PSY

kujka   new better life mode: on
10 października 2010 00:22
pokemon, chcesz mi powiedziec ze toto bardziej chorowite nawet niz chow-chowy, z ich wywracajaca sie na druga strone powieka, wygryzaniem sobie siersci do miesa, uczuleniami, problemami ze skora, problemami z przewodem pokarmowym? o Boze a ja myslalam ze gorszych psow nie ma!  😵 (juz pomine totalnie autystyczny charakter i niewyuczalnosc  😜 )
ale chow chowy przezylam wiec chyba takiego buldoga jestem w stanie przezyc. rozmnazac nie chce, jakby sie kto pytal 😉
strasznie sie z chlopakiem nakrecilismy, oczywiscie jeszcze troche czasu minie zanim dorobimy sie wlasnego ale robimy wywiady i zbieramy informacje, bo psy sa po prostu mega!!  😍
JARA, piękny kalendarz!!
Myco roku organizujemy taki sam falci, tollerki też mają swój 🙂 Świetna sprawa. Jak znajdę gdzieś projekt to pokażę jak nasze na 2010 wyglądały - i te ścienne i w wersji stojącej na biurko 🙂

My już w trasie do Legionowa. Ktoś się zdecydował być? 🙂
faktycznie,super kalendarz.  😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 października 2010 08:21
kujka, ale nie chodzi o to,czy Ty będziesz rozmnażać,tylko o to w jaki sposób te psy "powstają"  😉
Nie dość,że pokrycie to wyższa szkoła jazdy,bez pomocy i to fachowej 😉 lub inseminacji żadnych szczeniaków nie będzie,to jeszcze poród  niemal zawsze odbywa się przez cesarskie cięcie.
A to dopiero wstęp do tego jakie problemy mogą być w przyszłości 😉 , tzn. na kilka lat życia 😉.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 października 2010 09:16
Wojewnka widziałam, że robicie sobie ACD kalendarz 😀


W ogole kalendarz bulterierow to bullendarz ;D
Czy ktos z was uzywał pieluch do nauki sikania dla szczeniat? Chetnie na to pieski sie załatwiają? Bo zastanawiam sie własnie czy takowe nabyć. Maja jakies zapachy interesujace dla psiaka?
No a ja sie musze pochwalić że mój pies zdobył złoto na wystawie w częstochowie lokata 1 ocena doskonała 😅 😅 😅 😅 😅
cieciorka   kocioł bałkański
10 października 2010 14:40
ja nie dotarłam do legionowa, byłam w pomorskim i wyjazd się przeciągnął...

strasznie nie lubię takiego przerasowania zwierząt, to chore, by były niezdatne do życia bez człowieka właściwie- robi się zabawka, nie żywa istota.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 października 2010 18:24
Taaa,Jara,próbujemy... 🙄
ja się w sumie nie udzielam na forum, ale tym razem pyknęłam taką fotkę, że muszę się pochwalić 🙂
więc,  żeby pozostać w temacie molosów i to tych chorowitych wrzucam moją "malutką" dziewczynkę, na zdjęciu ma 3 miesiące i 4 dni 😀
absolutnie przeurocza!
azzawa, ale super 😀

trochę nas z niedzielnych zajęć 😉







no i mamy jeden poważny problem na zajęciach ;( pańcia za wolno biega
azzawa piękna jest!  💘  Zadroszczę z całego serca. Dbaj o ten skarb :kwiatek:
W&W, boskie!
razem z Haidi bardzo dziękujemy za miłe słowa  :kwiatek:

a dbać oczywiście będę!, ona już je lepiej ode mnie  😁
W&W, czy mi się wydaje, czy ty jakoś mega schudłaś :O? Super wyglądasz 🙂 A za wolne bieganie to żaden problem, ćwicz po prostu dużo i się wyrobisz 🙂 Nero wygląda na maksymalnie wkręconego!
armaquesse, dzięki 🙂
Dzionka, schudłam 6 kg 🙂 dzięki 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 października 2010 16:55
Kcian jak Ci poszło? :>
Jara Białasek cud, miód, orzeszki  👀
troche naszego tymczasowicza i Blow'owego Fadzika 🙂














