Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

polonez, gdzie macie taką fajnistą halę?? Zdjęcie przed jazda- miny rewelacyjne! Skup się koniu! i Ty też pańcia 🙂

odpowiem za polonez, stoimy teraz w Zbrosławicach.
wątek zamknięty

🙂
wątek zamknięty
Antoś, nigdy tam nie byłam, ale słyszałam, że ponoć hala w Zbrosach jest w  bardzo kiepskim stanie. Pytałam, bo też jestem ze śląska. Pozdrawiam
wątek zamknięty
Lwinka - hala w Zbrosławicach może nie jest nowoczesna, ale za to b. duża i z dobrym podłożem  😉
wątek zamknięty
polonez, bandy też wyglądają porządnie.  Dobre podłoże to  "grunt" pod nogami . Dzięki za info
wątek zamknięty
feno, ale śliczna jesteś! 😜
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2010 18:18
Deborah ale czort pięknie malowany! :o
wątek zamknięty
feno nie wiem czy patrzeć na konia czy na Ciebie 😀 Oboje wyglądacie super ❗
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
21 stycznia 2010 18:57
kpik, czas szybko leci, przynajmniej pocieszam się tym, bo w kolejce za Kucem mam prawie źrebaka, u Ciebie to już jest normalny koń, można coś robić 😀
Poza tym, jak zazdrościsz fotek, to ja zazdroszczę hali, namiot jest naprawdę w porządku, ale z murowaną ciężko konkurować, i jeszcze takie podłoże genialne macie... Zamienię aparat na halę 😁


to ja się wycofuję jednak ... przeczekam zime w cieplutkiej hali, a zdjecia bede miala na wiosne hehehe 🏇

wszystkie fotki ładne, koń na nich poukładany, a ostatnie foto  👍

feno- piekne zdjęcie - kolory takie ... studyjne - ale to zdjęcie robione pod chmurką?
wątek zamknięty
Lwinka - hala w Zbrosławicach może nie jest nowoczesna, ale za to b. duża i z dobrym podłożem  😉

czy ja wiem czy to dobre podłoże  🤔, jeździłam tam na zawody na kucach MŚl i jest tak sobie, strasznie ciemno i niezbyt duża hala, a podłoże takie sobie, żadna rewelacja, zwykły piach, ubity+organizacja do bani  😵
np. w Rybniku wymienili podłoże-biały piaseczek z trocinami  😀-super miękko tylko jeden minus-mała hala
wątek zamknięty
jak dla mnie podłoże dobre, nie twierdze że nie ma lepszych bo są. Faktycznie ciemno jeśli chce się fotografować konia w ruchu, ale bez przesady...  😎

jeśli ta hala nie jest duża to ja chciałabym zobaczyć dużą i już zazdroszczę
wątek zamknięty
Mała Mi w Rybniku jest mała hala? Wiadomo, ze nie taki byk jak w Sopocie czy gdzieś tam, ale bez przesady, nie jest mała. Jest wąska, ale dłuższa niż w Zbrosach
wątek zamknięty
nie napisałam że jest mini mini, owszem jest dłuższa, ale jednak nie jest za wielka, za to teraz jest jasno w środku co trochę powiększa ja optycznie, ale moja kobyła była w niej strasznie ospała no i nie było pierwszego miejsca  🍴, za to w Zbrosach odpalała wrotki jak głupia 😀
wątek zamknięty
feno mam zdjęcie dokładnie z tej samej perspektywy 😉
wątek zamknięty
Claudine, czekaj czekaj.. Kwiik ze starej volty?
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 stycznia 2010 19:58
feno nie wiem czy patrzeć na konia czy na Ciebie 😀 Oboje wyglądacie super ❗

Ja mniej patrzyłam na konia  😡 feno, śliczna jesteś!
wątek zamknięty
O rety, dziewczyny! 🙂 Nie spodziewałam się takiej reakcji, absolutnie mi głupio i zarazem bardzo miło, dziękuję...  :kwiatek: To zdjęcie z dzisiejszej zimowej sesji, dla takich miłych słów warto było marznąć w tym sweterku na -14 stopniach mrozu.  😁

kpik tak, zdjęcie oczywiście pod chmurką.  😉
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
21 stycznia 2010 20:06
feno, łaa to congratulejszons - byłam przekonana że to jeszcze jesienne zdjęcie! alez poświęcenie
wątek zamknięty
Burza,
to nie kwiik to henia  😁
swoja droga ,czemu zrezygnowalas Bucu maly z tak pieknego loginu?  😁
wątek zamknięty
Henia mi nic nie mówi, ale Klaudia Inaczej Widząca Kolory dałabym rękę uciąć...
wątek zamknięty
kasska dobrze mówi 😉
Droga Katarzyno, jak miałam stary login to byłam małolatem 😉 i miałam wspaniałego kuca imieniem Henryk 😁
wątek zamknięty
O rrrany, zerknęłam na avatar na starej volcie i już pamiętam, racja 🙂
wątek zamknięty
Claudine,
dobra dobra, klacz0 kielce przeprasza:P
wątek zamknięty
Noooo 😉 To dobrze 😀 Teraz mam przynajmniej normalny login 😎
No, Ty zdecydowanie byłaś lepsza 😉
wątek zamknięty
Claudine, ja wiem .. wolałam Henia 😉
wątek zamknięty
Burza dlaczego? No nie, obaliłaś moją teorię 🙁
wątek zamknięty
Claudine, jest takie nadmuchane i sztuczne dla mnie. Bez obrazy.
wątek zamknięty
W pewnym sensie się zgadzam 😉 No ale mimo wszystko nie miałam lepszego pomysłu 😉
Dobra koniec tego  🚫
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2010 20:48
kpik, piękny! bedzie was mozna zobaczyc na zawodach jakis?
Anka, nie możecie wyjeżdżać w tereny? czy wasze konie chodzą na pastwiska? pewnie juz mówiłaś, ale w jakiej miejscowości pracujesz?
wątek zamknięty
deborah, śliczny słodziak, koniecznie zrób zdjęcia w całości jak tylko mamusia pozdoli. Takiej odmiany jeszcze nie widziałam.
A tu tak dla przypomnienia, że(ps dla przyjaciół) Caspian potrafi skakać- zdjęcie pod kolegą październik 2008


i z tego samego treningu, jesienna szata


Teraz już troszkę wyżej skaczemy, ale nie ma kto zdjęć zrobić. Oby tylko szybko wiosna przyszła.. to i chętni na odwiedzenie stajni się znajdą. Dzisiaj temp. na hali około -8. Przy - 11rezygnujemy z jazd.
Wstawcie jakieś ciepłe zdjęcia co by chociaż nastrój ogólny się poprawił 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.