Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 listopada 2010 13:50
Jeszcze raz bardzo dziekuje za mile slowa o tym moim stworku-on jest fotogeniczny po prostu 😉
Quanta-ja juz jestem tak spragniona pomocy z dolu jak glodny chleba 🍴 W ciagu ostatnich 2 lat mialam 4 treningi 😲 😵-raz ciagiem przez 3 dni(w czerwcu) i zima jeden, ale jezdzilam stepem bo podloze sie tak sknocilo, ze nie szlo nic innego ujechac 🙄
Teraz jezdze i sie zastanawiam czy bardzo duzo napsulam, czy tylko troszke 👀
I aby zmienic ten stan musze byc mobilna i samodzielna, by nie zawracajac nikomu glowy, zapakowac konia do przyczepy pojechac na trening i sobie wrocic 🙂 Oby sie udalo 😜
A Sarka kwitnie przy Tobie.Nabrala swietnej sylwetki, zgubila brzuszek-miod malyna 🙂
Strucelka-do osoby z ktora sie konsultowalam do tej pory mam jakies 80km, kawalek drogi jest, ale jeszcze da sie przezyc 😉
Zupka-ee z ta suknia to nie moje klimaty(chyba :oczy2🙂 No chyba, ze latem i jakas zwiewna niewinna kiecka, to moze by jeszcze przeszlo 🤣 A Fuksiara w fuksji prezentuje sie super(ja tu widze male zaczatki szmatoholizmu :hihi🙂
Pauli-trzymam mocno kciuki by jezdziectwo na stale zagoscilo w Twoim zyciu 🙂
A nie myslalas o jakiejs dzierzawie, wspoldzierzawie itp Zobacz jak nasza forumowa wendetta kwitnie 😀
wendetta-jejku dziekuje za taki komplement 😡 :kwiatek: No i trzymam kciuki by sie plany powiodly.Nalezy sie wam obojgu 😉
Fantazja-pisz no co tam u Ciebie?Jakie plany?Zabierasz Fantazje?Bo jakos mamy kontakt tylko przez forum, w zasadzie nic nie wiemy co u Ciebie 🤬 😉
darolga-ja tez trzymam kciuki z calej sily

Co do rozkuwania sie to tylko dzis to przeczytalam na forum, poszlam z Rudym na lonze i co zrobil? Tak, tak prawie pozbyl sie podkowy-w ostatniej chwili zauwazylam ze z jednej strony pieknie powyciagal gwozdzie i cala podkowa sie przekrecila  😵 Ale zachowalam zimna krew 🏇, wrocilam do stajni, naprostowalam podkowe i sama przybilam trzy gwozdzie 😜 Oczywiscie to zaden wielki wyczyn bo wbilam je w te same otwory ktore juz byly, ale i tak sie ciesze bo dzieki temu nie mamy pauzy w robocie, bo na kowala pewnie bym musiala kilka dni czekac.No i kopyto na tym nie ucierpilo nic a nic.
wątek zamknięty
quantanamera, Skwarek nabrał niesamowicie masy! Jest teraz jakiś.. duży 🙂 już nie filigranowy 🙂

wendetta, nie no coraz fajniej 😀 a bo fotografa trzeba podszkolić ale i tak widzę że nie jest źle 🙂 jakie ładne lans futerko 😎

Zupka, przekażę mu 🙂 bardzo okrągłe i proporcjonalne to twoje różowe 🙂

wątek zamknięty
Zupka fajnie wyglądacie!
wątek zamknięty
Obiecałam.

