Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
07 kwietnia 2011 13:54
Vuko a nie moze byc po prostu dokladny? barowanie to nie jest magiczna technika po ktorej konie cale dalsze zycie mysla, ze dragi gryza. mozesz sie cieszyc, ze masz konia szczerego ktory dragow nie lubi lapac.

on ma po prostu nie ma techniki i musi nadrabiac lotami. a koni ze stulonymi uszami tez chodzi kilka i po prostu te typy tak maja. pukniety pewnie po nogach byl, ale wbrew powszechnej opini swiadome barowanie nie daje efektu wow tylko wlacza myslenie tym samym czyszczac konia.

#at=489

Nie wiem czy to bylo...ale ta para robi wrazenie  😎
było nawet na poprzedniej stronie
dempsey   fiat voluntas Tua
07 kwietnia 2011 19:03
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/15-latka-wytresowala-krowe,9068522,1,klip.html#
to właściwie nie do końca jest film czterokopytny, raczej czteroraciczny  😁
cieciorka   kocioł bałkański
07 kwietnia 2011 19:06
widziałam w wątku blogowym, rewelacja- krowa wygląda na zdrową i chyba nie szkodzi jej jazda!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 kwietnia 2011 19:51
Może Wy mi powiecie, jaki jest sens kazać skakać takim konikom TAAAAKIE przeszkody...?  🤔
A jaki jest sens kazać skakać koniom wierzchowym przeszkody ponad 2 m? I każde inne?
Te biedne koniki skaczą bez żadnego obciążenia, przypuszczam, że jest to dla nich mniejszy wysiłek.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 kwietnia 2011 20:11
Rozumiem, że żadne obciążenie itd... ale po co...? oO Tak btw to w kazaniu koniom skakać przeszkody po 2 m też nie widzę sensu, ale to tylko moje spostrzeżenie 😉 Po prostu zastanawiam się, co takie skakanie ma dać takim małym konikom.
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 kwietnia 2011 20:12
Te jestem tego zdania. Proporcjonalnie duże konie tez skaczą przeszkody wieksze od siebie do tego z conajmniej 60 kg obciążeniem na plecach
Psy też skaczą takie a nawet większe przeszkody i nikt nie marudzi jaki jest sens im kazać to skakać. Agillity to normalny sport

nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
08 kwietnia 2011 13:39




:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

hahahahahahahah


- kucyk nie głupi  😁


Co prawda nie konik ale koniowaty biedny osiołek




ale ta dziewczyna ma ROZKROK  😵
nicka chyba wszystkie już tu były.

Po prostu zastanawiam się, co takie skakanie ma dać takim małym konikom.


Konikom nic, to ma być widowisko dla ludzi, jak każdy inny sport.
Genialny.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 kwietnia 2011 21:06
Karmelka ojj piękny!
karmelka az gęśiej skórki dostałam 😀

Nowoczesne lonżowanie konia 😉
Vuko a nie moze byc po prostu dokladny? barowanie to nie jest magiczna technika po ktorej konie cale dalsze zycie mysla, ze dragi gryza. mozesz sie cieszyc, ze masz konia szczerego ktory dragow nie lubi lapac.

on ma po prostu nie ma techniki i musi nadrabiac lotami. a koni ze stulonymi uszami tez chodzi kilka i po prostu te typy tak maja. pukniety pewnie po nogach byl, ale wbrew powszechnej opini swiadome barowanie nie daje efektu wow tylko wlacza myslenie tym samym czyszczac konia.


Z tego co słyszałam o jego przeszłości wynika, że był w rękach ludzi, którzy raczej przedmiotowo traktują konie. Nie mówię, że mam pewność, że był barowany, ale osobiście wierzę, że mogło tak być.

Jeśli chodzi o to, że jest szczery, to owszem cieszę się niezmiernie, bo dzięki temu, że on skacze WSZYSTKO, bez względu na konfigurację, wysokość i stopień mojej pokracznej jazdy, nauczył mnie skakać, za co należy mu się złoty medal w dziedzinie cierpliwości i wyrozumiałości.

Nigna   Warto mieć marzenia...
10 kwietnia 2011 08:23
D&S ma wszystkie cudne filmiki o jeździectwie <3 Nawet sobie nie wyobrażam ile czasu najeden musi poświęcić... strasznie dużo roboty z tym
ten jeszcze lubie ;d
Nie wiem czy było, bo dopiero dopadłam po parudniowej przerwie forum, ale filmik mnie właśnie rozgniótł:



Jak kreatywnie wykorzystać elementy wyższej szkoły jazdy 😎
quanta ale super  👍 👍
cieciorka   kocioł bałkański
10 kwietnia 2011 15:51
o rety, prawie oplułam monitor :P
było o psim agility... a co sadzicie o tym ? 🙂

cieciorka   kocioł bałkański
10 kwietnia 2011 16:18
o tym też było
quanta lubie to ehehe 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 kwietnia 2011 11:07
Ratowanie konia z utknięcia w błotnej dziurze. Tu szczęśliwa końcówka 2 godzinnej akcji 10 strażaków.

http://www.tvmidtvest.dk/indhold/hest-reddet-op-af-mudderpoel
anetakajper   Dolata i spółka
12 kwietnia 2011 11:20
Ufff miał szczęście ten konik
rząd to też końskie  🙄


nie wiem czy było  🤔
Jak było to sorki ale naprawdę piękne


synuś znalazł 😅
miel, fajne! 😀

hahah zwierzaki same się mogą na spacery wyprowadzać 😁
Super sprawa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się