Końska Rewia Mody XVII (2023)

No dobra, za nici też jestem 😂 I za blackberry, ale za tym z 2013, bo mi się zużył już troszku... a do kompletu mauve 😍 to był idealny odcień pudrowego różu.
I niech przestaną kombinować z dziwnymi kształtami czapraków i logo, bo kurde, taki plaza tapue mi się podobał jak kolor, ale czapraki były okropne, a derka miała przepaskudne logo 🙄
Jak jeszcze marzymy to poproszę kolekcyjne naklejki spowrotem 😂 ja z nich nigdy nie wyrosłam.

Sivrite, - jak Ci nie przeszkadza zamówić z zagranicy to popatrz na niemiecki reitsport klawunde, bo mają cooper 😎 Z tego co widzę został big square i graffiti.
Ogólnie ten sklep dostaje "specjalne" kolekcje i często są to kolory, które już kiedyś były i dobrze się sprzedawały.
feno, - ty i tak chyba ściągasz, więc tym bardziej bym patrzyła na ten niemiecki sklep, ja mam polubiony, jak mi śmignie powtórka rosewood dam znać 😇
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
01 marca 2023 12:56
Ja też poproszę NICI, ale ze starym konikiem. 😀
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 marca 2023 20:43
ReVolto help!

Gdzie kupię Czaprak ujeżdżeniowy ESKADRON Sparkle Navy, z platinum 2022?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Z narażeniem życia, gdy chłop zobaczył pełnię kolekcji, udało mi się obfocić wszystkie czapraczki z czymś do kompletu na raz. 😂 6 lat zbieractwa. I jeszcze na jeden czekam i będzie kompletny pass, obiecuję to sobie. 🤣 Już chcę wiosnę.
Chłop zaskoczony zarówno eskalacją mojego uzależnienia jak i poziomem mojej radości, że mam wszystkie na raz w domu, wszystkie czyste i mogę im zrobić takie piękne fotki. 🤣
Czapraczki1.jpg Czapraczki1.jpg
Czapraczki2.jpg Czapraczki2.jpg
Czapraczki3.jpg Czapraczki3.jpg
wątek zamknięty
Sivrite, śliczne komplety. Brawo za odwagę, ja bym się bała 😁
wątek zamknięty
Sivrite, co to za equito pierwsze od lewej? To cinamon spice czy coś innego?
wątek zamknięty
Sivrite, jesteś bardzo odważna 😂
wątek zamknięty
Anai, Patrycjasz, miałam mocny argument, że ja mu przecież każdy jeden pokazywałam i się chwaliłam i nie moja wina, że nie połączył kropek. 😅

Matrix, Rusty Rose Gold. Pierwszy ich czaprak, w którym się zakochałam i poznałam markę, którego potem długo nie było i udało mi się kupić dopiero w zeszłym roku.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 marca 2023 09:32
Sivrite, Choruję na Rustyrose od dawna, piekny jest.
wątek zamknięty
Zembria, znam ból, wrócił chyba jeden na stan, jak go zgarnęłam i zawsze mi się gęba cieszy, jak w niego siodłam. 😁
2022-09-04 - Ania i Siwy - 064.jpg 2022-09-04 - Ania i Siwy - 064.jpg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 marca 2023 10:38
Sivrite, Ja mam narazie inne wydatki więc nie mogę za bardzo pozwolić sobie na nową szmatkę, a do tego już mam bana od małża 😅 Ale myślę, że na moim Blondasie wyglądałby równie pięknie jak na Twoim siwku 😍
wątek zamknięty
U mnie też trochę się przez 20 lat zebrało 😂
Videoframe_20230308_104428_com.huawei.himovie.overseas.jpg Videoframe_20230308_104428_com.huawei.himovie.overseas.jpg
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 marca 2023 10:58
dzikadermi, Sivrite, imponująca kolekcja!
A ja mam chyba najmniej czaprakow w swojej szmatocholicznej karierze... Bo 4 tylko 😂 ale czekam na kolejny i będę robić małe zmiany w garderobie
wątek zamknięty
... ej ale z tym "chowaniem się" przed waszymi facteami to żartujecie prawda.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 marca 2023 11:38
kotbury, Nie, bo małż mój ma racje, mam od cholery czapraczków i serio nie potrzebuję mieć więcej. Jak jakiś będzie taki, że się absolutnie zakocham (tak mialam z glitterem antuque green), to oznajmię, że kupuję. Ale ja nie mam takiej miłości, a zwykłe chciejstwo, to on jest moim głosem rozsądku 😉
wątek zamknięty
...no ale wygłoszenie opinii partnera to jedno. Ma do niej prawo i możemy się z nią zgodzić bądź nie a i tak zrobić swoje, bo jesteśmy wolne i niezależne....
ale jak ktoś się "obawia" opinii partnera to albo trzeba przemyśleć związek albo szmatoholizm🙂.

