Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

darolga, ale się wylegujesz:P!
aga cudni jesteście:O
a to my z dzisiejszej jazdy, tak mój koń chodzi na hacku🙂
chyba nie jest jakoś tragicznie, nie?:P


wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 czerwca 2010 20:00
Mi się podoba 😉
wątek zamknięty
Zdjęcia z soboty (dziękuję Kasi Klubie  :kwiatek🙂




wątek zamknięty
Ale fajną ma rude odmianę. 😉
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 czerwca 2010 20:59
Forta uwielbiam Was nie mniej niż Burzę i Piorka 😜 jak tam zawody?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 czerwca 2010 21:00
Forta, bo ja myślałam, że mnie nie chcesz, ogłaszałam się i tu i na towarzyskich...

wątek zamknięty
Forta, zarządzasz jak zawsze!! Ale masz spokojną minę w locie, jak ty to robisz 😀?
wątek zamknięty
ciesze sie ze potwor sie podoba 😉

xxagaxx - deczko podobne avatary mamy :P
Forta - uwielbiam Agrosa !  😍 i jaki macie pieeeeekny czaprak  💘
incognito - jurto bedziemy mieli sesje wiec moze jakas fota sie pojawi na forum 😉
Darolga - jak leczenie ?
milusia - wiecej mojego skaczacego ulubienca !  😜
Klami - a moge wscibsko zapytac co wam znowu przeszkodzilo w rozruchu ? moze byc na pw 😉

to jeszcze z jednym zdjeciem sie wepchne 😉 ogladalismy poczynania konkurencji 😀
wątek zamknięty
Angel no wiesz, taki jakiś okres zawodów nam wyszedł więc i avatary też podobne 😉

Forta strasznie podoba mi się twoje rude zwierze 😀 Ehh za to strasznie nie lubię zdjęć ze skoków jak przeszkoda jest ucięta.
wątek zamknięty
dla kulawych zdrowka zycze , trzymam kciuki dziewczyny 😉

Forta

ale fajne te zdjecia  😅
dobrze chyba wam poszlo co?  😉

xxagaxx

ale on ma fajna masc   😍 i ten fiolet  😍

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 czerwca 2010 21:27
przepraszam ale musze sie wypłakac 😕 😕
Wizyta u neurologa skonczyla sie dzisiaj dla mnie paskudnie...
wyslala mnie jeszcze na mase badan ale powiedziala ze wszystkie objawy mowia ze to albo tężyczka albo epilepsja 😕
liczylam ze powie ze to cos pociazowego i bede mogla juz jezdzic... a teraz raz ze dostalam kategoryczny zakaz jezdzenia do czasu zdiagnozowania to jeszcze powaznie zaczelam sie martwic 😵
Kuźwa zawsze pod gorke 🤬

Forta super, zdjecia rudy piekny i super wyglada w tym brillancie 😜
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
22 czerwca 2010 21:29
amnestria - doceniam, doceniam  😀 I oczywiście, że pamiętam Bu! Fajne było z niej konisko i koniecznie się pochwal, jak upolujesz kolejnego konia prawie-na-własność  🙂
Strzyga - hehe, to tylko pozory takie  😀
xxagaxx - dziękujemy bardzo  😉 A Edziu strasznie fajnie się prezentuje. Jak wam poszło na zawodach? Bo jakoś przegapiłam, jaki wynik wykręciliście  😉
_kate - to napisz potem, co wyszło w badaniach. Będę trzymać kciuki za was
okwiat - dziękujemy  🙂 To samo mogę powiedzieć o Kaprikornie, a raczej niesamowitej przemianie, jaką przeszedł dzięki Tobie  :kwiatek:
incognito - już od jakiegoś czasu się wozimy bez wędzidła. Sama jestem zdziwiona, jak mała różnica jest w sterowaniu na tym patencie. Nie mam żadnych problemów ze sterowaniem konia tak samo, jak robiłabym to z wędzidłem - najwidoczniej jeżdżę zdolnego koniura, ale o tym już wiem  🙂
Zairka - o kurde  🙁 Strasznie przykro...
wątek zamknięty
Zairka mam nadzieję że się okaże że to jednak nic poważnego. Będę trzymać kciuki.

bush dzięki 😉 my w jednej Nce zrzutka na ostatniej przeszkodzie, w drugiej na 0 i drugie miejsce.

Arimona on latem wygląda cudnie, Wychodzą jabłuszka i zdecydowanie jaśnieje. Zimą po goleniu taki szary jest  😁
wątek zamknięty
To ja sie tu wstawie z jakimś moim zdjęciem w końcu.😀

A dzisiaj pierwszy raz jeździłam oficjalnie, czyli moja mama o tym wiedziała.😀 Teoretycznie była to moja pierwsza jazda od 4 miesięcy.
wątek zamknięty
Zairka
oj to niedobrze +(( 🙁 kiedy myslisz bedziesz wiedziec dokladnie co to jest?  samochodu tez nie mozesz prowadzic?

