Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Burza, bo ja nawet w stajni nie bywam, moje ciuszki w domu leżą
wątek zamknięty
Wiem, że nie bywasz ale nie wiem czy doczekam 😎
wątek zamknięty
Strucelka, obrosła, ale u nas jest cholernie zimno, -10 to standard, poniżej -10 w nocy śpią obie w derkach takich 150-200 mniej wiecej, a po nocy w derkach dostają na padok padokówki horseware

Asik dawaj reszte zatem!
wątek zamknięty
aliShia   Panie S. - uwielbiam Pana!
20 stycznia 2010 20:30
Burza ym chyba nie 🙂
wątek zamknięty
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
20 stycznia 2010 20:35
sznurka reszta jeszcze nie uwieczniona. Napewno tu zagoszcza jak sie zdjec doczekaja  😁
wątek zamknięty
pinesska  strasznie mnie Twoje foty urzekaja

Asik  coraz ciekawsze te Twoje kurduple 😀

Jessy Twoj kon ma to COS w sobie. Strasznie lubie go ogladac.

Jak tak patrze sobie na te sniegowe sesje, to troche mi sie teskni do tego bialego szalenstwa, ja nie moge sobie na cos takiego pozwolic. Dawno temu, nie majac hali, a lezal puchowy snieg, jezdzilismy rowniez z konmi sportowymi do lasu i na laki. Fajnie bylo - relaksik.



Ja w sumie nie mam zdjec, ale mam dwa filmiki...  😡  siwy to chyba jeden z najlepszych mlodych, ktore w tej chwili mam, a kara miala w sumie isc do hodowli, ale jak wrocila z pastwiska, zaczelam ja jezdzic, ma 6 lat i jest w tej chwili 3 mies pod siodlem po rocznej przerwie. Oba konie wzbudzaja we mnie to takie uczucie... no wiecie  😵

siwy

http://s61.photobucket.com/albums/h47/AnankaT/?action=view&current=Cabochon.flv

kara

http://s61.photobucket.com/albums/h47/AnankaT/?action=view&current=FrstHeinrichxWeltmeyer.flv
wątek zamknięty
Anka, ty zawsze będziesz idolką całej volty!
wątek zamknięty
Anka, siwek rzeczywiście bomba  😀

Kucunio dziękuje wszystkim za miłe słowa.
Koniczka, munsztuk przyjął super, jak stary 😉 Szczerze mówiąc, to bałam się, co z tego będzie, bo ostatni rok Kucowaty chodził na podwójnie łamanym, smakowym plasticzku. Próby przestawienia Kuca na wiosnę na specjalnie zakupionego Sprengera wypadły fatalnie - Kuc był zły, wparty w rękę, wiecznie trzymający lewą stronę, z suchym i średnio fajnym pyskiem. Wróciliśmy w te pędy do plastika i na takie kiełzno koń powiedział ok. Z tego powodu nawet całkiem poważnie planowałam z trenerką zakup plastikowego munsztuka - tylko plastiki mają jedną dużą wadę, są spożywane :P i trzeba je dość często wymieniać. Z uwagi na koszt i problemy z dostępnością munsztuków z tworzyw jednak warto było chociaż spróbować, czy jednak metal nie będzie ok - i zadziałało 🙂 Kuc chodzi super, jest mega leciutki i  subtelny, buzia zamknięta, pieni się, jakby mydło połknął 😉

No to jeszcze kilka takich sobie fotków (mam ładniejsze na drągach, ale ileż można takie wstawiać, Kuc na drągach był już ze trzy razy w wątku!)

W tych pięknych okolicznościach przyrody (w tle jakże subtelnej urody nagrzewnica)



I munsztukowe portrety (były w wątku o ogłowiach)




wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 stycznia 2010 21:17
quantanamera, no to miło ze strony Kucunia 😉 Mój Kucyk już w pełni z górą żelastwa pogodzony, a ja coraz bardziej tą kupę żelastwa lubię 😉
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
20 stycznia 2010 21:36
Burza  grzywa!

Quanta Kuc jak zwykle obłęd  😉

Zimowe Chłopaki pozdrawiają🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 stycznia 2010 21:38
Fotka własności Polonez, pozwoliłam sobie wstawić po raz drugi.


