Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
09 listopada 2010 20:58
z drugiej strony pomysl ile szczescia daje Korab. calego swiata nie da sie zbawic, a tak widocznie musialo byc. jezeli jestescie sobie w jakis tam sposob przeznaczone bedziesz ja miala jak nie dzis, to za 10 lat ale kazdy kon jest wart chociaz chwili dobrej, kochajacej opieki nawet jakby mial tydzien pozniej pasc. nawet jak ja kupisz jak bedzie miala lat 30 to bedziesz miala swiadomosc, ze nic jej juz ni grozi. nie ma co smecic trzeba zawalczyc bo takie rozdrapywanie ran we wlasnych czterech scianach Cie tylko zatruwa.

i mowi to osoba, ktora "swojego konia" tez kiedys kupi nawet jak bedzie mial lat 30 bo to po prostu milosc  😎

zlap sie mysli, ze tak czy siak bedzie Twoja i sie usmiechnij do niej :przytul:
wątek zamknięty
darolga właśnie, christine ma rację 🙂 A ile za nią chcą?
wątek zamknięty
azhael, łeee takie L4 to ja Cię proszę, elegancko 😎 nie ma się co zachwycać to dopiero początek drogi z Piorkiem 🙂

caroline, przepięknie w nim Kasz wygląda, przepięknie. Ale ja was lubię w szarym okropnie 😉

wątek zamknięty
caroline Kasz wygląda wspaniale, widzę, że sesje działają na niego pozytywnie (wystarczy popatrzeć na uszy  🤣 )
wątek zamknięty
Nie wiem co się dzieje, Skary się cywilizuje 🤔 Dzisiaj w pewnym momencie wiatr ostro uderzył w drzwi od hali, które odskoczyły z łoskotem, byłam pewna, że właśnie nadszedł ten moment, kiedy zostanę zbryknięta- a Skary śmignął prawym uchem kilka razy, kulturalnie sie zatrzymał czując zapewne moje silne napięcie mięśni- i z rozbrajającą miną sięgnął do mojego oficerka celem wyżebrania cuksa, skoro już wymusiłam ten postój 🤔 🤔 🤔 😵
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2010 11:50
zen, i oby tak dalej!
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
10 listopada 2010 12:10
caroline pozowanie Kaszydła skojarzyło mi się z:

😁
zen super, gratulacje 🙂
darolga kurczę, dopiero teraz doczytałam o Siwej 🙁 Przykra sytuacja... A nie znasz jakiejś zaufanej osoby, która by podjęła się np. dzierżawy Siwej, Ty byś miała na nie oko, a Siwa by wiedziała że ktoś się nią opiekuje. Wiem co czujesz, to samo miałam jeśli chodzi o Denvera... Ale gdybym go wydzierżawiła (ba! myslalam o kupnie nawet...) to na pewno nie miałabym Dragona. Jedno szczęście kosztem drugiego. Żałowałam swego czasu, że o niego nie walczyłam. Ale teraz wiem, że tak najwyraźniej musiało być... Zawsze mi sie marzyło, że miałabym 2 konie, w tym Denvera który miałby u mnie szczęśliwą emeryturę. Ale realia są takie, a nie inne. Co nie zmienia faktu, że nadal jest to moim cichutkim marzeniem...
_kate co do drapania - mój jednego dnia uwielbia jak się go dotyka w jego ulubione miejsca (okolice kłębu i pośladki tuż przy ogonie 😉 ) i sam nadstawia, a innego zupełnie nie reaguje, a czasem wręcz się irytuje. Więc może to i od humoru zależy 😉 Szczotą nie lubi, ino moimi paluchami 😁
Raven Nad czym teraz pracujecie?
Jako że zaczynamy robotę w galopach, to na zagalopowaniach (czasami Dzieciakowi sie girki jeszcze plączą 😉), przejściach wszelkiej maści, na zachęceniu Laleczka do pracy w dole itp. 🙂
Dzisiejszy Dzieciak w pochmurny poranek 🙂
Zły ex-ogr:
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/STA77516.jpg?t=1289389806[/img]
I przemykamy:
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/mrok.jpg?t=1289389806[/img]
wątek zamknięty
Raven bardzo fajnie wyglądacie  😀
wątek zamknięty
zen, oooo chłopak dojrzewa! 😀

wątek zamknięty
caroline obłędne fotki, faktycznie jest mu do puska w każdej derce 😜 Czasem też przyjeżdżam tylko poprzebywać z Łośkiem, wtedy wszyscy w stajni robią '😲' z pytaniem na twarzy 'Ale jakto nie wsiadasz?! Znów?!'

darolga strasznie niekomfortowa sytuacja. Mam nadzieję, że się jakoś ułoży i Siwa znów będzie pod dobra opieką.