Znowu zeszłam złamana na dziesięć części 😀
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
08 listopada 2010 16:32
Burza  👍
milusia- nie mam pojęcia czemu płyta się nie odtwarza... Nagram Ci drugą, ale dopiero w czwartek  😉 Może w sobotę osobiście dostarczę 🙂
wątek zamknięty
Hypno, no wiesz! Jak mogłaś?! 😁 Ja to zdjęcie na forum umieściłam czy skąd Ty je masz? Jeżeli się tu pojawiło to musiałam być z niego dumna! O jaa.... 😵
Pfff, Ty sobie nie myśl, że ja taka dobra dla Fuksa jestem. Nie dość, że mu jajka obcięłam, na jakieś inne dziwne zabiegi go narażam to jeszcze bezczelnie każę mu codziennie pracować, nie ma to tamto! 😁 A tak na poważnie to ostatnimi czasy cieszy mnie fakt, że kaszlu nie ma W OGÓLE. A nawet leczenie jeszcze nie zaczęliśmy. Co nie zmienia faktu, że od grudnia lecimy z kuracją 😉

Milusia
, o daj Bóg co by się Twoje kciuki sprawdziły 😁 Dziękuję raz jeszcze. A na komplementy zasługujesz tym bardziej po tym jak czytam, że jeździsz zupełnie sama.

Burza, dzięki, jesteś jedyną osobą, która doceniła nasze profi futerko 😂 Wszyscy się brzydko z biedaczka śmieją... A on się jeszcze brzydziej za uszami wyciera, więc futerko być musi 😉 A co do filmiku to powiem Ci, że patrząc po zdjęciach nie wiedziałam, że Twój Pioruno jest jak taka.. plastelinowa kuleczka 😀 Oczywiście w pozytywnym sensie.

A ja jak się już tak rozhulałam ze zdjęciami to wstawię coś jeszcze. Jakoś jeszcze gorsza, bo to screeny z kamery, wybaczcie...
Co do wspomnianego galopu i jego fatalnej jakości- ostatnio intensywnie pracujemy nad zagalopowaniami, tzn. uczymy Flasha, żeby zaczął używać przy tym zadu, a nie rzucał się w galop przednimi nogami. No to zaczął chłopak używać, a co! 😁 :





Czasami jednak zajarzy, w którą stronę należy używać tego zadu użyć... Co prawda z małym wk***em natwarzy, ale liczy się 😉


Gdybym jeszcze tylko ja swoją skromną osobą nie partaczyła sprawy to byłoby już całkiem miło.

Póki co, pokochałam kłus 😉



Poklep konika i kończymy.

Swoją drogą, bardzo fajnie jest mieć instruktorkę, której chce się kręcić jazdy, potem wycinać zdjęcia i jeszcze wysyłać je z komentarzami. Jeśli to czytasz- wielkie dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia, na razie nie zabieram Fantazji poki tu problemy sie nie skoncza, byc moze transport bym zalatwila, kosztowalby pewnie 400Euro + wszystkie niezbedne papiery od weterynarza
choc chcialabym bardzo juz ja zabrac
a u mnie wszystko ok, szykuje sie po malu na zawody, ostatnio dowiedzialam sie ze szefowa powiedziala, ze jeszcze troche i bedzie ze mnie idealny groom  🤣
wątek zamknięty
wendetta
Miałas je wstawione 😀  😂
Wiesz czemu sciagnełam to futerko? Bo jak miała hacka to Piniowi udalo sie 3 razy podczas jazdy zdjec z tym całe ogłowie 😀 I zasialismy lek
ka panike na ujezdzalni 😀

Ja dzis po serii fajnych jazd miałam taka gdzie nawet nie chciało mi się pzrejeździc tego co Pinio wyprawiał. Lecial na klaczute która go wybitnie nie lubi, ale jemu sie to bardzo podoba 🙂 W zwiazku z tym musiałabym dla niego niemiła i kazalam mu kontrgalopować, bo wtedy bardziej mysli o tym jak tu szybko zmienic noge w galopie , niż jak zrobić źrebaka koleżance 😉 On jest dziwny 😀
wątek zamknięty
Zupka   bo jesteś TY :)
08 listopada 2010 19:49
dziekujemy wszystkim za miłe słowa 🙂

Milusia hahah zaden coś tam .... holizm ta koncowka w moim zyciu nie istneje hahahah 🙂
wątek zamknięty
Burza - świetne 🙂, Piorun jest na prawdę fajny, kurcze, to przepaść między tym co teraz a tym co było z rok temu...

