Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

O, nawet zdjecie wykopałam
CzarownicaSa jeśli masz na myśli książkę pt. 'Niosąca Radość' to jak, jego. Zresztą na zdjęciach jest właśnie 'ten arab' - Mąciwoda 😉
wątek zamknięty
Edy no bez przesady,idąc takim tokiem to całego wątku powinno nie być.Pw jak najbardziej,niech napisze-gorzej,jak nie poskutkuje 🙁
wątek zamknięty
DeJotka o arabie Mąciwodzie była książka "Czartoria, Kraina Kuhailana". "Niosąca radość" była jego drugą książką, w której pisał w większości bodajże o suczce, którą  znalazł 🙂
wątek zamknięty
pewnie będzie, że znowu się czepiamy, ale..


trójka jeźdźców, genialne postawy na koniu. Wszyscy skaczą po 70-80 cm cm, a robią podstawowe błędy jak np. noga za głęboko w strzemieniu, nieoddawanie ręki, garbienie się.




a konie szarpane za pysk. Najgorsze jest to, że właścicielka na każdą krytykę reaguje blokowaniem użytkownika..
wątek zamknięty
Żeby nie było,że się czepiam, może są początkujący...
wątek zamknięty
czy osoba początkująca bez opanowanych podstaw powinna skakać? 🙂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 kwietnia 2013 21:00
Edy, spójrz na pierwsze zdjęcie ze skoków- dawać osobie początkującej konia na takim wędzidle? Ledwo ogarnia siebie a tu skoki i jeszcze jedne wodze do ogarnięcia. Jeszcze tylko ostróg brakuje żeby "ładnie wyglądało". Obrazek nieprzyjemny 🙄
wątek zamknięty
czy osoba początkująca bez opanowanych podstaw powinna skakać? 🙂

Niestety tak bywa, wmawianie młodym i "ambitnym" osobom,ze wszystko jest ok, jeszcze kilka jazd i będzie dobrze, a co do czego chodzi tylko o kasę i ruch w biznesie ( nie tyczy sie to każdego)
wątek zamknięty
Odkąd pamiętam przychodziły dzieciaki na jazdy i zaraz po wyjściu z lonży pytaly kiedy będą mogły skakać, lub przychodzily do mnie na jazdy i mowiły, ze skaczą w swojej stajni, a ledwo potrafily się w siodle utrzymać... smutne ale prawdziwe.
wątek zamknięty
bardziej przyczepiłabym się do podłoża, niż do garbienia w skoku...
wątek zamknięty
...wiosna pełną gębą, wszyscy po stajniach, więc i na kwiatki nie ma czasu żeby szukać, pustki tutaj ostatnio, że hooohoooo

ale te zdjęcia... to kwiatki i to przez duże K. Wędzidło i sam ten jeździec skaczący przyprawiły mnie o ciarki. Ale garbienie się? nie przesadzajmy...
wątek zamknięty
DeJotka o arabie Mąciwodzie była książka "Czartoria, Kraina Kuhailana". "Niosąca radość" była jego drugą książką, w której pisał w większości bodajże o suczce, którą  znalazł 🙂

"Niosąca radość" jest bardzo fajną książką, przeczytałam jednego dnia i lubię często do niej wracać.
Owszem, autor pisze o suczce jak i o miłości, czy też jak poznał i jak dogadał się z Mąciwodą.
Wątek z psem jest dla mnie najistotniejszy, najbardziej też wzruszający.
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 kwietnia 2013 22:46
DeJotka o arabie Mąciwodzie była książka "Czartoria, Kraina Kuhailana". "Niosąca radość" była jego drugą książką, w której pisał w większości bodajże o suczce, którą  znalazł 🙂

Czartoria to druga, Niosaca byla pierwsza, i nie znalazl, tylko przejechal 😉.
I chyba caloksztalt koniec koncow taki troche malo pouczajacy, typu dzieleni galopow na " po jednym piwie" " po dwoch" " po trzech i wiecej" 😉.
Sorry za off, chociaz zasadniczo troche kwiatkow tam jest, aczkolwiek ksiazki super, byleby je traktowac jak fikcje literacka 😉.
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 kwietnia 2013 11:29
wątek zamknięty
Dementek darmowa depilacja?  😁
wątek zamknięty
Pamiętam jak pojechałam na plażę latem w samych sztylpach i sztybletach, bo gorąco było dostał mi się piasek pod spód. Bolało, szczególnie jak weszłam później do wanny.
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 kwietnia 2013 14:17
Dementek darmowa depilacja?  😁