Raven Ale Ci się chłopak zmienia^^ Oby tak dalej, a już za rok będziecie wygladac jak Totik, albo inny Ekwador 😁

No i mój nieszczęśliwy koń

wątek zamknięty
Vuko na drugim ma spojrzenie typu 'Znowu mnie męczy'  😁
wątek zamknięty
On zawsze ma takie spojrzenie 😁
wątek zamknięty
Burza, darolga, bardzo dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
Raven, coraz fajniej wyglądacie! I mówię to bez słodzenia 🙂
Jeszcze odpowiadając na Twoje pytanie - nie było trudno się przestawić z trybu "w stajni jestem od święta", na "jestem prawie codziennie". Wręcz pojąć nie mogę jak ja żyłam bez tego wszystkiego. Owszem, nie śpię teraz tyle ile wcześniej i nie mam aż tyle czasu (bo wciąż znajduję) na kawki z przyjaciółkami, ale jestem najszczęśliwsza na świecie. Wiele poświęciłam, żeby mieć swojego konia i gdy wreszcie moje marzenie się spełniło... pławię się w tym swoim szczęsciu 💘

Vuko uwielbiam Twojego konia 😀 Marzyłam o koniu o podobnych gabarytach. Cóż... 😁

Zen łaaa! swietnie! Ile Skary ma lat? Może dziadzieje po prostu 😁 Ale poważnie, bardzo się cieszę!



Wiem, że jestem nudna, ale muszę no muszę! Mój koń jest przesuper! prze, prze, prze, przesuper 😍 Nie wiem co mam więcej dodać, po prostu jest tak kumatym stworzeniem, że aż nie chce mi się wierzyć. Dziś bawiliśmy się w komendy słowne (bo na uwiązie chodzi już jak stary, w każde krzaczory za mną wejdzie - sprawdziłam :hihi🙂, bo przygotowujemy się do pracy na lonży. I wiadomo, nie łapał za każdym razem, ale jego reakcja jak na pierwszy raz... była więcej niż zadowalająca.

Poza tym, niezmiennie zadziwia mnie, że on prawie niczego się nie boi (prócz stania samemu w boksie - choć tego bardziej nie lubi, niż się boi). Krzaczor, wyskakujący znienacka szczekający pies, hala, lonżownik ze zdartą fruwającą plandeką, hamujące ostro auto. NIC (dobra, teraz pamiętam - woda jest straszna). Dzielny jest bardzo 🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
10 listopada 2010 20:49
Forta dziękujemy :kwiatek:
Vuko o taaaa 😁 Za rok może nie, ale za dwa... 😀iabeł:
Kiedy mieliście taka słoneczną pogodę? 😜 Twój to dopiero ma szyjsko obfite 💘
amnestria spasiba 🙂 Jakby nie patrzeć, zaczynamy intensywniej jeździć, to i jakieś małe kroczki do przodu wykonujemy 🙂
Super, że Twoja dzidzia taka dzielna 🙂 Miejmy na dzieję, że i pod siodłem taki chętny do współpracy będzie.
A krów Twój się boi? 😎 To chyba jedna z naprawdę niewielu rzeczy na widok których Dragon zamienia się w trzęsidupę 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
10 listopada 2010 21:07
amnestria, wstyd się przyznać ale ja jestem u Was co tydzien i jeszcze Twojego konia nie widziałam  🤔wirek:
wątek zamknięty
efka, to musisz nastepnym razem go odwiedzić 🙂 :kwiatek: (bardzo możliwe, że na dniach zostanie przeniesiony do stajni Gila, więc będzie łatwiej, no i będzie miał tabliczkę na boksie) tylko wiesz, on jest dość niepozorny. W sensie - mały, drobny i wygląda jak kucyk 😁
wątek zamknięty
amnestria, a ile ma wzrostu? masz jakieś świeże fotki? 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 listopada 2010 21:15
raven, świetne! 😁 tylko wybacz, ale nie przekażę Kaszowi twojej wiadomosci, bo on gotów uznac to za wyzwanie, a takim wymachom ja mogę niepodołac 😉

