Galeria Końskiej Rewii

A jeszcze wracając do zabezpieczeń przed kradzieżą fotek na szmatoholikach.
Przeciez tam nie ma żadnych zabezpieczeń? Przed chwila skopiowałam na próbę kilka fotek, wystarczy najprostszy program by wykadrować je tak, żeby uciąć logo i gotowe. Tym bardziej, że logo zazywczaj jest w rogu i nie koliduje z koniem 😉
chyba są jakieś sposoby na blokowanie opcji zapisz obraz. Spotykałam to kilka razy pisząc pracę mgr. A swoją drogą ja jestem za pomysłem aby do szmatoholików dołączyć katalog INNE który będzie się rozwijał na poszczególne "Tańsze" firmy.
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 stycznia 2010 20:11
caroline ja uważam, że Twoje pytanie ma rację bytu. przypuszczam tylko, że odpowiedź może być taka

[quote author=In. link=topic=14078.msg432566#msg432566 date=1262978055]
Rany ile razy to jeszcze będzie wałkowane... Ostatnie strony szmatocholików i cały ten temat DOKŁADNIE. Już wiadomo?
Owszem, było by to łatwiejsze, ale stanęło na tym, że nie. I koniec. Co stronę będzie się temat odnawiał?

[/quote]

...ale jak to "staneło na tym"? kto tak zdecydował? (powaznie pytam!)

Poprostu wszyscy stali bywalce szmatoholików jasno i konkretnie odpowiadali " Jestem stanowczo na nie".
Na siłę przeciez nie ma co przekonywać...skoro chca byc odrębni.
busch ale też nie szalej z takim upraszczaniem wszystkiego. Myślę że się trochę czepiasz bez sensu.  😉  Eskadron ma 10 odcieni szarości i gdyby wszystkie nazwał szarym to by się niezły bajzel zrobił.

Ja  też nie rozumiem tej sytuacji ze szmatoholikami. Już raz o to pytałam ale została uciszona... ta zakładka "inne firmy" serio tak bardzo kogoś zaboli?
To skoro Quanta nie ma nic przeciwko ( bo to przecież spadnie na jej głowę) to bach- robimy ankietę i się okaże "Czego tak naprawdę chce wolta?"
Ale Ci stali 'na nie' to kto był poza Burzą i Sierrą? Lubię obie dziewczyny, ale nie uważam, żeby miały prawo robić taką dyktaturę 👍

busch   Mad god's blessing.
10 stycznia 2010 20:21
busch ale też nie szalej z takim upraszczaniem wszystkiego. Myślę że się trochę czepiasz bez sensu.  😉  Eskadron ma 10 odcieni szarości i gdyby wszystkie nazwał szarym to by się niezły bajzel zrobił.

Ja się poruszam w prostych pojęciach jasny-ciemny, więc dla mnie to nie byłby problem  😉
Ale w mojej wypowiedzi nie chodziło o czepianie się nazewnictwa i szerokiej palety czapraczkowych kolorów (bo zwykłe baby bez problemu to ogarniają  😁 ), tylko o to, że wszystkie marki są tak samo wymyślne w poszukiwaniu 'nowego różu', mają podobną jakość (siostra ma eskadrona i lami-cella i oba czapraki starzeją się pięknie i z godnością  😀 ), a ich większa i mniejsza lanserskość to tylko kwestia umowy. Więc zupełnie nie rozumiem, czemu nie mogą być razem  🤔
W sumie po zsumowaniu mało wyszło tych osób na nie 😉
Okazało się, że robiły sztuczny tłum  😎

(...) Ja jestem na nie, no ale jak tam reszta uważa. Dla mnie to nie będzie nic na co można popatrzeć.


Ja też jestem na nie jeśli chodzi o uzupełnianie szmatoholików hkmami, FP i innymi...


Też jestem na nie 😉 Dla wszystkich FP, HKM itd.



Ja jestem na nie😉 A jesli juz to ewentulanie fairplay.



