Re-voltowe karzełki, czyli małe jest piękne :)

frania335   Kocham Cię :*
01 lutego 2011 08:01
dawno nas nie było więc wstawiam zimowe zdjęcia Stefanowego cieszącego się już emeryturką



to co kucyki lubią najbardziej  😅


z serii dziwne miny


pozdrawiamy  🏇
frania335 Stefan wygląda jak pluszak w tym futerku. Ja tez chcę taką emeryturkę 🤣
frania335   Kocham Cię :*
01 lutego 2011 08:43
szarotka on się teraz zrobił taki do przytulania i kochania, aż miło się go przytula. taka gruba, puchata kuleczka  😍
a jak tam Twoje pluszaki??
To i my musimy się przedstawić! Czakra to hucułka o wzroście bliżej nieznanym ( co pomiar to inny wymiar), ale na moje oko ma ok 137-8 cm, ja 168 (?). Zaczęłyśmy pracę z siodłem i zabawy z jeźdźcem na grzbiecie.
No to ja tu może wstawię jakieś zdjęcie z ( nie ) moim kochanym Kucykiem  😍    💘 ..
Jeśli chodzi o wzrost kuca to nie mam pojęcia, ponieważ on nie jest mój i nigdy nie robiłam mu pomiarów .. ;dd
Duży to on nie jest ze względu na jego rasę : kuc szetlandzki mieszany z konikiem polskim  👀    👍
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 kwietnia 2011 19:59
Mój też wzrostem nie grzeszy, skromne 160cm 😉 ( ja mam 173cm) ale serducho ma wielkie! No i skacze jak piłeczka, obecnie przygotowany do kl. N 😉





A moje ma 155 cm, ja 176 cm i jakoś się dogadujemy  😉













ups, troszkę "zaśmieciłam" zdjęciami  😀
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
07 kwietnia 2011 20:45
Mój poniaczek jest boski  😜 mały i kochany. Nie całe 150cm a ja 165 cm ;-) I jest fajnie!  😍

.
wątek umilkł ? Dziewuchy, pokazujcie liliputki
To przedstawiam Wam mojego karzełka. Teoretycznie Wlkp (po Asyżu), a wyszło... maleństwo mające 148cm


ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 października 2011 17:08
O! To ja się tu wkleję z liliputkiem Haxleyem.
On, ma coś koło 160, a ja mam równiutkie 163 😀.
Tu z bratem bliźniakiem 🙂

A tu ze mną 🙂
Oho, oho, tu się będę nadawała 😀
Konisko 154 cm, arabek, oraz ja i moje 187 cm.
Na razie nie mamy wspólnych zdjęć, ale na pewno kiedyś pochwale się  😁
Chyba już zagościłam z Duszyńskim w tym wątku, ale wówczas jeszcze był przed zajazdką 👀
W każdym razie moje ok 161 cm szczęścia i ja 170 cm 🏇

amnestria nasze mogłyby ciągnąć bryczkę  😁 mój też 161, ale jest przy tym wykłębiony i robi się taki mały pierduś. Ja też szalone 163, więc nic więcej nam nie potrzeba 😉

Chyba trochę przesadzacie z tymi kurduplami...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 października 2011 08:12
Też mi się tak wydaje. Weszłam do wątku i myślałam, że znajdę tu same mini koniki wzrostu ok 150 cm, a tu większość ma ok 160cm. Dla mnie to już normalny koń.
Jeszcze nie byłam w stajni, żeby mój nie był najmniejszy nie licząc kuców i może po zdjęciach nie widać, ale wzrostem to on nie grzeszy 😉 Gdyby nie wykłębienie łapał by się do małych koni-dla mnie to mały koń
Myślę że nadajemy się do wątku o tym że "małe jest piękne"  😎
Poza tym widać tu całkiem sporo znajomych "maluchów"  😀
Ozi 142 i moje szacowne  😉 167 cm.

2 pierwsze fotki autorstwa Katarzyny Okrzesik.
3 fotka z kursu instruktorów - MAŁE POTRAFI!
No, niby normalny, ale.... mój koń też zawsze był najmniejszy w stajni. Niższe od niego były tylko źrebaki albo konie mające coś wspólnego np. z konikami polskimi. Raz usłyszałam pytanie czy to przypadkiem nie jest hucuł....  🤔 Sugestie typu "weee, ale to małe, nie poskaczesz wysoko, nie pojeździsz" często słyszałam.  🤔wirek: W ostatniej tylko miał minimalnie niższego kumpla - arabka. Najlepiej wyglądał w stadzie wałachów w jednej stajni.... 3 konie - 170-175 i mój tam między nimi. Wrażeniu "małości" pomaga wąska klatka piersiowa i ogólnie taki drobny wygląd. Gdyby to był ziemniaczek albo przynajmniej ślązak, nie wyglądałby na takiego małego.
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
13 października 2011 09:43

ja 170 a on (już niestety nie mój) ok 135 🙂

.
To i my się dopiszemy  😉
całe 156cm



Muchozol 13 lat ale śmiga jak młodziak, zero zamulania - a Twoja Mucha? Jeździmy sobie w tereny z duużą ślązaczką i jest bardzo przyjemnie.

Puma wielki szacun - małe daje radę!
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
13 października 2011 14:59
To i my się polansujemy ;p
Belorka - 154(5?) cm i ja niecałe 170cm i jesteśmy mega zgrane, chociaż rozbieżność wzrostu nie jest taka mała.


trzeszczki, Łoooł, a co to za mieszanka? Albo tinker jakiś bez plam? 🙂

no to my też 🙂

.
Myślę że idelany wątek dla nas 🙂
on niecałe 150, ja 162.... 🙂




Time - istne cudo 🙂
Muchozol - kurde nie wiem własnie, ja mam 152 :P

Tamtam - nie dość, że uwielbiam kasztany to jeszcze do tego Twój jest obłędny!!  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się