Arimona on latem wygląda cudnie, Wychodzą jabłuszka i zdecydowanie jaśnieje. Zimą po goleniu taki szary jest  😁

nooo wiem o co ci chodzi, moj tez sie robi szary, ale takich jabluszek w lato nie dostaje 🙁 czym go karmisz??  😀iabeł:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 czerwca 2010 21:56
nie mam prawka. kus skonczylam ale jezdzic sie boje 😉
wątek zamknięty
heh wiesz, przyrządzam specjalne mikstury 😉

wersja pozimowa, po 3 miesiącach stania, sierść bardzo powoli odrastała, w ogóle się nie błyszczał



A tak teraz zgred wygląda, po biotynie, witaminach, i ok 2kg musli (Hartog Balnace)
wątek zamknięty
xxagaxx zmiana nie tlyko w koniu, ale też w pogodzie i jakości zdjęcia.  😀
wątek zamknięty
xxagaxx, cudne te zdjęcia, Edi ma w sobie to coś co przyciąga 🙂 i jest bardzo ambitny chyba co? 🙂

incognito, łaaa żebyś wiedziała jak mnie te jabłuszka cieszą!! Całe życie o nich marzyłam!! :zakochany:

Forta, pięknie wyglądacie 🙂

xxflygirlxx, jaki ciapak! 🙂 to Twój?

Arimona, co tam u was?
wątek zamknięty
Burza ja bym powiedziała ze on jest raczej bardzo oddany. Mam wrażenie ze zrobiłby wszystko byle człowiek był zadowolony 😉

xxflygirlxx jakość zdjęć podobna. A no widać ze na jednej słońce brak, ale wiosną u nas załadnie nie było. Mam jeszcze bardziej szare zdjęcia mjego konia. Po prostu on tak wygląda zimą. Czy fotka dobra, zła, jasna czy ciemna.




wątek zamknięty
xxagaxx Faktycznie, ale i tak i tak jest ładny.😉
Burza nie, nie mój. Rekreant. 😉
wątek zamknięty
xxagaxx
🤣 gdzie tam musli, witaminki, photoshop  😀iabeł:
Burza
U nas cisza, obijam sie jezdziecko, kupuje czapraki  🤣 troche smignelam w Bydgoszczy skoki, i znowu ujezdzenie.
Konie sie robia, w koncu ktos sie za nich zabral porzadnie.
a ja bardzo chce sie obronic w tym czasie 🤣
Dzisiaj bylam w odwiedzinach u Forty i szerek, az mi sie zachcialo jezdzic.  😍

wątek zamknięty
xxagaxx, zabij mnie ale ja wolę Edka zimowego-trochę odrośniętego 😉 jak na zielonej focie, jakoś najbardziej mi się podoba 🙂

xxflygirlxx, naprawdę śmieszna maść 🙂

Arimona, uuu 'się robią' to widzę, że komuś naprawdę dobrze 😉 no ale obrona wszystko tłumaczy 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: zawody poszły tak sobie  😉

Arimona
wpadaj do nas częściej, miło by Cię zobaczyć

Strzyga toć pisałam, żebyś przybyła w odwiedziny! potem trochę przygniotła mnie praca i chyba nie doczytałam, że to już. Następnym razem Ci nie daruję  😀

Były dzisiaj u nas w stajni panie z Dodsona i miały taką fajną miarkę, na podstawie której wyszło im, że mój mały Wróbelek waży +/- 670 kg  😁
wątek zamknięty
No smieszna i nawet nie wiadomo jak ją nazwać. 😁
Jeszcze mam pare:





I imie mu pasuje: Alergen. 😀
wątek zamknięty

Arimona, uuu 'się robią' to widzę, że komuś naprawdę dobrze 😉 no ale obrona wszystko tłumaczy 🙂

Noo bardzo dobrze, nie narzekam, 🙄

Forta
:kwiatek: Bede sie bardzo starac, 😉  :kwiatek:
670 - to wiecej niz moj Gruby, wow  😲
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 czerwca 2010 23:02
Forta, u Groma tą miarką też 670 wyszło 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
23 czerwca 2010 07:03
okwiat, Angeel-dziekuje 🙂 Za bardzo nie ma co pokazywac, bo nasze podskoki to takie skromne 😉


Forta i xxagaxx to dopiero fruwaja 😜 Co zagladam na forum to co raz wyzej-super dziewczyny, no i szczerze zazdroszcze.A Edzio w wersji zimowej bardzo mi sie podoba 😉
xxflygirlxx-swietny plesniak 😜 To Twoj?
zairka-trzymam kciuki za zdrowko-bedzie dobrze 😉 A Grota wyglada teraz zjawiskowo-inny kon 🙂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 czerwca 2010 07:40
Forta, ilekorć patrzę na Twojego Rudego w skoku,widzę w nim Madryta...szczególnie ten przerzucany zad nad jokerem (?)...super,fajnie na was patrzeć!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 czerwca 2010 09:24
Jestem wściekła. Miałyśmy jechać z rudą srebrną odznakę, zaczynać sezon startów, i co? Dupa. Koń znaczy, spuchły mu nogi i mamy kolejny tydzień przymusowego stania. Już mam tego dość, dopiero co zaczęłyśmy trenować, a odznaka już za niecałe 3 tygodnie  😵 W dodatku wyjeżdżamy, i miałam zamiar trenować na niej ostro przez dwa tygodnie przed odznaką.  😵
wrrrr.  👿
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.