Czyli jest jeszcze nad czym dyskutować wg mnie.
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 stycznia 2010 20:28
ooo! a jakby dodać jeszcze... podkatalog "ogłowia z ursusa"?? wreszcie wszystkie fotki ogłowi Pana Marka byłyby zgromadzone w jednym miejscu  😅
busch nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz! 😀iabeł: (w sumie to ja tez)

I tak sobie jeszcze myślę, że gdyby po prostu taką zakładkę zrobić zamiast pytać wszystkich z osobna o zdanie, to nikt nie miałby nic przeciwko i całej tej dyskusji by nie było 🤣
trzynastka   In love with the ordinary
10 stycznia 2010 20:30
Moim zdaniem skoro Quanta nie widzi przeciwwskazań to nie ma co się szczypać.
Pierwsza po Bogu na naszym forum jest na tak 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2010 20:31
Ramires, Oj była by dyskusja byłaby.
Na temat "jakim prawem, nas szmatoholików' nie zapytano czy CHCEMY czegoś nowego na NASZEJ stronie"

Wybaczcie, ale głupawka mi się włączyła 😁
Napisałam priva do Quanty. Jeśli powie, że podejmie się poszerzyć istniejącą galerię Szmatoholików( bo to przecież od niej zależy) , to zrobimy ankietę i się okaże, czego chcą użytkownicy forum. 🙂

Poczekajmy co ona oficjalnie powie. Bo jak na razie to na 100 % nie wiemy co ona o tym myśli, nie?
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 stycznia 2010 20:35
Poczekajmy co Ona oficjalnie powie. Bo jak na razie to na 100 % nie wiemy co Ona o tym myśli, nie?


w tym wątku:
Ja się od razu zgłoszę z chęcią pomocy przy biedoholikach (ta nazwa rozkłada mnie na łopatki - ale moze produkcyjną nazwę to stworzyć inną) 🤣



😉
A..no to widzisz...nie jestem na bieżąco.  😡 Trudno- już napisałam.  😉
Ło Matko Boska, co to się porobiło  😲

Odcinając się całkowicie od podziału "my - oni" - IMHO pomysł na stronkę jest fajny.

Sama na szmatoholikach przeglądam ładne zdjęcia, albo jakieś wybrane zestawy kolorystyczne za pomocą wyszukiwarki - nie śledzę najnowszych kolekcji, bo o tym, czy mi się coś podoba, czy nie, mam znacznie szybciej zdanie, niż po przejrzeniu 10ciu zestawów sfotografowanych na koniach przez znanych mi z forum ludzi 😉 Albo coś jest estetyczne i miłe dla oka, albo nie - mam w nosie (nie chcąc nadmieniać innych części ciała), ile to kosztuje.
Chociaż szczerze mówiąc mnie najbardziej na galerii wkręcają doskonałe technicznie zdjęcia, ładnie zaaranżowane i nie tylko z ładnymi szmatkami, ale i zadbanymi, wypielęgnowanymi końmi - cóż, pewnie to zboczenie zawodowe grafika 😉

Argument o tym, że szmatoholiczne firmy wypuszczają kolekcje, a inne nie, uważam ze nietrafiony. Na szmatoholikach mamy sporo starych kolekcji, które mają po 2-3 zdjęcia i więcej już ich nie będzie - bo cudownie nie pojawią się u forumowiczów nowe czapraki Army Green, Straw, Aqua, Blue... Do niektórych dodanych do galerii podstron jest wrzucone tylko jedno zdjęcie.

Szczerze mówiąc zaszokował mnie pojawiający się obustronnie antagonizm i zdziwiła niechęć do innych niż te super, zagramanicznych, marek  🤔
Ja mam same derki Eskadrona (jedną Kavalkade), ale wczoraj wypakowałam z paczki dwie derki Jarpola i naprawdę szalenie zaskoczyły mnie in plus jakościowo i zrobiły na mnie ogromne wrażenie (nie kadzę tu nikomu - na mnie zdecydowanie mało co robi wrażenie). Koń wygląda w nich obłędnie - lepiej niż Kucunio w lansiarskich Eskadronach, i wywołał lokalne zbiegowisko podziwiających, pytających mnie o to, co to za firma i ile kosztują takie derki 💃 Więc dlaczego by się nie pochwalić zdjęciami takich fajnych rzeczy?

