Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
04 stycznia 2011 17:45
pojechalismy zagrywac mlode konie do galkowa i stwierdzilismy, ze pojedziemy do lasu na stepo-klusa w czwartek czterolatkami. no to jedna troche korbnieta kobyla zobaczyla KONIA POCIAGOWEGO! biedne zwierze tak sei zestresowalo, ze piaffowac i pasazowac zaczelo, ze chcielismy do Ksiaza na inne MK przewiezc 😉
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
05 stycznia 2011 20:07
Ostatnio jedziemy sobie grupą na oklem nad jexiorko się wykąpać.

Ale... ale w styczniu? 😁

Hej hej, gdzie sa wszyscy? KR na 3 stronie?!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
05 stycznia 2011 20:13
Szafirowa, pewnie, że nie. Zastosowałam chyba za duży skrót myślowy. To był nasz ostatni wyjazd po prostu i jakoś tak wyszło ostatnio  😡

Powieje troche latem, bo już jest za zimno wszędzie:

jedno z ulubionych zdjęć jakie w ogóle mam 🙂
wątek zamknięty
arivle bardzo ładne zdjęcie, takie radosne i ciepłę. 😉
No właśnie, jakoś tu cicho.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
05 stycznia 2011 20:16
arivle aż się ciepło zrobiło ;D wygląda, jakby ogona nie miał  😁

pokazać wam moje marzeeeenie?  😍

   

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2011 20:21
arivle, faktycznie bardzo sympatyczne zdjecie 🙂
Twoj kobyl to chyba z tych co wystarczy tylko napomknac o tluczeniu i juz sam z siebie puchnie?

Lov, a czemu marzenie? jak dla mnie to bezszal (bezszal jesli rozmawiamy w kategoriach "marzenia" :hihi🙂, wyglada jakby mial maks 3 lata... co w nim takiego wyjatkowego?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2011 20:23
kujka, ale maść ma śliczną 😀

Bó, ja chcę zostać rekreantem ( żalę się, coby potem ktoś mógł mi wyrzygać, że zalewam forum moim nieszczęściem 😀)
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2011 20:24
Strzyga, ale pewnie bedzie siwy 😁
to zostan! mialas przeciez dostac duzego rudego i co?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2011 20:29
kujka, dostałam, ale umówienie się z Ponią i trafienie w jej okienko czasowe, przewyższa mnie logistycznie =( Niestety, los coś mnie nie lubi.
wątek zamknięty
Strzyga, oj weź, masz z 5 koni do obskoczenia.. po całej Polsce 😁
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
05 stycznia 2011 20:36
kujka, właśnie, umaszczona ślicznie 😀😀 i mega fajnie się rusza, skacze, i popawia zadem 😁 i ma 7 lat 😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
05 stycznia 2011 20:37
Jednej skarpety do pełni szczęścia brakuje 😁
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
05 stycznia 2011 20:59
kujka, zapomniałam; zaliczmy ją do kategorii tych realnych marzeń 😀

Raven, od czego są farby... 😁
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
05 stycznia 2011 21:11
Dzięki dziewczyny, ja wprost uwielbiam to zdjęcie, jest takie ciepłe i słoneczne  😜
Kujka, problem w tym, że tak średnio. Może i mięśniowo puchnie szybko, ale i równie szybko gubi mięśnie. Tłuszczowo, trudną ją podtuczyć tak, żeby nie utyła aż za bardzo, zimą też spada z wagi na skutek braku trawy. Akurat na ww zdjęciu jest zaraz po powrocie z mazur, kiedy byla w całkiem solidnym treningu plus miała objętościówkę do oporu zupełnie. 20godz. na trawiastych padokach, w boksie siana po sufit. No normalnie marzenie każdego konia!  😁
wątek zamknięty
Lov, to kiedy kupujesz? :> masz coś w ruchu? pod siodłem? próbowałaś ją w ogóle?
wątek zamknięty
Lov, bardzo ładna kasztanka 🙂 Pokaż coś więcej!

Ja nic nie piszę, bo i nie mam o czym, ale od jutra czekają mnie 4 bardzo końskie dni 🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
05 stycznia 2011 21:51
Anaa, haha, mogłabym już teraz 😀 może w ten weekend uda mi się podjechać, a jak nie ten, to następny na pewno.

Filmik ze skoków:


ogólnie- nakręciłam się 😁

arivle, jak Ci tak spada na zimę bez trawy, to może dawać lucerne?
wątek zamknięty
Tamada, nawet fajne imię. 😉 Ale jaka szkoda, że nie ma tej czwartej skarpety.
wątek zamknięty
oj tam czwarta skarpeta, niech się czymś kobyła wyróżnia 😉 fajne konie w tej stadninie 🙂 Parę mi wpadło w oko, ale pewnie ceny poza zasięgiem 😜

arivle przepiękne zdjęcie! naprawdę, jestem oczarowana i też tak chcę 😀


A Duszi "pracował" ostatnio na wypięciu łiiii 🙂 jestem dumna z niego i jego trenerki 😉 świetnie się dogadują 🙂
wątek zamknięty
Lov a ile ma wzrostu?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
05 stycznia 2011 22:24
Forta,  168 cm 😉 ale jeszcze mam na oku drugiego kasztana 😁
wątek zamknięty
bo wszyscy wiedzą, że rudziaki są najlepsze  😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
05 stycznia 2011 22:35
Wiadomo 😁 ja zawsze chciałam rudego, zwłąszcza malowanego! ten drugi co prawda niemalowany, tylko jakaś łysinka mała, ale cena bardziej realna 😁 a jakbym znalazła malowanego karego, to w ogóle 😍
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
05 stycznia 2011 22:40
A czy któraś z dziewczyn (pamiętam, jeszcze w poprzedniej edycji pisały któreś dziewczyny, chyba kujka i dzionka) byłaby w stanie spełnić jedno z moich marzeń, to jest o skiringu? :kwiatek: Narty, buty, kombinezon mam własny, jestem zapaloną narciarką 🥂
wątek zamknięty
Bischa L, ja chętnie, ale ostrzegam przed turbo-dopalanie Dzionka 🙂 Jeśli chcesz to zrobić na własną odpowiedzialność, to zapraszam 😀 Sama się ciągle umawiam na skiring z bratem i jego narzeczoną, ale co się nie umówimy to na drugi dzień odwilż 🙁
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
05 stycznia 2011 23:02
Tylko, że ja nie zmotoryzowana, masz możliwość zabrania skądś (dojadę gdziekolwiek w Warszawie) autem? Ciężko się tłuc z butami i nartami przez Warszawę i pewnie poza 😉 Nie boję się na szczęście turboprędkości 😁
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
05 stycznia 2011 23:03
Dzionka, o najn! w takim razie masz bana na umawianie sie na skiring! zadnych odwilzy! nie mam kajaka!

wątek zamknięty
Gillian   four letter word
05 stycznia 2011 23:05
Lov, zwykłam się ślinić na to rude fajne jak była wystawiana w ogłoszeniach 🙂 a na filmie prezentuje się bardzo fajowo 🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
05 stycznia 2011 23:08
Gillian, po prostu umaszczenie jest mega, no i ta jasna grzywa 😀 koń od Kubiaka 8)

http://www.bernenskie_rancho.republika.pl/PL/galeriaQUENNON.htm
ten rudy też fajny 😉 jadę go oglądać w piątek.

wątek zamknięty
Swoją drogą w weekend (czy po, już nie pamiętam) w Warszawie ma być ok 8 stopniw plusie. Więc z tym skiringiem może być ciężko 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.