Jezu! Jakie oczu on ma!  😍
wątek zamknięty
Ponia, grzywa co?
Ale portrecik boski 🙂
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
20 stycznia 2010 21:43
No gdzie P.ma grzywe!  jak mogłaś mu iroka zrobic pffff
wątek zamknięty
Ponia, no błagam Cię, nareszcie wygląda w miarę elegancko, znajdź mi takiego któremu rąk starczy na przerwanie go sensowne, już nie miałam sił 😉 już chyba 2 miesiące iroka ma bystrzacho 😀
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
20 stycznia 2010 21:52
Trzeba było mnie zawołać, to bym Ci go przerwała😀
wątek zamknięty
Jakbym wiedziała, że wystarczy Cie zawołać i przyjedziesz to bym to co weekend robiła 😵
No i co takie piękne foty dajesz, żebym za waszą stajnią tęskniła 🙁
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
20 stycznia 2010 22:01
Tak,żebys zatęskniła i z Piorkiem do raju zawitała 😀
hihi
To jeszcze Pącz i zeszłoroczno zimowy ( ciepło zimowy) Złocisz i mnie nie ma 😉
wątek zamknięty
polonez, gdzie macie taką fajnistą halę?? Zdjęcie przed jazda- miny rewelacyjne! Skup się koniu! i Ty też pańcia 🙂
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
21 stycznia 2010 00:20
nam do żelastwa jeszcze bardzo daleko, bośmy młodzi i na początku drogi


również na smakowym plastiku


a tu w poczekalni, najpierw 'duzi' muszą skończyć pracę, potem czas na nas.


quanta - wiem, ze to nieladnie, ale jak ja zazdroszczę wam tych wyraźnych halowych zdjęć, moj aparat 'ni dy rydy'  choćby nie wiem jak się starał 🙁
wątek zamknięty
kpik, czas szybko leci, przynajmniej pocieszam się tym, bo w kolejce za Kucem mam prawie źrebaka, u Ciebie to już jest normalny koń, można coś robić 😀
Poza tym, jak zazdrościsz fotek, to ja zazdroszczę hali, namiot jest naprawdę w porządku, ale z murowaną ciężko konkurować, i jeszcze takie podłoże genialne macie... Zamienię aparat na halę 😁

Mam jeszcze kilka pojedynczych fotek i już naprawdę obiecuję, że to koniec. Przy okazji muszę pozwolić sobie na pewną dygresję - kiedy kupowałam Kucola, to złamanego grosza nie dałabym za to, że on w ogóle ma możliwości tak się umieć ruszać. Potrzebowałam grzecznego i miłego konisia do rozjeżdżenia się po zdrowo połamanej nodze - Kucyk okazał się niekoniecznie być, a co najwyżej tylko bywać grzeczny i miły 😀iabeł: Muszę jednak przyznać, że praca popłaca - nie można nią zrobić wszystkiego, ale naprawdę bardzo, bardzo dużo. Ostatnie pół roku Kuca jest tip-top. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę mogła chłopaka nazwać z łatwością jezdnym, ale fakt - jest łatwiejszy znacznie od mojego dzierżawionego Profesura (tyle, że jednak dużo mniej umie). To naprawdę super sprawa, że coraz więcej w pracy koń z jeźdźcem więcej rozmawia, zrozumiałym dla obu stron językiem 🙂

Tu jakieś dodanie:

Tu, haha, dobre pytanie co, ale na pewno kłus w trakcie:

Tu mamy fajną jazdę:


A tu... No cóż, takich figur ujeżdżeniowych to nikt nie potrafi zrobić! Szacun dla Kucunia (powinno do koniokrytyki iść) 😁


A tutaj, żeby nie było, że ja nie jeżdżę - dwa ogony 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
21 stycznia 2010 11:14
wybaczcie jakość muszę się pochwalić zdjęciami naszego maleństwa jednodniowego
niestety obiektyw parował strasznie

wątek zamknięty
Slicznosci!!!  😅 To on czy ona?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
21 stycznia 2010 11:17
ona 🙂 jeszcze bezimienna
myśle nad Platyną..
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 stycznia 2010 11:19
Gratuluję, słodziutkie maleństwo, a jak pięknie malowana  🤣
wątek zamknięty
Śliczna istotka... 🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 stycznia 2010 11:31
ależ pięknie malowana!!!!!!!!!
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
21 stycznia 2010 11:41
deb, śliczności!!! dawaj więcej...

A tu Fiś zimowy
wątek zamknięty
goha to młp http://www.allbreedpedigree.com/finezja11


tak czułam 😉
podobna klacz (też o imieniu Finezja) stała pod Nowym Sączem kiedyś, tylko miała gwiazdkę jak się nie mylę 🙂
wątek zamknięty
Deborah -pięknosci, poprostu cudenko ale ..założ jej cosik czerownego np kokardeczkę, nić.
wątek zamknięty
m4jek, ale cudny, więcej!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.