Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Nie wytrzymałam z tym żółtym 💃 i pokażę swoje, co prawda z ubiegłego roku.. mam nadzieję, ze mi wybaczysz :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 października 2011 13:55
zdjęcia piękne - ale wydeptywanie rzepaku komus chyba już mniej fajne 😉
Spoko, to rzepak właściciela stajni 😉. Nie widac tego na zdjęciach, ale dreptałyśmy tylko po wielkich śladach po ciągniku 😜
Fantastyczne fotki  💘 aż miło popatrzeć, ale kończy nam się piękna pogoda. Czy jeździcie terenowo także w deszczu  🤔 Może ma ktoś takie ujęcia  😀
Jak tylko siąpi, a nie leje, to jeździmy 😉, ale fotek nie mam. Mam tylko z ubiegłej zimy jak sypało śniegiem.
Oj, zdarza się, zdarza w deszczu. Bieszczadzka pogoda bywa kapryśna. Ale jesteśmy na deszcz zawsze przygotowani (peleryny itp.).Bo jak ruszamy w teren to zwykle wgłąb bieszczadzkiej dziczy, daaaaleko od stajni🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 października 2011 15:29
palemka daj zdjęcia z zimy! 😀
ChingisChan Proszę bardzo 😀, mam nadzieje że dziewczyny mnie nie zastrzela za te fotki 🤦 😉
Ja jadę ostatnia, jakby ktoś chciała wiedzieć 😁 na tej małej gniadej. Nasze konie zimą niestety nie wygladają tak pieknie jak jak teraz, poza tym ta mała gniada jeszcze wtedy nie była moja.

@g@ cudne fotki, a tak mi sie marzył w tym roku taki rajd po Bieszczadach...

edit-po otworzeniu postu jak chce powiekszyć pierwsze zdjęcie to mi go zamyka, a na takim małym nic nie widać 😤
Palemka ale piękna zima! Aż zatęskniłam do takich widoczków, bardzo pozytywne zdjęcia. Może mnie też się uda kiedyś w takie śniegi pojeździć na moim oszołomku <3

Edit:

@g@ Uwielbiam Bieszczadzkie widoki 🙂 Miałam przyjemność jechać tam, do znajomego, na wakacje z moimi końmi. Widoki potrafią przyprawić o opad szczeny. Zwłaszcza zachody/wschody słońca. Ale fakt, trzeba być "wszechstronnie ubranym" bo burza potrafi nagle złapać  😁
Ja uwielbiam jeździć zimą, pod warunkiem oczywiście, że jest dużo fajnego śniegu, a tam gdzie trzeba to jest on odgarnięty 😁. Bo tej zimy np. było go full, ale co z tego jak drogi były nieprzejezdne praktycznie 🙁.
Ja tej zimy postanowiłam pojeździć na oklep (oczywiście żeby było mądrze- na kantarze) po padoku  😎 Skończyło się to tak, że moje dupsko utkwiło w wielkiej śniegowej zaspie, z której potem musiałam się wygramolić  😁
A u nas na tym ostatnim zdjęciu cała siwa utkwiła w zaspie, ale kobyła była bardzo dzielna i sie wygramoliła.
@g@ i palemka - dzięki za piękne zdjęcia, one mają w sobie tego ducha przygody  🏇 Widać, że dla koniarzy nie ma złej pogody, jedynie strój może być nieodpowiedni. Ale u was wszystko jest jak trzeba. Podobają mi się te długie, nieprzemakalne płaszcze i kapelusze rodem z dzikiego zachodu - super ! Moje zimowe fotki są tutaj http://www.pierwszy.net/ranczolodzierz/  Ostrzegam tylko, że niektóre z nich są dość stare, kasztanka była wtedy jeszcze źróbką i biegała za nami jako luzak. Przepraszam też za mój wsiowy strój  😡 wówczas nie spodziewałam się na polu sesji zdjęciowej  🤣  Niestety w deszczu nie mam, chociaż parę razy nas zlało, gdy jeździłam z córką nad rzekę.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
13 października 2011 19:53
palemka ostatnie cudne! 😀 Ja chcę zimę! Może mi się uda w tym roku chociaż pojechać postępować do lasu? 😀
Bronze   "Born to chase and flee.."
13 października 2011 20:02
Beskidy w tle - ech ta jesień  😉
A ja mam nadzieje, ze wogóle uda sie dojechać do lasu 😉
Ja w ten weekend liczę na jesienne zdjęcia w puszczy. Oby pogoda dopisała i kobyłka miała dobry humor, tak jak ostatnio 💃
Ale pięknie  😜  😜  😜 Zazdroszczę takich terenów!
Parę zdjęć  z dzisiejszego wypadu do lasu.