Milusia - podziwiam, ja bym miała ciepło w... wszędzie, no!

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
08 listopada 2010 22:38
a ja po napisaniu komus bardzo dlugiej, wspominkowej wiadomosci, napisze Wam dzis tylko tyle...

kocham, kocham KOCHAM tego mojego lobuza najbardziej na calutkim swiecie  😍

oczywiscie to fotka autorstwa Dominiki Frej 😉
wątek zamknięty
kujka, fajoskie zdjęcie 🙂
Ja też, jak przystało na dobrą ciocię - kocham Twojego konia 😉 Naprawdę jest za****sty 🙂

Zupka fantastyczna jest Twoja dziewucha! Bardzo w moim typie 💘

wendetta, świetnie wyglądacie i założę się, że będzie coraz lepiej 🙂 I życzę Ci z całego serca żebyście mogli progresować jak naj-naj-najdłużej :kwiatek:
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 listopada 2010 23:13
kujka, przez ciebie odczuwam teraz poważny brak przycisku like na forum. bo na takie posty i na takie fotki to az ręka świerzbi żeby kliknąć likelikelike 🤣

ale serio? nie żartujesz, że ci się jabłka skończyły?? :/


...acha, jednak mówisz, ze serio... no to nie pogadamy :emota2006092:
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
08 listopada 2010 23:19
Xxflygirlxx - :kwiatek:
Fantazja, milusia – dziękujemy.

Kciuki się przydały, z Panną Siwą już jest dobrze. Mam nadzieję, że niedługo wróci do domu. Jest tak spragniona pieszczot jak nigdy, zawsze była bardzo nietykalska, a dzisiaj to nie mogłam się od niej odkleić.
Wrzucam takie dwa zdjęcia pozdrowieniowe, na których jak najmniej widać.



wątek zamknięty
Gillian   four letter word
08 listopada 2010 23:21
darolga,  😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 TO jest Siwens?  😲 😲
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
08 listopada 2010 23:22
Gillian - taaa...

Wrzucam takie dwa zdjęcia pozdrowieniowe, na których jak najmniej widać.
zabieg celowy...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
08 listopada 2010 23:25
MATKO BOSKA...  😵
wątek zamknięty
oa masakra.... ciesze sie, ze juz z nia dobrze, ale szkoda ze ten kon jest nie do poznania. tyle ze w druga strone, niz byla z Toba .
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 listopada 2010 23:30
ale szkoda ze ten kon jest nie do poznania.
jak najbardziej do rozpoznania. wyglada prawie toczka w toczkę jak na pierwszych, najstarszych wstawianych przez darolge do wątków o zywieniu koni fotkach... a przynajmniej - ja ją taką pamiętam... 🙁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
08 listopada 2010 23:32
...
najgorsza jest ta bezradność. chciałabym sobie wyhodować drzewko pieniężne i pewnego pięknego ranka zebrać te naście tysięcy.

caroline - dokładnie. A teraz jeszcze źrebak z niej wszystko wysysa.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
08 listopada 2010 23:32
caroline, haha to sie trzeba usmiechnac do quanciaka 😁
super jest ta fotka, ktora wstawilas do ZNK!

darolga, az sciska za serce...
ona zawsze jak sa nieszczesliwe, to sie tak garna do ludzi...  🙁jak najbardziej do rozpoznania. wyglada prawie toczka w toczkę jak na pierwszych, najstarszych wstawianych przez darolge do wątków o zywieniu koni fotkach... a przynajmniej - ja ją taką pamiętam... 🙁


dokladnie  😕

ale najwazniejsze, ze z tego wyszla, najgorsze juz za Wami!
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
08 listopada 2010 23:33
darolga - ona w Gliwicach jest ?
Dobrze, że już z nią lepiej. Co do masy to nie ma co się martwić, macie dużo czasu by to odbudować 😉  :kwiatek:

