Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

szarotka - pierwsze jest świetne ;]

any - Tak, używamy 😉 Na meszki i komary jak najbardziej - ale już gzów i innych większych paskudztw obroża zbytnio nie rusza tzn. jest ich mniej niż na koniach bez odstraszaczy, ale jednak gryzą.
Livia   ...z innego świata
05 czerwca 2014 16:45
Fisia, ależ pięknie! Wrzuć koniecznie więcej zdjęć 💘

szarotka, u ciebie też bajkowe krajobrazy 🙂 Ile was było na rajdzie? Długą mieliście trasę?

A u nas dziś ślicznie, słonecznie, ale tak parno, że nic mi się nie chciało. Więc tylko oklepowo pojechaliśmy na spacerek 🙂

Aż mam ochotę wybrać się na oklep 🙂
Livia to była trzydniówka , taka spokojna bo to początek sezonu i trzeba konie powolutku przyzwyczajać. Na rajdzie była nas szóstka, zrobilismy ok 100km. Tez lubię jazdę oklepową  😀 Livia ślicznego masz konia, taki kary kopytny to marzenie  🙂
Livia, oooo jakie uroki!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 czerwca 2014 20:43
Livia to fakt, Twoje cudo do rany przyłóż🙂 Ja jak moją bym pojechała w teren na oklep to bym w ciągu godziny- 20 razy spadła;p

nie dość, że na lonżowniku się z niej w stępie ślizgam- małe to i okragłe;p A w terenie przy jej reakcji na płochy to łohohohoh
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 czerwca 2014 21:08
derby cały czas jeździcie na halterze?  😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 czerwca 2014 21:28
tak strzemionko, cały czas;-))
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 czerwca 2014 21:40
Super, lubię oglądać Twoje zdjęcia  😎

:kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2014 06:59
Wczoraj byłam pierwszy raz w terenie sama i powiem tylko ... Rosek! Wracaj do Polski!

Z widokiem na  Ślężę







Open the door! 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 czerwca 2014 09:55
derby ale super, bardzo pozytywnie. Super sobie radzicie na halterku 🙂
Livia u ciebie to jak zawsze- pełen pozytyw 😀  😉
Livia   ...z innego świata
06 czerwca 2014 10:18
Cricetidae, polecam zdecydowanie, sama ostatnio bardzo często się tak terenuję i uwielbiam takie spacerki 🙂

szarotka, super! Fajne przygotowanie do sezonu 🙂 To ile robicie średnio właśnie w sezonie? Dziękuję w imieniu konia 🙂

Burza, tak to jest jak się nic nie chce ani mnie, ani koniowi 😁

derby, dziękuję 🙂 Za to ja cię podziwiam za tereny na halterku, ja do tej pory byłam tak może ze dwa razy - jednak bardziej ufam bosalowi 🙂 Cudne zdjęcia 🙂

Jara, o 🙂 I aż tak źle było samej? 🙂

żabeczka
, dziękuję - tereny sprawiają mi ogromną radochę, do pracy na placu nie mam takiej motywacji 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 czerwca 2014 12:07
JARA kiedy rosek wraca do PL ? Może by tak pod koniec miesiąca wjechać na Ślężę ? 😀
derby-trzecia fotka super!!! Ale to wiadomo było, że ona najbardziej będzie mi się podobać!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
06 czerwca 2014 12:31
haha, tunrida no tak nie pomyślałam- Wasze ulubione podboje w miejscach publicznych- hihi
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2014 12:43
Livia, zdecydowanie przyjemniejsze są tereny z kimś. 😉
subaru2009, Rosek wraca za tydzień. Niestety wyprawa na Ślężę jest odwołana albo i mocno przesunięta w czasie 😉 Młoda kobyła Rosek ma kontuzję i najwcześniej wróci do roboty lipiec/sierpień. A ze starszą trzeba by było zostać na noc pod namiotem, bo ona tylko stęp i kłus. A ostatnio i tak kulała, więc nie wiem czy jest brana pod uwagę. A Rosek chyba nie jest na tyle napalona na Ślężę żeby jechać na arabie 😉
derby, kto Ci robi foty? 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
06 czerwca 2014 13:00
JARA chłopak🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2014 13:27
derby, ale fajnie, ja jestem taki narcyz, że też bym chciała żeby ktoś ciągle mi robił zdjęcia 😂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
06 czerwca 2014 13:29
JARA ja niestety nie mam ciągle;p średnio raz w tygodniu i na kursach, na które razem chodzimy;p hihihi


niedługo jadę do Niemiec więc się skończy dobroć fotowa;-(
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 czerwca 2014 13:51
Livia ..., bo wy to wogóle dzieci lasu jesteście 🙂 Was zamknąć na placu to jak w klatce 🙂
I my się terenujemy!  😎
Przyjechała do mnie do stajni koleżanka ze swoim koniem - niegdyś najlepszym kolegą Hamleta.
Chłopaki przy sobie się relaksują a my powoli podbijamy okoliczne lasy  🏇
No i walka z robactwem trwa...
Pozdrawiamy kącik  😀
My dziś znów do miasta.



Najpierw pod Tesco ( ale zamknięte, bo dziś święto)





Potem parkowanie pod moją siłownią.



I dziecko mnie ubłagało, żeby wsiąść. Wiem, wiem..nie powinnam. Ale .. prosiło tak, że przypominało mi mnie sprzed stu lat, takie było napalone. Wiem, wiem.....  to nie argument.  😡



Pod domem.



I już w stajni.




derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 czerwca 2014 12:39
tunrida co wstawiasz fotki to się śmieje sama do komputera- hihi- genialni jesteście- turyści;d

ej_anka uroczy widoczek🙂


my z wczoraj:

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 czerwca 2014 13:05
derby, jakie piękne zdjęcia! 🙂
tunrida a jak z kaskiem? to nie jest tak, że za brak jest mandat?
Livia   ...z innego świata
08 czerwca 2014 16:14
żabeczka, hahaha, bardzo dobrze powiedziane 😁

ej_anka, ale macie fajne, wzorzyste wdzianko 😎

tunrida
, ja was niezmiennie podziwiam 🙂 Tak pobocznie - jeździsz w rozpuszczonych włosach? Nie przeszkadzają ci w czasie jazdy, nie wlatują do oczu? Ja muszę mieć zawsze spięte 🙂

Ja też dziś byłam w lesie z koleżanką. Upał straszny już od rana, ale pojechałyśmy na spokojnie i konie się nawet dużo nie spociły 🙂
Ja tez pojechałam z koleżanką do lasu 🙂 ale upał i to latające cholerstwo było dziś nie do wytrzymania!! Mój siwy wymyślił nową metodę na drapanie i ściąganie z głowy much - przytulał się do kolegi i ocierał się raz o jego szyję, albo zad, a raz o nogę mojej koleżanki! Musiałam go nieźle pilnować 🙂
A my z upałem radziliśmy sobie dziś tak:




😀
Fantastyczne fotki!!!! zazdroszczę, bo mój uparciuch stanowczo i konsekwentnie odmawia wchodzenia do wody.....
po wyjściu z wody owady was nie zjadły?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się