Nad jednym z wielu strumyczków

oraz  reszta lasu



Jakość kiepska bo robione tel ;/
Ale za to jakie słodkie uszka 😍
Moje najukochańsze, i to  w rozmiarze xxl  😁
Jesienny wypad nad jezioro, ludzi brak więc można poszaleć ;D







arabika   to prawda, wreszcie można spokojnie wjezdżać do jeziora.Piekne lasy tam macie 🙂
To ja wrzucę swoje z ostatniej wycieczki do puszczy. Muszę przyznać, że w ubiegłym roku jesień była dużo bardziej kolorowa niestety 🙁
palemka -piękne foty - soczysta jesień!!
u mnie podobne tereny!
cud-miód 🏇
No....pogoda teraz jest super. Oby tak dalej. Oby jak najdłużej.
Lasy są przepiękne. Aż się nie chce dłubać na hali/ujeżdżalni przy takich kolorach w lesie.
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
18 października 2011 14:53
a ja się pochwalę zdjęciami z przed 2 tygodni. Może nie widać jesieni no ale... W razie "w" proszę nie krzyczeć o jazdę po polach bo pola należą do mnie 🤣
Kameleonik tona prawdę zdjęcia z przed 2 tygodni?? Ten rzepak jakoś mi tu nie pasuje!!! ❓
Ale marzy mi się znowu to ciepełko z Twoich zdjęć!!!
U nas niby pogoda ładna była ale w stajni czy na koniu jestem ubrana w rękawiczki, opaskę polarową.  😵

palemka ja też kocham lasy!!!Nawet za morzem mi się  nie tęskni, jak mam  ogromne lasy niedaleko stajni.

U nas jeszcze nie ma złotej jesieni, jeszcze chyba ze 2 tyg trzeba poczekać, jak oczywiście lać nie zacznie  😤
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
18 października 2011 17:46
siwaaa to nie rzepak to takie coś na użyźnienie gleby nie mam pojęcia jak to się nazywa musiałabym się wujka dopytać  🤣 A zdj. sa dokładnie z 01.10.2011 i u nas w tedy było 30 stopni i pełnia lata  😀 Dodam coś jeszcze jak dostane resztę zdj.
Aaa.wiedziałam , że coś mi nie pasuje!! ahhh jak ja chce z powrotem taką pogodę!!!
Kameleonik zaskoczyłaś takimi widokami o tej porze 🙂

siwaaa u nas też juz chłodno niestety, w dodatku jak wybrałyśmy się na te zdjęcia, to było pochmurno. Ja już bardzo tęskniłam za takim wypadem do lasu, tyle ze u nas drogi nienajlepsze na końskie kopyta i sporo czasu schodzi na stępie.Ale ja lubie takie wycieczki 😍
arabika, siwa fantastyczne tereny  :kwiatek:, koniki też piękne ... kameleonik chyba dobrze wypatrzyłam? Ktoś tu jeździ na samym kantarze  😍 brawo!!! Ale ja chyba bym się nie odważyła. Podziwiam  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się