muzyka z filmow, reklam. szukam...

jaka jest piosenka Fiata Grande Punto ? (reklama często leci na TVP2)
Lov   all my life is changin' every day.
27 marca 2009 17:57
A reklama Wedla? Tam jest piosenka Presleya na pewno, ale nie znam tytułu..
patataj   tyle smaku - we fraku
27 marca 2009 20:52
Na You Tube wrzucona została pełna wersja muzyki z reklamy Hortex:
A zna ktoś może tytuł piosenki z reklamy Fiata- chodzi mi o tą starszą, nie pamiętam dokładnie, sprzed pół roku, roku? Taka po włosku w wykonaniu kobiety 😀 Wszystkich ponoć strasznie irytowała  😁
wendetta- meravigliosa ??
taaaak! dziękuję  :kwiatek:
A reklama Wedla? Tam jest piosenka Presleya na pewno, ale nie znam tytułu..


Lov, "a little less conversation" 😉
Poszukuję muzyki z reklamy tych orzeszków Nic Nocs  :kwiatek:
slojma   I was born with a silver spoon!
02 kwietnia 2009 09:06
Czy wiecie gdzie mogę znaleźć muzykę z reklamy Whiskas tej z małym kociakiem, który szuka jedzenia i na koniec "mamusia" mu daje jakieś mleczne krokieciki.
Z brzyduli piosenka ? była podajże w 90 albo 91 odcinku .... w teksie beatyfull
, jak sie dowiedziała żę sprzedala na allegro sukienke za 1000zl ;p
Scottie   Cicha obserwatorka
03 kwietnia 2009 17:06
Wie ktoras z Was moze, co to za piosenka, ktora reklamuje L.A. ink na Discovery T&L?

Tutaj niewyraznie, ale moze ktos skojarzy:

Scottie, o to chodzi?
Dancing With Myself:
Scottie   Cicha obserwatorka
09 kwietnia 2009 12:16
Carmen, oczywiscie, ze tak! dzieki wielkie!  :kwiatek: :kwiatek:
Czyli cover starego utworu Generation X 😎
kpik   kpik bo kpi?
09 kwietnia 2009 15:17
co to za melodia jest w tle reklamy sklepow Alma?- chyba nazwy nie przekciłam.
jakies wokale ładne
a ta nowa reklama "pracujących" Volkswagenów???
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 kwietnia 2009 10:56
co to za melodia jest w tle reklamy sklepów Alma?- chyba nazwy nie przekręciłam.
jakieś wokale ładne


Leo Delibes - Flower Duet
http://magia25.wrzuta.pl/audio/6jXNRBXAAMF/leo_delibes_-_flower_duet

poszukuje tej piosenki (dokładnie tego remixu)...gdzie można ja ściągnąć..znaleźć?
lusia722 - jeśli potrzebujesz dokładnie tego remixu to skorzystaj z www.zrzuta.eu  😉
Wklejasz link z youtube lub z wrzuty i ściągasz
potrzebuje tytulu piosenki czesto granej w Esce, gdzie w refrenie jest cos: oh let it go (?)

znalezione  😎
Mam pytanie, czy orientuje się ktoś jaka muzyka  została wykorzystana w filmiku (wykonawca, tytuł)? 😜

Mam wielką prośbę dziś oglądnęłam Zycie przede wszystkim (Strong Medicine ) odc 14 i mam pytanie ... jaka piosnkę śpiewa schizofreniczka jak przychodzi do niej w odwiedziny lekarka do więzienia ? jutro o 8;55 powtorka jak by ktos chial i umial ze slow wychwycic ? na tvn 7 leci ... pod koniec odcinka ta scena jest  . Prosze
slojma   I was born with a silver spoon!
01 maja 2009 18:56
Enii- dziękuję 😍
Mam wielką prośbę dziś oglądnęłam Zycie przede wszystkim (Strong Medicine ) odc 14 i mam pytanie ... jaka piosnkę śpiewa schizofreniczka jak przychodzi do niej w odwiedziny lekarka do więzienia ? jutro o 8;55 powtorka jak by ktos chial i umial ze slow wychwycic ? na tvn 7 leci ... pod koniec odcinka ta scena jest  . Prosze



nie znam tytułu ale znam tą laske..
wydaje mi sie ze to jakas muza filmowa
Livia   ...z innego świata
07 maja 2009 13:32
A czy może ktoś miałby muzykę z filmu "Obłędny rycerz"? Tytuł ang "A knight's tale". Dzięki za każdy ślad! Bo na chomikach, emułach nie znalazłam...

Edit: muzę znalazłam, ale nie tą, ktorej konkretnie szukałam 😉 Chodzi mi o pierwszą część tej muzyki, nie Golden years, tylko tą renesansową. Ktoś ma? Wie jak się to nazywa? Mógłby podesłać? Dziękuję z góry!
link do fragmentu filmu:
zaspa89 wlasnie nie wiem i ma problem ze znalezieniem jej ;p jakbys przypomniala sobie ;p jak sie nazywa
Szukam tej piosenki : http://odsiebie.com/pokaz/2844728---9175.html - Tutaj kawałek . Bardzo zależy mi na tytule, wykonawcy. Dzięki z góry  :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2009 17:38
to przeróbka zombie the cranberies
Dziękujęę bardzo !  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


czy ktos moze orientuje sie co to za muzyka? jakis miks czy normalny utwor?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się