Ja się od razu zgłoszę z chęcią pomocy przy biedoholikach (ta nazwa rozkłada mnie na łopatki - ale moze produkcyjną nazwę to stworzyć inną) 🤣
Jeśli zrobicie stronę, do której będzie trzeba dodawać fotki ręcznie i przepisywać np. całe menu, to ona umrze śmiercią naturalną na bank, bo ktoś musiałby poświęcać jej obsłudze masę czasu i każda drobna zmiana byłaby maksymalnie upierdliwa.

Jedna tylko uwaga - nie ma sensu dzielić po firmach, bo będzie tysiąc podmenu - taka strona powinna mieć menu z podziałem np. na maści i wyszukiwarką do kolorów (informację o tym, jakie szmatki są na zdjęciu, można dawać w opisach do fotki).



edit: pisałam równo z caroline 😉
Kurde blade- to skoro Quanta się zgodziła poszerzyć galerię Szmatoholików, to cholera jasna W CZYM PROBLEM ??
No ja normalnie wymiękam w tej chwili.....  😵
to kto umie rozpisywać ankiety 😉
ooo! a jakby dodać jeszcze... podkatalog "ogłowia z ursusa"?? wreszcie wszystkie fotki ogłowi Pana Marka byłyby zgromadzone w jednym miejscu  😅


To byłby świetny pomysł! 💃

disco- autor wątku może dodać ankietę i moderatorki.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2010 20:43
tunrida, No przecież szmatomaniacy się nie zgodzą  😀iabeł: 😁

Wybaczcie. Ale mam głupawke 😂
Przegłosujemy ich  😎
Demokracja, sasasa 😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2010 20:44
No wiesz, niektórzy są tak zatwardziali, ze mają siłę przebicia kilku osób 😁
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 stycznia 2010 20:45
tunrida, No przecież szmatomaniacy się nie zgodzą  😀iabeł: 😁

heeeeloooooł! a MY to nie szmatomaniacy??? 😂
podwójni agenci  😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2010 20:47
caroline, Eee tam. My sie do szmatoholików nie zaliczamy 😁
W koncu Eskadron i Anky tylko do tego należą. 😂

Sorryyyyy, ale nie mogłam się powstrzymać 😵 😂
Zaraz mnie zjedzą 😂
Się nie zgodzą, się nie zgodzą.....po pierwsze to sama tam bywam i kupowałabym te lansiarskie szmatki w większych ilościach, tyle że większość z nich jest albo ujeżdżeniowa, albo za duża na mojego kurdupla, albo akurat mi się nie podoba kolor nowej kolekcji. 🙂
A po drugie- będą musiały, jeśli większość przegłosuje. To forum jest dla wszystkich a nie dla wybranych, tak?

Mi też się nie podobało, ze chcecie na stronie którą niby miał/ma robić mój mąż podziału na kolory. Bo ja bym chciała podział na firmy. Nie zmienia to faktu, że galeria wyglądałaby tak jak chce większość, a nie tak jak JA chcę. Dlatego prosiłam o Wasze wypowiedzi, bo jeślibym miała to robić po swojemu, to byłoby to z podziałem na firmy.

trzynastka   In love with the ordinary
10 stycznia 2010 20:48
Notarialna ... właśnie.. My Ci gorsi  🙁 Ci biedniejsi, Ci kupujący inne firmy niż 3 "jedyne słuszne".

A tak na poważnie wiecie co mnie cieszy najbardziej ? że jeśli spodoba mi się któryś z czapraków ze zdjęć to będzie się go dało kupić !  😜
Jak wpadną tu jedyni słuszni to dopiero będzie rzeź niewiniątek  😀iabeł: 😵

A tak serio to fajnie, że jest duże prawdopodobieństwo, że coś uda się zrobić. Bo już nie było wiadomo co kiedy jak 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 stycznia 2010 20:52
po pierwsze, tacy sami z nas szmaciarze jak z "nich" 😎
po drugie większość z "nas" jest podwójnymi agentami (ja też :cool🙂 - czyli jednak też szmaciarzami, i to wręcz w podwójnym wymiarze 🤣
po trzecie, nie róbcie podziałów ze względu na cenę, bo czasem ktoś ma tansze szmatki, ale za to tyyyyyyle 😉 albo i te rzekimo tańsze wcale takie tanie nie są (jak np. szokmole)
po czwarte, do dzieła 🏇


Mia, tylko kto tu kogo zarżnie w tej rzezi 😁 nas jest jakby... więcej? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się