A trochę w rekreacji przeszedł.
szukam kobyly Władzi/ Włodyjanka (?)
podobo stoji w stajni pod Węgorzewem wie moze ktoś o niej?




[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
co się teraz dzieje z koniem Double Trouble X?
Nojec   dom na skraju niczego
08 października 2010 19:55
Poszukuję tego konia : http://picasaweb.google.pl/NojNojka/Rudy#

Jest z Poznania, z Sypniewa. Jest to typ pogrubiany, wałach, około 4 lat. Jeśli ma paszport, to imię w nim to Romek, rodzice NN. Pojechał do Czarnkowa, jeśli ktoś tam mieszka, widział tego konia.. Wyjechał z Poznania 10 czerwca. Proszę o informacje jeśli ktokolwiek wie, co się działo potem z koniem. Proszę 🙁




A może ktoś kojarzy niewielkiego karego ogierka (przynajmniej 8 lat temu był ogierem) o imieniu Krak ( nazywany był PRINCE ). Jego ojciec to woelkopolski KORDON , a matka NN o imieniu Betsy. Krak (Prince)jakieś 8 lat temu sprzdany został w okolice Bożej Woli pod Warszawą. Teraz powinien mieć 12- 13 lat. Jeśli ktoś go kojarzy baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo proszę o info na pw.
Poszukuje coś na temat kasztanowatej klaczy Wielkopolskiej Kampari. W maju tego roku skończyła 2 lata. Klacz bez żadnych odmian na pyszczku i kończynach. Miała brodawczyce (?), więc to może być znak szczególny, chociaż pewnie została wyleczona już. Została sprzedana na przełomie lipca / sierpnia 2009 roku. Ale nie wiem gdzie.
Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat tej klaczki, bardzo proszę o informacje. Jest to dla mnie bardzo ważne. Klacz pochodziła z woj pomorskiego. Jest po tej klaczy: http://www.bazakoni.pl/horse_59792.html. Niestety nie mogę przypomnieć sobie imienia jej ojca.


Wszelkie informacje:
GG: 632329
Tel: 725852893

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się