Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

aga020596 - Bardzo ładnie Panu wychodzą lotne  😁
Kastorkowa - (1 filmik) tutaj też ładna lotna  😀
Karmelka  UMIEM LEPSZE!    Raz tak - o - nudziło mi się i  zaczęłam tak robić jak ten facet tyle że na dywanie  🤔wirek:.Nie chwaląc się- przejścia pasaż- piaff mam całkiem niezłe. Nogami też pomachać umiem.(Jak Totilas)  😁  😎
Dobre jesteście, ja to tylko rozłożyłam kartki z literami na podłodze i ćwiczyłam ujeżdżenie na odznakę.  🏇  😁


I filmik, który uwielbiam!


Mimo, że filmik ujeżdżeniowy  a to moja ulubiona dyscyplina to niezmiernie podoba mi się ten pierwszy koń  😍


Ale super! 😀 Nie widziałam jeszcze filmiku z tak.. wytresowanym koniem. 😀
agniecha930, ale się obśmiałam, uroczy!
agniecha930, mistrzostwo!  😂 Świetny jest ten ciapek.
Altiria - hahaha robiłam tak samo! i przejeżdżałam program na dywanie  😂,  ja też z lotnymi jestem dobra, a najlepiej robi się na schodach! spróbujcie kiedyś, ja teraz w szkole to po schodach nie umiem zejść normalnie tylko z lotnymi co foula  😁
agniecha930 haha superowe 😀

w ogóle ma świetnie pomyślane komendy!
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 lutego 2011 06:38
eee nie żeby coś ale ten filmik z ciapkiem był na Poprzedniej stronie o.O ...
Ja po schodach galopuję + Jak mi się chce to zmiany co foulę albo co dwie, a jak muszę kogoś wyminąć to ciągi robię  😁.  Jak już sam galop to zawsze z dobrej nogi. Kiedyś kazałam mojej przyjaciółce zmienić nogę na dobrą to się wyglebała  🤣



Uwielbiam filmiki  z piosenkami  😜

Nigna   Warto mieć marzenia...
28 lutego 2011 14:11
Pierwsze fajnie zrobione ; d
Drugie jakoś mi do gustu nie przypadło : )


nie dość że ten maluch jest przeeeesłodki i malusi to jeszcze lata gdzie popadnie a matka za nim krok w krok...zabawnie wygląda jak go aż tak pilnuje 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 lutego 2011 14:29
lol, ten kot taki zadowolony że konik go drapie i tu nagle bach - ma szczęście ze kot tylko sie lekko wkurzył, a nie postanowił mu oddac pazurami  😎  (mojej Brance kiedyś kot odwinął łapą jak go za mocno uszczypnęła  🤣  na szczęście obyło się bez uszkodzeń jednego i drugiego -  a obecnie są kumplami z boksu, bo kot śpi u niej w żłobie)
Te kucyki to takie kuleczki 😉
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
28 lutego 2011 19:58
no to ja z innej beczki 🙂, nie wiem czy to bylo:

troche wspomnien i historii, czyli Artemorek 🙂

#at=20
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 lutego 2011 20:22
Chyba nie było ale ja widziałam.
masakra to są przeszkody i konie ... mmm stare czasy były świetne
Condina, super, że wrzuciłaś ten film! Jestem pod wielkim wrażeniem. Czapki z głów  👍 Po obejrzeniu tego rozumiem już dlaczego Hartman senior nie stawia nic niżej niż 140...  🤣
190, czy ja się przesłyszałam  😲
ale wagony, kosmos!  😜
condina widzialam ten filmik ze sto razy ale za kazdym razem placze ze wzruszenia, to było coś.
Wagony 190cm, a konik jedynie 163. Coś niesamowitego, jak oni to robili :respekt: 👍
anetakajper   Dolata i spółka
01 marca 2011 13:03
Mistrzu  🙇
Koń cudowny  🙇
aż mi się łza zakręciła... jaki ten sport kiedyś był piękny
Insomnia_90   equo ius civile
01 marca 2011 15:47
i szkoda,że był... Mnie urzeka najbardziej to, że oni są razem-dla siebie, jako para. I widać, że ufają sobie nawzajem i pomagają... To co teraz się ogląda na parkurach, ani trochę mi tego nie przypomina, może z wyjątkiem nielicznych przypadków :oczopląs:
Hermesiowa, ja nie do końca zgodzę się z Tobą. Kiedyś parkury były inne i jazda też była inna. Obecnie też można oglądać pary i przejazdy, na które patrzy się z przyjemnością.

Ja podrzucam według mnie najfaniejszą parę ever Rodrigo Pessoa i Baloubet du Rouet. Szkoda, że już nie można ich oglądać:
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
01 marca 2011 16:35
No cóż,to sobie popłakałam!Wielkie dzięki Condia za chwile wzruszeń i wspomnień z młodości.Jakoś nigdy nie pomyślałam że mogę tego poszukać na youtubie,jeszcze raz dziękuję,teraz będę mogła zawsze do tego wracać!!! :kwiatek:
Insomnia_90   equo ius civile
01 marca 2011 18:28


Dlatego napisałam,że są wyjątki 😉 tylko te wyjątki wg. mnie oczywiście są z dużo "wyższej półki". A to co dzieje się na regionalkach i nawet MP patrząc, w niektórych wypadkach mnie razi. Chociaż owszem trafiają się ładne, zgrane, "zaprzyjaźnione" duety. Nie mniej jednak większość wygląda "koń sobie, jeździec sobie". Ale wiadomo,każdy ma subiektywne odczucia.
Nawiązując-jedna z moich ulubionych par🙂
[quote author=avero_2 link=topic=348.msg919867#msg919867 date=1298996507]
Ja podrzucam według mnie najfaniejszą parę ever Rodrigo Pessoa i Baloubet du Rouet. Szkoda, że już nie można ich oglądać:

[/quote]

poezja. ależ ten rudzielec jest cudowny, i jak sobie bryka z radości po każdym udanym skoku  😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
01 marca 2011 19:39
Hehe, a to ktoś już wrzucał?  😂
Myślę, że jeszcze nie.


😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się