Caroline - Ty wiesz, że ja wierna fanka Kaszkowatego !  😍
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
08 listopada 2010 23:36
kujka - tak...najgorsze za nami, a ja i tak nie odpuszczę. jestem jej winna te łąki i nie odpuszczę.

ninevet - we Wrocku, na rolniczej... oj, troszkę nie na bieżąco jesteś... kolka to raczej efekt niż przyczyna jej kiepskiej kondycji i niestety nie ma już "nas"... ale kiedyś będziemy znowu razem i pomogę jej się odbudować - przede wszystkim psychicznie.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 listopada 2010 23:37
super jest ta fotka, ktora wstawilas do ZNK!

ja ją uwielbiam 😀 a chcesz wiecej fotek w tym typie zobaczyć? 😉


ninevet, wiem, ale nie dowierzam... ten kon kiedyś był taki brzydki i nijaki... a teraz ma nawet swoje fanki! łaaał! 😜
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
08 listopada 2010 23:38
darolga, i jeszcze ją zaźrebiali w takim stanie opłakanym? 🙁 echh... płakać się chce 🙁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
08 listopada 2010 23:40
caroline, jacha oczywicha 🙂
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
08 listopada 2010 23:41
ninevet - we Wrocku, na rolniczej... oj, troszkę nie na bieżąco jesteś... kolka to raczej efekt niż przyczyna jej kiepskiej kondycji i niestety nie ma już "nas"... ale kiedyś będziemy znowu razem i pomogę jej się odbudować - przede wszystkim psychicznie.


Wiem, że nie ma "was" ale spojrzałam na sprawę optymistycznie i daleko wybiegłam w przyszłość , oto mój tok myślenia - żyje-> ma się dobrze -> będzie lepiej  -> ma całe życie przed sobą -> czyli jest szansa na wszystko [ łącznie z happy endem waszym wspólnym] :kwiatek:

Jak człowiek siedzi przykryty folią obok wiadra z farbą to wydaje mu się, że wszyscy wszystko rozumieją  🤔wirek:
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
08 listopada 2010 23:44
Gillian - zaźrebiona wcześniej, teraz jest w...eee, już Ci mówię... 7-8 miesiąc.  Wcześniej wyglądała lepiej, choć nie dobrze. To nie jest tak, że jej się nie karmi, to jest przede wszystkim trudny koń w żywieniu, a i wszyscy wiemy, że owsem się konia nie przytyje. Ona jedna tak wygląda, ale wkurza mnie to, że nic się z tym nie robi. A znam tę kobyłę i wiem, że tutaj przyczyną jest przede wszystkim rekreacja, która jej nie służy, bo Siwa się spala niemiłosiernie. Ten koń ma depresję w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest psychicznym wrakiem konia. I wkurza mnie, że koń w takim stanie chodzi w rekreacji. I jeden jest plus z tej pieprzonej kolki - że już będzie miała spokój do wyźrebienia.

ninevet - przepraszam, to ja jestem przemęczona i źle zrozumiałam. Dziękuję za wiarę i trzymanie za "przyszłe-nas" kciuków, bo się przydadzą. Ja nadziei wciąż nie tracę, choć to światełko w tunelu jest coraz mniejsze. Ale będzie dobrze, musi być.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 listopada 2010 23:59
kujka, proszę bardzo 😀




terrorysta 🤣







i jeszcze raz moje ulubione 😍



...mam ich jeszcze parę, jak ktoś chętny, to wrzucę i chętnie się pochwalę, na razie się wstrzymam... bo i tak już niektórzy płaczą, ze na forum tylko jednego konia zdjęcia mogą się pojawiać 😉 🤣
wątek zamknięty
wendetta, bo to gumowy konik 😁

epk, wtedy jeździłam sama- jak widać tak mało a tak wiele 🙂

caroline, co to za dera? Szałowa 🙂 edit- doczytałam 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.