pilny uczen





myslacy pies 😀







i zabawa

Angeel, uwielbiam twoje zdjęcia tej dwójki 🙂 A dlaczego cały czas tymczasowicz zasuwa z linką? Ma tendencje do zwiewania? Piękny jest, aż dziwne, że go nikt nie wziął jeszcze 🙁
to byly foty z drugiego spaceru gdzie biegal luzem wiec jeszcze z linka 🙂 teraz biega bez i daje sie bez problemu odwolywac 😉 ciesze sie ze sie podoba  💘 no niestety, chetnych jak na razie brak 🙁 trzeba go bardziej porozglaszac...
JARA, daj spokój, ta wystawa to była jedna wielka pomyłka i śmiech na sali 🙂 Sekretarz zapominała wpisać takie szczegóły jak to że pies zwyciężył rasę czy dostał wniosek CWC, tłumacz chodził do widowni zapytać co oznaczają co po niektóre pojęcia - te których nie miał zapisanych na kartce - a sama sędzina stwierdziła że suka jest wspaniała, genialnie się rusza itd, że mamy za mało nożycowy zgryz nożycowy po czym oznajmiła, że w związku z tym nas dyskwalifikuje :P
Zrobiłam wielkie eeeeee....ahaa... hmmm... no.. eeeee.... tego no... i głupia mogłam się wykłócić ale w szoku zapomniałam języka w gębie. A potem już było za późno. Doświadczenie zebrane, zapamiętane, będzie wykorzystane 😉
Ale młoda wystawiła się wzorowo!



Jak zdrowie Twojego cukiereczka?

Angeel, fajowe towarzycho.

azzawa łaaaa jakie ciacho!!
Miło, że się zdjęcia podobają.

Byłam chwilę przy ringu flatów ale mam tylko jednego dorosłego i jednego szczeniaka czekoflatka...
Blow, trzeba było mnie lokalizować 🙂 A dzieciaki słodkie były hyhy
k_cian, hahah nieźle ja ostatnio od sędziego usłyszałam ze mój pies ma za długą szyję hahah co w przypadku tej rasy jest ogromną zaletą  😂 😂
W&W, no ale o długościach można dyskutować. Ale nie wmówić wadę której pies nie ma. Usłyszałam że ma level bite, tłumacz nie umiał wytłumaczyć, tylko że za bardzo do przodu i że to dyskwalifikuje. A potem z ringu zszokawana zeszłam to wyszło szydło z worka że mi cęgi wmówili :P
Ciekawe za co mamy te kilka pucharki i medale w takim razie 😉 Wszyscy ślepi? :P
k_cian, niestety tak już jest czasami że sędziowie wmawiają wady których nie ma 🙁 nie ty pierwsza i nie ostatnia. z sędziami się nie dyskutyje bo oni mają zawsze racje. Ja rozumiem że czasami się wygrywa innym razem przegrywa . Przykre jest tylko to że za ciężko zarobione pieniadze często nie dostajemy rzetelnej i profesjonalnej oceny 🙁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
12 października 2010 09:38
Dlatego ja wolę sport od wystaw  😎
W&W, no i też strasznie się tym nie przejęłam. Ale przykro mi się zrobiło kiedy dotarło do mnie że dali dyskwalifikację za tak ewidentną sprawę. Dyskutować można czy łokcie odstają za mocno czy nie, czy za bardzo wygięty grzbiet czy nie.. ale sprawa czy górne zęby zachodzą na dole czy  stykają się czubkami.. sprawa ewidentna. I tu mój błąd. Bo nie chodziło o dyskutowanie z nią, tylko poproszenie o zerknięcie raz jeszcze i przyjrzenie się, bo mimo dość ścisłego zgryzu, jest on na prawdę nożycowy. Trudno, szok zadziałał jak zadziałał. Dałam ciała 😉
W grudniu Wilno 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się