Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Nie ma co odpuszczać, zawsze mnie wszyscy straszyli, że po dwóch latach to już człowiek taki znudzony i chce do cywilizacji, a tu trzeci rok i tylko coraz fajniej i więcej przyjemności 🙂
wątek zamknięty
No to oby tak dalej 🙂 Naprawde jak patrze na wasze zdjęcia to aż miło się robi.
Mi też coraz fajniej ale nawet nie w sensie jeździeckim co tylko końskim ,że tak powiem. Sam kontakt z koniem sprawia mi teraz jeszcze wiecej przyjemności a myślałam ,że sie nie da więcej :P
wątek zamknięty
Zawsze się da więcej! 😀
wątek zamknięty
CHyba masz racje  🙂 A ja też słyszalam ,że  z tego szybko wyrosne. Podobno miałam wyrosnać w liceum i co? Coś nie wyszło 😉
wątek zamknięty
Tylko się cieszyć 🙂
Sądząc po pogodzie to najbliższy tydzień spędzę w hali, tak leje.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 lipca 2010 20:25
Z okazji, że wyjeżdżam znowu na dwa tygodnie, to zostawie was z tym jedym zdjęciem, z nie do końca udanego treningu. Rudej coś się nogi plątały, ani razy nie pasowało, ale przynajmniej przestała próbować wyłamywać. A to zawsze jeden krok do przodu 😉
wątek zamknięty
Dobrze ,że ma się tą hale jednak. U mnie nie lało dzisiaj ale grząsko było po wczorajszym deszczu. O jeszcze Ci zazdroszcze, że ma Ci kto zdjęcia robić. Mi dzisiaj miał kto ale sie okazalo,że chyba nie umie robić w ruchu zdjęc
Kurcze załuje ,że nie mam zdjęc tego wielkiego kasztana. 😀 Ja z małej siwej się przesiadłam na prawie 180cm rudego. I wsiadałam z ziemii a na Siwa czasem nie mogłam  😁
wątek zamknięty
Hmmmm..... w liceum z tego nie wyroslam. Za to na studiach chyba i owszem, bo stopniowo acz sukcesywnie po x latach sie wycofuje.
wątek zamknięty
Nic a nic nie wyszło ze zdjęć? U mnie jakoś tak wyszło, dwa dni pod rząd zdjęcia a potem po miesiącu, norma 😉

Już bym chyba nie umiała z dużym koniem 😉
wątek zamknięty
Rewir, Ty wieeesz... 😜

arivle, ale słoneczne zdjęcia 🙂 Rudej do pyska w meksykańcu! 😉

/nie piszcie tak szybko, bo nie mogę wysłać 😁
wątek zamknięty
Duży ale za to jak miękko nosił w galopie. Bajka  😎  
Zaraz sprawdze bo aparat się ładuje 😉

Klami a napewno chcesz się wycofać czy może tylko przerwe zrobić?
wątek zamknięty
Kasija, nie wiem. To zalezy czy "to" mnie przyciagnie na nowo czy tez nie.
wątek zamknięty
Kasija, ja kiedyś same potwory 180cm miałam, bo najwyższa zawsze. Ale już zapomniałam jak to jest 😉
wątek zamknięty
Burza, eeeeee tam. Ja kiedys jako drobniutkie dziewcze jakie 150 cm wzrostu musialam dostac sie na oklep na smoka 180cm. Trzebabylo jakos wskoczyc, bo nie dawal wsiasc z czegos, bo sie bal. I tak przez kilka dni...
wątek zamknięty
BurzaA ja wcześniej to tylko stępowałam na potworkach. A swoją droga Piorun ile ma cm?
Klami to ja mam nadzieje cichą ,że przytciągnie jednak 😉 że to tylko chwilowe. Bo fajnie się na was patrzyło  i patrzy.
wątek zamknięty
Mnie to nie cieszy, wolę niższy i zdrowszy kaliber.

Kasia- kole 155/157? Ciężko powiedzieć 😉
wątek zamknięty
Kasija,  :kwiatek:  zobaczymy.
Konia nie sprzedaje.

