Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

arwena, ładnie 🙂
pokemon, było już wyżej, generalnie nie podoba mi sie sposób jazdy trenera, drugi koń lepiej, ale też razi mnie trenerskie hmm jakby to nazwać "rozklekotanie", wydaje mi się, że jedzie dosc nonszalancko...
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta
Tak btw na wszystkich zdjeciach jestem ja a nie trener😉
Arwena komentarze o trenerze są do zdjęć pokemon nie twoich🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
25 stycznia 2011 12:18
A mnie zastanawia dlaczego wszyscy przerzucacie się na irokeza  😁 ?

właściwie przerzucaMY, bo ja też swojego od kilku miesięcy przycinam 😉
a ja dla odmiany po prawie 2 latach irokeza zapuszczam i już nerwowo nie wytrzymuje. Nożyczki zabrałam do domu zeby nie kusiło. Starsznie wyglada ten etap przejściowy.
to jl o kim pisala bo sie juz gubie?;p
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 stycznia 2011 12:31
to jl o kim pisala bo sie juz gubie?;p

a kto ostatnio zdjęcia DWÓCH koni wstawił, hę?

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,49.msg869446.html#msg869446 to jest post do pokemon
No sorka ale nie widać że jestem blondynka, hę?;p
Jak by ktoś napisał coś o nas to było by miło😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 stycznia 2011 13:16
Dalej nurtuje mnie rzekoma prosta szyja mojego kuca,ale jesli tak jest to kon na ostatnich zdjeciach z poprzedniej strony rowniez ma prosta szyje i poprzedni również,a o tym to juz nikt nie pisze.

Arwena, ten wątek przybrał takie barwy, że brak komentarza należy przyjąć za wyrazy uznania! A ty nawet pochwałę dostałaś!
busch   Mad god's blessing.
25 stycznia 2011 14:02
Arwena - efekt wow zdecydowanie jest, koń na pierwszym zdjęciu jest... hmmm... mocno niewyględny, na drugim ładny cukiereczek  🙂 Zastanawiam się tylko, ile w tym treningu, a ile dobrego żywienia - w końcu na pierwszych fotkach koń jest na tyle chudy, by było mu widać żebra, a na tych późniejszych nie ma spektakularnego rozrostu mięśni, bardziej ładne zaokrąglenie. Ale nie wnikam - koń wygląda teraz naprawdę ładnie, przyjmijmy że to była Twoja praca nad nim, żywieniowa i treningowa razem  😉
Kobyła od pierwszego zdjęcia żywiona jest cały czas tak samo, na tym pierwszym zachudzona ewidentnie bo wróciła wtedy z kliniki,a tam na samym sianie. A ogólnie utuczyć ja niestety bardzo trudno. Dzięki za opinie😉
Geronimo  😲
"Pursat, TAK też myślałam." To nie tyczyło się do twojego munsztuka tylko do ślepoty miesięcznej jej konia...
Jako nowa, też dorzu,cę coś od siebie:














mam nadzieję, że wytrzymacie ilość zdjęc😉
o boże 😵 ludzie ja nie mam do Was siły.

swoją drogą odważnie - być szczypiorem na Re-Volcie i jeszcze pchać się do takiego wątku 😎
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
25 stycznia 2011 18:57
swoją drogą odważnie - być szczypiorem na Re-Volcie i jeszcze pchać się do takiego wątku cool

co najwyżej takiego szczypiora zbesztacie jak "burą sukę" 😵 więc norma... chociaż może trochę przystopujecie, bo potem ludzie boją się w ogóle pisać?  


bobek87 zdjęcia niestety źle dobrane, ale ja tam widzę zmianę, głównie w sposobie treningu(tudzież jazdy w ogóle), bo koń zaakceptował wędzidło. Co prawda na efekty w muskulaturze trzeba dłuuugo poczekać, ale koń chodzi lepiej co tu dużo mówić.  Chociaż głównie zmiana żywieniowa...
hm. koń na pewno wygląda lepiej, pewnie dostał trochę więcej żarcia. jesteś pewna, że przeczytałaś w ogóle nazwę wątku "wpływ t r e n i n g u na wygląd"? teraz przeczytaj jeszcze raz, i pomyśl w jakim Twój koń jest treningu. ujeżdżeniowym? skokowym? 😉
nie mówię, że zmiany nie ma, bo jest. tylko z tym do puchaczy raczej, że koń zaakceptował wędzidło.

