Mam talent

pokemon, popieram. Zanim ta mala dzis wyszla na scene, powiedzialam mezowi: "przynies zyletki, bedziemy sobie zyly podcinac". Jak mozna spiewac takie smuty w tym wieku. Okropne. Jakos ciezko mi uwierzyc, ze te dziewczynki same sobie taki repertuar wybieraja. W ogole caly ich wizerunek sceniczny mnie przeraza i sama nie wiem, ktora byla gorsza - K. Kulawik czy ta dziewczynka z wczoraj (nie pamietam nazwiska niestety). A juz wiem, najgorsze bylo to, ze ludzie glosowali na nie 😉
Jeszcze kilka slow o M. Grobelnym z wczorajszego odcinka. W 'reportazu' powiedzial, ze jest ladny. Wielkie mi halo. Chlopak naprawde jest bardzo ladny i gdybym miala dziesiec lat mniej, to bym sie w nim z pewnoscia kochala. Jest ladny, doskonale wyglada na scenie, swietnie spiewa i zdaje sobie z tego sprawe. I co? Nalezy go za to wgniesc w ziemie. Bo w Polsce wysokie poczucie wlasnej wartosci to grzech. Niepotrzebnie sie potem tylko tlumaczyl. Ma prawo chlopak dobrze o sobie myslec. Drazni mnie to, ze wszystkich, ktorzy osmiela sie powiedziec, ze sa fajni, utalentowani, przystojni od razu sie atakuje, promujac falszywa skromnosc :/ A tak ogolne, to Mam talent coraz mniej mi sie podoba :/
Ta cala mala Magda przeciez falszuje, jak nie wiem co. Czy nikt tego nie slyszy???Spiewa jakies patetyczne utwory zupelnie nie pasujace do jej wieku. Dla mnie porazka. Za to druga kobitka, ktora przeszla jest megasna!
Pandurska, zgadzam się co do tej drugiej . 😉
natchniuza, właśnie też oglądałam to z mamą i musiałam się jej pytać, co on takiego powiedział w tym reportażu, że go zjechali, bo sama tego nie zarejestrowałam .
Moze i mieli powod zjechania tego chlopaczka, ktory nie byl pokazany na antenie? Koles ma swoja strone myspace, widac go na roznych festiwalach- moze w czyms podpadl? Mnie nie ruszyl. Ma odrazajacy akcent angielski i brak mu smaczkow w glosie, choc poprawnosci nie mozna mu odmowic. Jest mlody i tak jak mowil Kuba, ma czas jeszcze dojrzec wokalnie i miejmy nadzieje, ze tak sie wlasnie stanie.

Ruda zaspiewala z pomyslem i taka lekkoscia i naturalna pewnoscia siebie, ze mnie po prostu przekonala 🙂 Mam nadzieje, ze nagra fajna plyte.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
25 października 2010 08:20
aga020596 http://mamtalent.plejada.pl/108,17265,6,4_odcinek_mam_talent_-_czesc_pierwsza,4,wideo_detal.html

Vana- Piotrek śpiewa country

xxflygirlxx shock dance był w drugim odcinku

Mi w pierwszym odcinku live najbardziej podobał się Marcin Wyrostek z Coloriage  😂  😉 z uczestników niestety nikt...  🤔
okwiat dzięęęęęki  😜  :kwiatek:
pokemon, popieram. Zanim ta mala dzis wyszla na scene, powiedzialam mezowi: "przynies zyletki, bedziemy sobie zyly podcinac". Jak mozna spiewac takie smuty w tym wieku. Okropne. Jakos ciezko mi uwierzyc, ze te dziewczynki same sobie taki repertuar wybieraja. W ogole caly ich wizerunek sceniczny mnie przeraza i sama nie wiem, ktora byla gorsza - K. Kulawik czy ta dziewczynka z wczoraj (nie pamietam nazwiska niestety). A juz wiem, najgorsze bylo to, ze ludzie glosowali na nie 😉



Podpisuje się rękami i nogami.
Kompletnie nie pasują mi takie piosenki do tak młodziutkiej dziewczynki.
Żadnej radości, optymizmu...bije od niej tylko smutek, żal, cierpienie. Aż mija chęć oglądania!
Dobiło mnie to, że dostała najwięcej głosów 😵

