Młode Konie

mtl mieszkasz w UK? Ale czad. I naprawdę chcesz deszczu? Dzięki Bogu u nas go nie ma. 💃
mtl   I M Equestrian
30 kwietnia 2011 23:48
xxflygirlxx nie wiedziałaś że mieszkam w UK?  😁 chcę deszczu bo na krosie za twardo  👿
Pojęcia nie miałam. Gdzieś mi się przewinęło, że napisałaś, że w górach mieszkasz, ale myślałam, że w polskich. 😂
mtl   I M Equestrian
30 kwietnia 2011 23:51
no to niestety nie w polskich, ale w walijskich, co oznacza że nikt nigdy siwego na żywo nie pozna i nie zrobi na fajnych zdjęć...
Nigdy nie mów nigdy. 😉
no to niestety nie w polskich, ale w walijskich, co oznacza że nikt nigdy siwego na żywo nie pozna i nie zrobi na fajnych zdjęć...


to prawie tak jak u mnie. 😉 zanim jakis fotograf dojedzie...  😵
Anka, Za 2 h jadę na lotnisko i lecę do Niemcowa, więc naprawdę nigdy nie mów nigdy ;-)
Anka, Za 2 h jadę na lotnisko i lecę do Niemcowa, więc naprawdę nigdy nie mów nigdy ;-)


🏇 jak bedziesz w okolicy lub bedziesz miala ochote na odwiedziny, to ja sie zglaszam 🙂
A jaka to okolica? ;-) Lecę do Bawarii
Za daleko, ja jestem w Dolnej Saksonii przy granicy holenderskiej 😉
Ejj no... Trzeba było mówić, jak się rok temu przez miesiąc nudziłam w Hamburgu!!
Pierwsze zdjęcia z pracy młodego 🙂



Ejj no... Trzeba było mówić, jak się rok temu przez miesiąc nudziłam w Hamburgu!!


Ja juz od 10 lat tu mieszkam 😉 teraz wiesz i pamietasz, jak by co, to dawaj znac.
Markiziowa, błagam! zapinaj młodego konia tak, żeby zawsze miał nos ciut przed pionem 🙁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
01 maja 2011 17:40
sankaritarina  ciekawa jestem właśnie kiedy zacznie mu się ten irokez kłaść  😁
A ja od jutra zaczynam jazdę z tym panem  🏇



4-letni wałach (od 2 tygodni) po Van Damme.
a ja mam dzielnego konia- pierwszy raz pojechałyśmy same po jeździe na stępa do jakże strasznego lasu - i obyło się bez przygód 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 maja 2011 19:43
Anka, jak mi się poszczęści  i będę bogata na tyle, żeby zapłacić za przejazd, to planuję Cie odwiedzić w sierpniu/wrześniu =)
majek   zwykle sobie żartuję
02 maja 2011 08:44
to teraz my...
Riposta miesiąc temu skończyła dwa lata



majek, Na ostatnim ma świetną minę 😍
Katharina, Taaaa..... też czekam, aż się mojemu irokez położy... 😉


Żeeesz.... ja to nie wiedziałam, że łażenie i stępowanie może być takie męczące.Ale jak trzeba to trzeba. Zadziwiający natomiast jest fakt, że doba mi się "wydłużyła" i jestem w stanie codziennie poświęcać czas na spacerowanie podczas gdy poświęcanie czasu na jazdę bywało ciężkie. 😁 No musi jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni 😉

a tymczasem, stateczny 5 latek:

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
02 maja 2011 09:29
majek alez młoda wyrosła🙂 i chyba nabiera coraz ładniejszych kształtów🙂 Pozdrawiam Was cieplutko:*
Sankaritarina, on tak sobie sam żyje? 🙂 czy ma jakies towarzystwo?
MoniaaA, Ma, o, takie:

😉

a na poważnie to końskiego towarzysza brak, jeszcze chwilę trzeba poczekać. Młody na serio nie wygląda jakby mu to przeszkadzało, choć nie uważam, że to dobrze trzymać konia samego.
majek   zwykle sobie żartuję
02 maja 2011 10:11
Faktycznie nie wygląda na niezadowolonego... A jeszcze gdyby był kolega to trzeba by było np. dzielić się jedzeniem?

Fajny jest 😉
Widzę że wątek się rozwinął że hoho
ja muszę przyznać że moje młode dopiero w w wieku 4 lat przypomina już dorosłego konia nie tylko fizycznie ale i w głowie się już co nieco poukładało.
Dopiero w tym roku biorę się za zajeżdżanie.
moje młodociane :P

Lov   all my life is changin' every day.
02 maja 2011 14:52
A ja się dzisiaj przewiesiłam! 😅 😅
jett   success is the best revenge
02 maja 2011 14:55
Lov, i jak? opowiadaj  😀
ja jutro też się przewieszam. . . tylko że myślę że będę miała problem. . .bo Jaguar ma 182 cm w kłębie ;/ a dopiero ma 3 lata i 2 miechy  😵 😵 😵
Achaja, i jak jazda? Opowiadaj! 🙂
Sankaritarina, woow, ale on ma maść! Śliczny jest, wrzucaj coś z treningów.
Lov, a fotki masz? 😎

A ja dzisiaj wsiadłam na godzinkę stępa.  😅 Moja mała kaleka wraca już powoli do siebie. 😉 Tymczasem Czeksa spacerowo:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się