i dwa p.s-y:
p.s1: fajny czaprak.
p.s2: naucz się zawijać owijki bądź ich nie zakładaj.
Nie zmiana żywieniowa, tylko wpływ treningu na wygląd konia - Xequus, jak nie wiesz i go nie karmiłaś to przepraszam, ale nie bądź wszystkowiedząca... 🙄
Na początku beztreningowo, dalej początek, w trakcie i na koniec wersja 'po robocie'.
Przepraszam, ale czy to jest już ambitny temat, że od razu to nie wolno? 😎
Trening albo albo...? Dla mnie trening to jazda "po coś" a nie klepanie dupy za przeproszeniem. 😉
moim skromnym zdaniem, zmiana żywienia (mniejsza lub większa), nastąpić musiała, bo samym treningiem nie jesteś w stanie tak odbudować konia...  🙄
Zawsze to samo; trawka, sianko i owiesik. Po prostu masy nabrał i sie rozluźnił. Jak się nie podoba można przenieść do "wpływu żywienia na wygląd konia", to wtedy dodam więcej zdjęć z okresu kiedy inaczej żarł.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
25 stycznia 2011 19:11
bobek87, czytanie ze zrozumieniem! Nie żebym cię broniła przed tym jak zaraz cię zjadą i nie żebym napisała, że widzę zmianę w sposobie treningu   🤬
Nie trzeba być wszechwiedzącym, żeby zauważyć zmianę żywieniową, bo chyba nie powiesz mi, że brzuch rośnie od treningu? Chyba, że nie wiem twój koń robi codziennie serie brzuszków i ma taki mięsień.  🤔wirek:  bo gdzie widzisz porządną zmianę w muskulaturze? wygląd jedynie estetyczny póki co, bo nie chodzi z głową w chmurach. Zmiana w sylwetce wywołana treningiem - na to musisz zaczekać i być w solidnym treningu.
W dodatku do rozluźnienia jeszcze wam dużo brakuje...
No tej, o co taka jazda, na spokojnie się nie da...?  😎
przejrzyj parę ostatnich stron wątku. ludziom już puszczają nerwy, bo nie wiadomo po co wszyscy tu ciągną 😉
Bobek... a to osatnie zdjęcie to na pewno ten sam koń? Bo konia z ostatniego zdjęcia znam (lub mylę ją z innym), miejsce znam od jakiś 4 lat, konia trzymam tam od 2,5 roku ale ciebie tam nie widziałam ani razu.
Pewnie mylę konia, a my się musiałyśmy mijać 😎
Bo na pierwszy rzut oka temat rzeka 😉 generalnie każdy może COŚ wrzucić i będzie "na temat"...
Stałam w tam, ale dosyć dawno, więc jak Ty przyjeżdżałaś to ja pewnie wyjeżdżałam.
Po to wstawiłam to ostatnie jego zdjęcie (to ten sam) żeby było piękną jego dupkę widać 😎
mi się zdaje, że zadek, klata i nieco szyja uległy nadbudowie. Zdrowo i fajnie wygląda na ostatnich fotkach
trzynastka   In love with the ordinary
25 stycznia 2011 20:05
bobek87 - czyli najlepsze zdjęcia dla pokazania zmiany zrobiłaś 2,5 roku temu ?  😵
Koń od tego czasu co robił ? Progresu nie było ?
Kocham ten wątek! Naprawdę.
Arwena, ten wątek przybrał takie barwy, że brak komentarza należy przyjąć za wyrazy uznania! A ty nawet pochwałę dostałaś!


Halo - dzięki, uśmiałam się tym spostrzeżeniem jak nie wiem. Przykre i śmieszne ale prawdziwe  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się