Burza, tez wole mniejszy kaliber mimo, ze juz jestem sporo wyzsza niz te ladnych pare lat temu. 😉
Chociaz najbardziej mi pasuja takie w okolicach 170 cm.
wątek zamknięty
Klami to będe trzymać kciuki za twoją motywacje 😉  :kwiatek:
Burza no to taki w sam raz lubie takie "maluchy" 😉


Coś się znalazło z selekcji w galopie kolezanka w konia nie mogla trafić na konia hehe  a w  kłusie niewyraźne też... Eh





i zeby nie bylo mój koń czasem.. jest czysty nawet na padoku nie to co dzisiaj hehe
wątek zamknięty
Ale dziś nas przygoda spotkała... Jedziemy sobie grzecznie do Centuriona, minęłyśmy za Tarczynem lasem, już już będziemy wjeżdżać do wioseczki, kiedy z krzaków przy drodze wybiega sobie kłusem sarenka. Ale normalnie mi ledwo przed maską, może z 5 metrów... I pół biedy sarenka, kiedy tuż za nią przekroczyć drogę zdecydowało się też małe, szczydłowatonogie bambi. Ledwo bambi znalazło się na mokrym asfalcie, to te długachne nożyska mu się rozjechały i bambi wywinęło klasycznego orła. No dzięki piękne... Moje auto ma hamulce jak żyleta, ale mimo wszystko wolałabym ich nie testować na takich atrakcjach 😁
Zwierzaki się jakoś pozbierały i pokłusowały dalej, na drugą stronę drogi. Sarenka płowa, a bambi jeszcze w resztki kropek 🙂 Normalnie National Geographic 😉
wątek zamknięty
quantanamera, He, he, he, nawet telewizora nie potrzeba by zobaczyć takie atrakcje. I to jeszcze prawdziwy widok zwierząt leśnych w ich (prawie) naturalnym środowisku! 🙂
(W ogóle, świetna relacja z kursu masażu. Fajna rzecz, mam nadzieję, że częściej takie kursy będą organizowane, konie to na pewno docenią 🙂 )

Kasija, Siwa/siwy (? wybacz, płci nie widać 😡 ) bardzo sympatyczna/y! Ale grzywę to bym obcięła, ładniej wyglądałby! 🙂

Burza, Piorun jak zawsze prezentuje się miło 🙂 I przyjemnie na was patrzeć, taka "zakochana para" 😉
wątek zamknięty
Sankaritarina siwa. :kwiatek: No faktycznie nie widać na zdjęciach płci hehe. A grzywe obetne obetne bo i tak w  jednym miejscu sobie wytarła niestety
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 lipca 2010 00:24
rewir nie ma za co dziekowac 😉 No może i Ci jeszcze brakuje do takich umiejetnosci itd jak maja dziewczyny o ktorych wspomniałaś,ale mimo,ze nie znam Cie w realu,a szkoda 😉 to po zdjeciach widze/czuje-nie wiem jak to okreslic,ze masz w sobie 'to cos' co sprawia,ze chce ogladac Cie na koniu 😀
Muffinka czekam 😀
Od jutra wracam do lekkiej roboty 🙂 Nie zapominajcie o nas 😁

wątek zamknięty
Quanta Twoje sarenki to przygoda ale ja wczoraj wracając ze stajni miałam równie ciekawą:
Jakoś po godzinie 21, trójmiejska obwodnica, jadę sobie 120km/h a w oddali widzę coś jakby wąż, lis ?! nie wiadomo co... zwalniam włączam zapobiegawczo awaryjne żeby wszyscy zwolnili - a tam rodzina kaczuszek, mamusia z gromadką małych idących gęsiego. Znalazły sobie miejsce na spacer !!!

wątek zamknięty
a ja sie tylko na chwile wepchne bo mam za 1,5 godz pociag do Olsztyna wiec zaraz kompa wylaczam i sie zbieram,
ale chcialabym sie pochwalic  😡 dzisiaj nasza 5-ta rocznica z tym panem





i mimo wszystko kocham go nieziemsko  💘


a kiedy ten czas minal to tez nie wiem... pamietam jak tata Poni przywiozl mi surowego 3-latka 🙂
wątek zamknięty
Darolga no hard feelings!  😉 przesadzasz troché, ale luz. Twoje prawo!  😉 😉 😉 😉 😉
Rewir Deb
zazdraszczam! I gratuluje!
co w koncu wyszlo u Szoguna? bo jakos nie doczytalam, a pamietam ze go diagnozowaliscie.
Angeel
Gratulujé!
wątek zamknięty
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
28 lipca 2010 10:49
Angeel, rocznicowo ucałuj Murenę od ciotki (a siebie kopnij w zad - wiesz za co!)
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 lipca 2010 11:53
Angeel gratuluje rocznicy i życzę jeszcze wieeeelu  :kwiatek:
wątek zamknięty
Kasija, to ostatnie zdjęcie na padoku- jaka ona słodka 🙂

Sankaritarina, dzięki 🙂

Angeel, brawo!
wątek zamknięty
Nie ma co odpuszczać, zawsze mnie wszyscy straszyli, że po dwóch latach to już człowiek taki znudzony i chce do cywilizacji, a tu trzeci rok i tylko coraz fajniej i więcej przyjemności 🙂


to ja w takim razie powinnam już nie móc na konie patrzyć  😁
wątek zamknięty
ewuś, rozumiem, że staż pt' jak zaczynałam to ścigałam się z dinozaurami'? 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.