vuko, no własnie, a to tak fajne jest przyjechac do konia i po prostu niczego od niego nie chcieć... a jaki zwierzak na poczatku zdziwiony tym potrafi być... 😉

zen, tylko krowa nie zmienia zdania... nie pamiętasz juz jakie zwierze masz w paszporcie wpisane? 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
10 listopada 2010 21:15
efka, to musisz nastepnym razem go odwiedzić 🙂 :kwiatek: (bardzo możliwe, że na dniach zostanie przeniesiony do stajni Gila, więc będzie łatwiej, no i będzie miał tabliczkę na boksie) tylko wiesz, on jest dość niepozorny. W sensie - mały, drobny i wygląda jak kucyk 😁


sugerujesz że przejdę i nie zauważę?  👀 😁
wątek zamknięty
W tygodniu tu nie wchodzę bo mnie nosi z zazdrości, że ja muszę siedzieć w robocie do późna a Wy śmigacie sobie na konikach.
Dziś ja byłam odwiedzić grubaskę, poczyściłam a jutro pojeździmy i przez kolejne dni też, w końcu długi weekend! Oby nie lało.

Ja i moja królewna /ta ciemniejsza/
wątek zamknięty
Burza, ok 160 cm. Choć podejrzewam, że nie ma tyle. Jeszcze rośnie i liczę na to, że dobije do tych 162-163 cm (a tyle mieli rodzice), więc będzie w sam raz.
Rzecz w tym, że on jest drobniusi, więc wygląda na mniejszego niż jest 😉 Tak czy owak, ja jestem w nim zakochana po uszy 😍

zdjęcia mam nudne do "porzygu", brat się zapowiedział na dniach, więc może cuś uszczeli fajnego. Tymczasem mogę pokazać coś takiego (grzywa nie jest już taka długa - w 1/7 jest poprawiona 😁, a kopyta już kowala widziały)


źrebak. jak nic - źrebak 😁

efka chyba, że staniesz na palcach i się wychylisz przez boks 😁
wątek zamknięty
amnestria, e to nie taki znowu kucyk 🙂 koń w sam raz 🙂 ładnie delikatnie tu wygląda 🙂
wątek zamknięty
efka, jak będziesz next time w Liderze (mniemam, że w weekend) to wyrzucaj swoją zawodniczkę na zawody 😉 Bo nie mamy z Ewuś pary do transportu 😉
wątek zamknięty
tajnaa, ale ona ma szlachetną główkę.  💘 Ja modlę się, żeby jutro nie padało, bo wybieramy się ze znajomymi na mini rajd.  🙂
wątek zamknięty
tajnaa, ale ona ma szlachetną główkę.  💘 Ja modlę się, żeby jutro nie padało, bo wybieramy się ze znajomymi na mini rajd.  🙂

Dziękuję, u niej po twarzy widać, że to dziewczynka  😀
wątek zamknięty
tajnaa ale ma piękny pyszczek, fryzurę i kolor.
amnestria nie marudź, że nudne tylko wstawiaj, żadne zdjęcia nie są nudne. 😉
wątek zamknięty
xxflygirlxx - nie, nie marudzę 🙂 jak to niedawno caroline napisała, ja również wyrosłam z krygowania się. I uważam, że mój koń JEST urodziwy. I to jest moja obiektywna opinia. Tak samo jak ta, że nie ma za grosz ruchu. Ale wracając do urody -  te zdjęcia jej nie oddają. Są nijakie, robione przez niekońskiego fotografa (dzięki temu mam zdjęcie Duszka wygiętego w chińskie S) i nudne, nudne, nudne. Mnie cieszą, bo to pierwsze zdjęcia z nowego domu, ale nie zmienia to faktu, że re-volty zaśmiecać nie mam zamiaru. 😉

Burza :kwiatek:

tajnaa już się powtarzam, ale Twoja dziołcha bardzo mi się podoba 🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
10 listopada 2010 21:55
efka, jak będziesz next time w Liderze (mniemam, że w weekend) to wyrzucaj swoją zawodniczkę na zawody 😉 Bo nie mamy z Ewuś pary do transportu 😉


no jest pewien szatański plan, ale to raczej nie na najbliższe zawody 😉
wątek zamknięty
amnestria Jak dla mnie też jest urodziwy i ma to coś. To musisz koniecznie ściągnąć jakiegoś końskiego fotografa, który nam w pełni pokaże jaki ładny jest Duszek. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.