Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

😲 nieźle...a na najbardziej plotkarskim portalu informacji jeździeckiej cisza... 😁
A mamy tu kogoś stacjonującego/jeżdżącego właśnie w Zbyszko?
Mam pytania dotyczące koni tam przebywających związanych z licytacją.
Może być na priv, będę wdzięczna za kontakt.  🌷
Dołączam się do prośby 😀  🌷
To ja tak przerywając wątek Zbyszka.
stajnia dla RAOwca w okolicach Łodzi. Znajdzie się coś sensownego?
[quote author=ptyśmiętowy link=topic=1096.msg2968472#msg2968472 date=1616672023]
[/quote]

Chyba tylko Kaskada przychodzi mi na myśl.
Czy jest tu ktos kto pracuje/pracował w kj zbyszko, przy rekreacji?
poszukuje info odnośnie koni dla początkujących jeźdzców

potrzebne konio dla 12 latki , na pierwsze samodzielne galopy i wyjazdy w teren, nie do szkółki

będę wdzieczna za info  🌷
Czy jest tu ktos kto pracuje/pracował w kj zbyszko, przy rekreacji?
poszukuje info odnośnie koni dla początkujących jeźdzców

potrzebne konio dla 12 latki , na pierwsze samodzielne galopy i wyjazdy w teren, nie do szkółki

będę wdzieczna za info  🌷

i ja dołączam się do prośby o info o koniach względnie nadających się do rekreacji/małego sportu 🙂
I ja również, jeśli ktoś ma jakieś informacje o koniach z KJ Zbyszko proszę priv.
Widzę, że sporo osób zainteresowanych końmi ze Zbyszko. A jak myślicie? Jak to z tym herpesem u nich? Na stronie komornika jest napisane, że oświadczyli, jakoby padło u nich na herpesa kilkanaście koni. Później z innego źródła się dowiedziałam, że faktycznie wirusa mają. No ale nigdzie indziej takiej informacji nie ma, inspekcja weterynaryjna też nic nie wie 🙄
Wydaje mi się, ze powinno być głośno jeżeli faktycznie kilka koni padło u nich z powodu herpesa.. Może ktoś ma jakieś sprawdzone źródło?
Również podłączam się do pytania o KJ Zbyszko  😉
Może być na priv.
A może wykorzystali wirusa, aby najcenniejsze konie schować przed komornikiem? Herpes nie wymaga zgłoszenia, więc nikt nie musiał o niczym wiedzieć. A zaświadczenie o utylizacji, no myślę, że i na to chętni znajdą sposoby.

ptyśmiętowy  - Stajnia Juna w Sierżni , jest strona na facebooku
jagoda1966 podobnie myślałam właśnie, a potem zadzwoniłam do osoby która ma kontakt z kimś kto tam pracuje i przekazała, że na 200% wirusa mają 🙄 no i teraz to już sama nie wiem co o tym myśleć... W dodatku na wykazie biegłego kilka koni ma dopisek "koń chory" no ale żadnych szczegółów, więc sobie można gdybać na co. Poza tym ponoć są to konie nie z tej "głównej" stajni, bo te najlepsze przed komornikiem uchronili. No ale też nie wiem czy to jest prawdziwą informacja. Pewnie okaże się na miejscu o co chodzi...
brzezinka   możesz znacznie więcej niż ci się wydaje...
29 marca 2021 10:12
Właściciel przepisał cenniejsze konie na słupy w kwocie 4,5 mln.
Czy ktos moze polecic fajna rekreacje w okolicy Koluszek? Dla 18 latki, fajna mlodziez, pokorna i z zacieciem, porusza sie w 3ch chodach powiedzmy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się