COPD

Ja też szukam weta, co robił wlewy - warmińsko-mazurskie, przy trasie Wawa-Gdańsk. Może ktoś coś na priv podrzuci, Dziękuję
Mam pytanie do Wszystkich którzy podawali DMSo i to coś od ZK. Moi weci kategorycznie odmówili ,zastanawiam się czy samo DMSO wystarczy .W tamtym roku dostawała wlewy i faktycznie był spokój ,nie powiązałam tego z RAO ponieważ dostawała wlewy na ochwat po sterydzie.W związku z powyższym chciałabym spróbować ,może samo DMSO (ZK wysłał mi jeszcze jakiś preparat i o to poszło ,nie chcą podać iv czegoś z nieopisanej butelki )
niki-for, jakbyś poczytała wątek jakieś parę-paręnaście stron do tyłu, to byś wiedziała, co ci wysłał 😉
Samo dmso na pewno wiele pomoże, ale niekoniecznie wystarczy.
No doczytałam już 🙂 musiał mi umknąć ten perhydrol. W sumie dzięki za ten wątek. Odważyłam się i zadzwoniłam do mojej p dr nr 1 i jestem pełna nadziei. W razie W zgodziła się podać ,chociaż powiedziała ,że ten skład jest raczej zarezerwowany dla schorzeń neurologicznych .
niki-for, no jak widać, nie jest 😉 Trzymam kciuki!
Podpisz papier, że zrzekasz się wszelkich roszczeń i na swoją odpowiedzialność podajesz preparat 🙂
Bardzo proszę o kontakt do lekarza robiącego wlewy. Jestem że Śląska ale mogę dowieźć konia w dowolne miejsce.
BUCK   buttermilk buckskin
04 czerwca 2021 13:28
klinika Szpotańskiego 🙂
Dzwoniłam do dr. Szpotańskiego ale nie stosują wlewów w leczeniu COPD
Oficjalnie zapewne nie 🙂
Post został usunięty przez autora
Poszukuję lekarza do wlewów woj.mazowieckie. Zna ktoś kogoś?
Czy orientujecie się który lekarz w Wielkopolsce robi wlewy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się