Między innymi.
wątek zamknięty
Mam do dzisiaj bliznę po jeździe w krotkich spodenkach.
Zachciało się galopowania po egipskich pustyniach ...  🙄
wątek zamknięty


nie mogę przestać się śmiać z komiczności tego zdjęcia 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 kwietnia 2013 17:13
Pies tropiący. 🙂
wątek zamknięty
a jaki zadek :P
wątek zamknięty
[quote author=pamirowa link=topic=1320.msg1753023#msg1753023 date=1366313163]
DeJotka o arabie Mąciwodzie była książka "Czartoria, Kraina Kuhailana". "Niosąca radość" była jego drugą książką, w której pisał w większości bodajże o suczce, którą  znalazł 🙂

Czartoria to druga, Niosaca byla pierwsza, i nie znalazl, tylko przejechal 😉.
I chyba caloksztalt koniec koncow taki troche malo pouczajacy, typu dzieleni galopow na " po jednym piwie" " po dwoch" " po trzech i wiecej" 😉.
Sorry za off, chociaz zasadniczo troche kwiatkow tam jest, aczkolwiek ksiazki super, byleby je traktowac jak fikcje literacka 😉.
[/quote]
Ano, zresztą Maciwoda jest na okłądce 'Niosącej' (swoją drogą zastanawiam się kto mi tą książkę podprowadził) 😉 Czyta się lekko i przyjemnie, jak zresztą większość rzeczy tego autora 😉 Czartorii nie czytałam, może kiedyś nadrobię.


Żeby nie było offa - tak, uczmy konika dębować, potem kończmy każdy trening z płączem, że koń na dwóch nogach łazi...
http://www.photoblog.pl/osmanolandiax3/126005138
wątek zamknięty
to teraz takie modne jest 😁 kon ktory nie umie debowac jest do niczego 😀
wątek zamknięty
to teraz takie modne jest 😁 kon ktory nie umie debowac jest do niczego 😀


i nie musi już umieć nic innego 😉 (no, może kłaść się i dawać łapę...)
i OBOWIĄZKOWO podpis "imię nazwisko photography". No nie wiem czemu ale rozwala mnie to, takie bawienie się 13-latek w "dorosłość"....
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 kwietnia 2013 07:49
[quote author=Kinia16322 link=topic=1320.msg1756465#msg1756465 date=1366676456]
to teraz takie modne jest 😁 kon ktory nie umie debowac jest do niczego 😀


i nie musi już umieć nic innego 😉 (no, może kłaść się i dawać łapę...)
[/quote]

No nie wiedziałam, że mam tak idealnego konia  🤣
Tylko czemu mi się to dębowanie nie podoba  🤔
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 kwietnia 2013 07:50
i nie musi już umieć nic innego 😉 (no, może kłaść się i dawać łapę...)
i OBOWIĄZKOWO podpis "imię nazwisko photography". No nie wiem czemu ale rozwala mnie to, takie bawienie się 13-latek w "dorosłość"....


A co to ma wspolnego z dorosłością?
wątek zamknięty
zabeczka17 -przypuszczam,że nic,ale esef z pewnością chodzi o uważanie się za wielkiego fotografa  😁



ps.załamałam się...moje konie są do niczego!
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 kwietnia 2013 08:02
Dodatkowo moim zdaniem dorosłosć nie zawsze równa się dojrzałości.
Wiec dla mnie porównanie trochę nietrafione
wątek zamknięty
zabeczka17 -przypuszczam,że nic,ale esef z pewnością chodzi o uważanie się za wielkiego fotografa  😁
ps.załamałam się...moje konie są do niczego!

Nie przejmuj się, moje to dopiero! Moje są wręcz uczone, że nie wolno stawać dęba czy kłaść się pod jeźdźcem. Zawsze byłam niemodna 😉
A co do podpisu - najwyraźniej zdjęcie bez podpisiku jest amatorskie, a jak się doda "cośtam photography" to już bardzo dorosłe, pro i w ogóle. I da się zauważyc, że "imię nazwisko" (tu by było logiczne wytłumaczenie, że ktoś podpisuje zdjęcie żeby mu go nie kradli) nie wystarczy, musi być magiczne słowo "photography".  No nie wiem, ja już tak chyba mam że popularne wśród ludzi w każdym wieku zjawisko owczego pędu zawsze mnie lekko śmieszy 🙂
wątek zamknięty


nie mogę przestać się śmiać z komiczności tego zdjęcia 😁


Się tak zapytam: a co w tym zdjęciu jest kwiatkiem? 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.