Mój mąż jak się okazało całkiem niedawno, żył w przekonaniu, że pensjonat i pasza kosztuje mnie cirka about tyle co 15 lat temu. Tak sobie zapamiętał z okresu jak kupowałam poprzedniego konia i jakoś mu w tą dziedzinę życia "inflacja" nie wjechała w głowie. I jak mu podliczyłam ile muszę wydać na konia to się skończyło pierdolenie, że za dużo pracuję🙂
wątek zamknięty
Kotbury, trochę tak, trochę nie. Jak pisałam, każdy mu pokazywałam, ale wiedziałam, że nie liczy i że nie zdaje sobie sprawy, że szit escalated quickly. 😆 Teraz wie.
Raz wysłałam do koleżanki, żeby kupić na promocji i żeby wyciągnąć w bardziej "prezentowo dogodnym terminie" i żeby nie miał wątów, że za dużo. On wie, że to mi sprawia radość i jakoś akceptuje, ale nie mam ochoty słuchać jego bardzo racjonalnych tłumaczeń, że trzy by wystarczyły w zupełności. 😝
Acz wczoraj siostra robiła kolejne zamówienie z Kraemera z mojej karty, żeby jej luby nie widział, że wyciąga swoją, więc to chyba rodzinne, że nie chcemy słuchać tych sensownych argumentów, że mamy wystarczająco. 😂 Mogę, to wydaję, dbam o polskie PKB. 😆
wątek zamknięty
Ciekawe czy jakby tak często latać do kosmetyczki, że chcemy być "piękne i gładkie" to by marudzili...
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 marca 2023 12:07
Mój Małż jedank o wszystkich wie, no bo swojego konia tez siodła 😅 a siodlarnię mamy w domu i sam do niej wieszak na czapraki zrobił. Jestem zdania, że on ma tu rację, jakieś podmianki, albo jak jakis się gdzieś przetrze już, to kupujemy coś nowego, ale przesada w ilości to już zbieractwo i to dosyć kosztowne w tym przypadku więc dobrze, że mnie stopuje w tej kwestii.
wątek zamknięty
Chyba pójdę swojego uściskać, bo on mnie nawet wspiera w nałogu 💖😁 Ja nie komentuje nowych zabawek do kawy, ściereczek, płynów i perfum do auta, on kolejnego czapraka. Co najwyżej doceni promocje, albo powie, że śliczny.
Kitranie wyniosłam z domu, jak rok temu spontanicznie kupiłam zbędny kantar to tylko się śmiał z tego, że potrzebowałam dwóch dni na przyznanie się.
Pier... głos rozsądku, pieniądze są do wydawania 🙃 o ile ktoś nie wybiera czapraka nad faktycznie potrzebne rzeczy i sprawy to 🤷 Gorszy problem jest z "gdzie to upchać" 😂😂😂
Sivrite, dzikadermi, - zaczepiste foto kolekcji, muszę kiedyś swojej też takie zrobić 😍
wątek zamknięty
Jak to dobrze że ja się nie muszę przed nikim kryć z moimi szmatkami 😅
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
08 marca 2023 13:13
Mój to wie że lubię szmatki i czasem pomaga w kompletowaniu jak gdzieś jakaś promka jest i okazja typu święta czy urodziny 😉

Pomaga też w ocenie kolorystycznej (zawód taki ma że się zna) czy pasuje kolorek czy nie 🤣
wątek zamknięty
kotbury, tak, nierzadko sam po nie jeździ 😀
wątek zamknięty
... ej ale z tym "chowaniem się" przed waszymi facteami to żartujecie prawda.

kotbury, tak. To był ŻART. Jestem zakupoholikiem jeśli chodzi o czapraki oraz ciuchy sportowe. Mój mąż śmieje się, że miejsce w garażu na końskie rzeczy się kończy oraz że na ciuchy sportowe powinnam mieć jeszcze 3 szafy. Także ten.

wątek zamknięty
anai, czyli, że na rocznice nie bukiet ze 100 róż tylko duży PAX z Ikea🙂
wątek zamknięty
Od razu mówię, że w PAX-a 60cm nie wchodzą ujeżdżeniowe eskadrony z futrem i PSoS, trzeba coś głębszego 😂 albo wybrać skoki 😜

Kolejną szafę na czapraki będę chyba zamawiać u stolarza, bo PAX wypadał najgłębszy, a i tak wyszło średnio. Aczkolwiek już z chłopem ustalaliśmy, że jak będzie domek, to ja dostaję pokój na końskie szmatki, a on na swoje zabawki. Jak być bezdzietnymi lambadziarzami to na pełnej 😎
wątek zamknięty
keirashara, myślę,że jetseś tzw. klient no. 0.- bezcenny.
Imho za taki hint Ikea ci powinna odpalić zniżeczkę 🙂

Taka garderoba przechodnia (corridor) i po dwóch stronach końskie szmaty🙂...
rozmażyłam się...
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 marca 2023 11:58

Taka garderoba przechodnia (corridor) i po dwóch stronach końskie szmaty🙂...

kotbury,

yyyyy wypluj te słowa, właśnie sobie taką garderobę zaprojektowałam tylko no ... nie miała być na końskie. Ja pierdziu, no kurna będzie na końskie, nie ma opcji 🙈🙊
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 marca 2023 12:36
To dziewczyny od razu projektujcie 2x taką jak wam się wydaje, że potrzebujecie 🤣 Bo my stawiając dom, zbudowaliśmy siodlarnię.... i pęka w szwach, derki na strychu trzymam bo mi się już nie mieszczą tam 🙈
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.