Końska Rewia Mody XVII (2023)

Akatash, Witamy kolejną kluseczkę 😀

keirashara, O tak, jak postanowi, że idzie to nie ma takiej siły … Wciąga jak czarna dziura 🤣
wątek zamknięty
kotbury, z ogłowiem, to nie łatwiej konia nauczyć, zeby łeb pochylał?
zembria, zapraszam!!! Zapłacę nawet w euromonetach.

...dodam tylko, że ten koń nie uznaje "przekupstwa żywieniowego", i z ręki je "łaskawie" i tylko wtedy gdy uzna, że godna jesteś akurat ją karmić. Od obcych w większości nie bierze wcale z reki żarcia🙂

Do ściagania za to ogłowia/kantara to szturcha nosem i sama opuszcza na maxa łep🙂..
Do zakładania w chwili gdy biorę do reki ogłowie magicznie "głuchnie". Głowa top w górze i udaje, że bardzo się właśnie czymś zainteresowała w oddali.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 lutego 2023 12:20
kotbury, a nie umie ustępować od nacisku? Swojego olbrzyma uczyłam zarzucając wodze na potylice, dosyć szybko załapał, potem już sam łeb opuszczał.
wątek zamknięty
zembria, umie.
Umie też sprawdzać czy na pewno musi... i wtedy mogę się pobujać na wodzach jak na huśtawce,o ile wcześniej nie strzeli skóra przy sprzączce.
To jest bardzo "przemyślany" konik i zawsze sobie przemyśli czy wykonanie polecenia się jej opłaca.
wątek zamknięty
Może zakończmy ten offtopic i wróćmy do szmatek 😉
Szukam zdjęcia eskadrona rosewood na gniadym, macie może?
wątek zamknięty
To ja wstawię eskadrona pod siodłem 17' na "mastodoncie"
20190315_214410_Film3.jpg 20190315_214410_Film3.jpg
wątek zamknięty
kotbury, współczuję męczenia się z takim koniem dla przyjemności... Ja bym kompletnie nie widziała sensu. No ale przynajmniej Eska-czapraki dobrze leżą :P
wątek zamknięty
Ale to jest zarąbisty koń. Mega ambitny i taki work dedicated" z dobrym ruchem. Tylko bardzo inteligentny...
Mi te eskadrony średnio pasują.Dla mnie za mało czapraka z przodu.
Dlatego uwielbiam PS'y z tym wybrzuszeniem z przodu.
wątek zamknięty
Le Mieux fig na promce w GNL 😉
wątek zamknięty
Poncioch, proszzz 😀 wygrzebałam coś sprzed dwóch lat 🙈
IMG_20201205_113937.jpg IMG_20201205_113937.jpg
IMG_20201205_114317.jpg IMG_20201205_114317.jpg
wątek zamknięty
Monia_lol, dzięki. Zastanawiałam się, czy rosewood nie zniknie na gniadym, ale na Twoich zdjęciach wygląda w sam raz. Elegancko 🙂
wątek zamknięty
Poncioch, No on sam w sobie robi efekt wow więc napewno się na koniu nie zgubi 😀
wątek zamknięty
Ten co Ty masz, owszem, ale zwykły cotton nie ma tego efektu bling, a ja właśnie kupiłam okazyjnie cottona 😉
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
22 lutego 2023 09:09
Nowy kolory lemieux. Takie nijakie jakieś dla mnie nie wiem, może i dobrze 🤣
IMG_20230222_080720.jpg IMG_20230222_080720.jpg
wątek zamknięty
Ja mam wyzwanie z ich kolorami bo zawsze mają te zdjęcia takie "prześwietlone" i nigdzie nie am real photo. Są albo leżaki, które są przesycone, albo takie prześwietlone a potem jak to gdzieś oglądam na żywo to mi to nawet koło tych kolorów z fotek "nie leżało" w moim odbiorze.
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
22 lutego 2023 13:23
kotbury, to prawda, chociaż zauważyłam że jedne kolory bardziej a inne mniej.

Są grupy na Facebooku gdzie ludzie sprzedają/wymieniają się czaprakami tej marki. Ale w przypadku świeżych nowych kolekcji faktycznie może być ciężko o zdjęcie. Ja zwykle szukam na FB czy jakiś sklep nie wkleił zdjęć z wystawki albo w tych grupkach.
wątek zamknięty
donkeyboy, czekam na cavaliadę. Obiecuję sobie w końcu połazić po stoiskach w Krakowie.
wątek zamknięty
Poncioch, aa ok😉 ale myślę, że też będzie elegancko bo rosewood jest boski😍😀
wątek zamknięty
Poncioch, - imo rosewood najlepiej pasuje właśnie do gniadych 😀

Nowy kolor kentucky - derka na kucyku, ale z relacji z targów zrozumiałam, że ma być też velvet w nim 🙂
Screenshot_20230223_191403_Instagram.jpg Screenshot_20230223_191403_Instagram.jpg
wątek zamknięty
Omg 🙂 Jak będzie ta śliwka velvetowa pony to biorę!
wątek zamknięty
Kayraa, - mnie musi derka 🙊 znaczy derka od dawna mnie kusi, a w tym kolorze... to chyba nie dam rady się powstrzymać 😅
wątek zamknięty
keirashara, te derki są przepiękne... A na karego taka śliwka... Bosko! Mnie też kusi, szczególnie ta szmaragdowa, ale ta cena powala 😀
wątek zamknięty
Nowy Eskadron Reflexx

wątek zamknięty
o wow, znowu jest dokładnie to samo 😂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 marca 2023 07:25
IskraADHD, ale bez szału 😣
wątek zamknięty
Widzę, że paleta kolorów w Eskadronie jak zawsze taka sama, ograniczona do liczby 3 🤣
Zastanawiam się, czy oni na prawdę nie mogą zrobić czegoś innego w końcu
wątek zamknięty
Myślę, że im juz trudno zrobić coś nowego po kolekcjach, których było blisko stu 😅 Wskazuje na to choćby rezygnacja z wypuszczania Classic Sport i powiększenia bazy basiców.
Reflexx nigdy do mnie "nie mówił" więc nie specjalnie na coś liczyłam 🤷 Czekam na pozostałe (Pure, Platinum i Heritage).

Edit: a nowe PSoS widziałyście? Fiolecik i niebieski trochę w klimacie Monaco.
wątek zamknięty
keirashara, Z jednej strony racja, z drugiej są zestawienia kolorystyczne których nie było. Mogliby też wrócić do jakiejś bardzo starej kolekcji i zrobić ją w nowej odsłonie. Jak dla mnie to po prostu trochę nudne, że ograniczają się do różowego, granatowego/błękitnego, czarnego/szarego/beżowego. Jest na prawdę mnóstwo możliwości.

Dla mnie trochę szkoda, bo ostatniego Eskadrona kupiłam jakoś 3 lata temu i już się nie zanosi, żebym kupiła w ogóle.

wątek zamknięty
Jak już muszą być odgrzewane kotlety to niech dają Nici spowrotem! I rosewood! 😭
wątek zamknięty
Feno, i Cooper!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.