Dla mnie w tym odcinku rewelacyjna była Patrycja. Mam nadzieje, ze wysoko dojdzie 😉
okwiat dzięki  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 października 2010 20:42
Dobrze zrozumiałam, że odpadała Patrycja Malinowska ( [size=10pt]moja ciocia  😎[/size] )  ?
Bo nie śledzę na bieżąco  😡
Śpiewała Twoja ciocia i nie wiesz czy przeszła czy nie?  😎
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
25 października 2010 20:55
Hermes, stać mnie jedynie na taki komentarz : Lots Of Laugh  😉
ovca   Per aspera donikąd
31 października 2010 17:35
Moi znajomi z Me,Myself and I przeszli do finału  😅 😅
oni byli świetni  😅 i ten sms majewskiego mnie rozwalił  😀
Livia   ...z innego świata
31 października 2010 18:11
A dla mnie kompletną porażką jest to, że z czterech osób/grup, ktore przeszły, cztery są śpiewające... No żesz, nie ma w Polsce innych talentów? Świetni byli chłopcy skaczący, pan z hula-hopem, ale gdzie tam, weźmy znów śpiewoków...  😵
można gdzieś obejrzeć wczorajszy odcinek w necie?
Livia, ale to widzowie wybierają finalistów. Widocznie większości pasują sami śpiewacy w takim programie 😉
grzesiek, sprawdz na vod.onet.pl

powinni zrobic kolejna edycje idola to by sie nie pchali do mam talent  😉 i fakt, szkoda ze nie przeszedl pan od kolka i blizniacy
a za tydzien Lisiecki  😅
Ja też się nie mogę Lisieckiego doczekać, bardzo bardzo  😅
I chcę go w finale, też bardzo bardzo... mimo że to 5 śpiewający.

A pan od kółka był beznadziejny  🤔 nie zrobił nic nowego, oprócz tego że się świecił  😵
zrobil! ten numer taki pod koniec jak krecil sie przy samej ziemi  😜 😜 (nie wiem jak to inaczej nazwac)
jednak oprócz Lisieckiego widzę jeszcze oczywiscie Bednarka w finale! bede na niego wysyłać smsy  😁
A ja nic nie mogę poradzić na to, że podobają mi się sami śpiewający. Albo nie umiem porównywać stopnia talentu z różnych dziedzin albo co... Po prostu jakbym miała wybrać najbardziej utalentowane osoby, to byliby to sami wokaliści (no, jeszcze ten pan z akordeonem z poprzednich edycji mi się podobał). Szkoda mi tego małego Eltona Johna, mogli wziąć i Me, Myself&I i tego małego. Historia zna już takie przypadki  😁
w ogóle z tej całej edycji to bym wywaliła tą małą dziewczynkę z tamtego tygodnia, ta Sabina tez mnie nie zachwyciła taka normalna bez szału w porównaniu do takiej Patrycji/ Me, myself and I badz małego Eltona
Zgadzam się z Livią, tylko śpiewający... zapowiada się nudny finał  😁
a ja się boję takiego rozwiązania, że jak będzie bednarek, to będzie wybrany z 2 lub 3 miejsca z nie śpiewakiem i wezmą tego drugiego bo już dużo śpiewaków . ehh mam nadzieję, że się koleś dostanie no .

szczerze? nie widzę żadnego innego ciekawego talentu oprócz śpiewaków .
przeztysiacmorz, tez sie obawiam ze tak bedzie...  👀 talent to był ale odpadł-pan z kołem
a jak z dzisiejszym odcinkiem?

A i jeszcze takie pytanie... Czemu gdy wybierali do finałowej 40stki, to tak mega zjechali Piotrka Lisieckiego? a dziś zupełnie inne zdanie?
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
06 listopada 2010 20:16
ja nie umiem przeżyć tego Małego Eltona... świetny był.
Co do dzisiejszego, Piotrek Lisiecki świetni i tych dwoje od akrobatycznego rock n'rolla  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 20:26
Był w dzisiejszym odcinku Kamil Bednarek? Ten z dredami ?


edit:
Bednarkowi nie wiem czy finał tak naprawdę potrzebny, za 13 dni wychodzi jego płyta 😉 Tylko sprzedaż mu wzrośnie.
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
06 listopada 2010 20:29
nie było chyba, ale ja nie widziałam początku  😉
Z dredami nikogo nie było dziś....
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2010 20:32
Bednarka nie było, był Lisiecki i był super 🙂 Poza tym świetni akrobaci z rock'n'rolla i mam nadzieję, że ta dwójka przejdzie. Cała reszta niestety... ale pewnie i tak zdecydują miłośnicy radia  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się