KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 marca 2010 22:39
Ponia ale śliczne modele z was 😜 😍 masz foto w pomarańczu 😜 🤔
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
07 marca 2010 22:45
do mnie na bank poleci limonka 😍. Taki kolor sobie wymarzyłam. Do tego może chaber, bakłażan i wiśnia  😜. Polar limonkowy też będę polować. I do tego może jakąś bluze dla siebie?
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
07 marca 2010 22:47
Zairka  :kwiatek:
Niestety w pomarańczu nie mamy.

Helcia, bluzy są naprawdę fajne 😉
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
07 marca 2010 22:48
A w jakich jeszcze macie?
Możecie wstawić w innych kolorach na koniu ? 😀😀
wątek zamknięty
.
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
07 marca 2010 23:00
Tylko to co jest na str 😉
wątek zamknięty
Limonka 😍

Tylko na zdjęciach pady wyglądają jakby pod długą tybinke ujeżdżeniówki były za krótkie, pod skokówke idealne.. jak to jest?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 marca 2010 23:17
Deborah, nowa kolekcja jest piekna!  👍 ja juz widze pare rzeczy dla siebie  😜
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
07 marca 2010 23:30
hate me! ja mam pad Jarpolowy jeszcze ze starej kolekcji i pod ujeżdżeniówką leży w sam raz. Mogę wrzucić foto podglądowe ale nie jest w świetnej jakości 😉
wątek zamknięty
Deb - a czemu nie ma nowości w innych "dziedzinach" oprócz padów? 🙂 Tzn podsiodłowo bo derki i polarki widzę ofkors 😉
Brak mocy przerobowych czy po prostu step-by-step?... Ja bym widziała inne, nowe pikowania na normalnych czaprakach bawełnianych, ale może też alcantarowych? 🙂
wątek zamknięty
Ja na bank biorę pad plus owijki, ale jeszcze waham się między wiśnią a szafirem  😜
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
07 marca 2010 23:45
ja chcę bakłażana!
wątek zamknięty
Dzionka mam ten sam dylemat, ale trenejro "kazac" wisnia😀
wątek zamknięty
Mi chłopak też kazał brać wiśnię 😀
wątek zamknięty
a mi się pomarańcz, wiśnia i limonka bardzo podobają. Chyba trzeba więcej roboty wziąć  😵
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 marca 2010 05:58
hate me! u mnie pod siodło ujeżdżeniowe nie są za krótkie  😉
wątek zamknięty
a my chyba uderzymy w pomarańcz i/lub srebro  😜
wątek zamknięty
Dzionka, szafir ja mam, już wiem jaki kolor ma mój pad  🤣 , dobrze myślę Deb?

Deb kolekcja super  😍
wątek zamknięty
Matko, a ja dalej nie mogę się zdecydować.
- bakłażan przepiękny, ale mam Ankową madeirę, więc to prawie to samo
- pomarańcz, a zwłaszcza żółć śliczne, ale kupuję Ankową żółć z obecnej kolekcji
- brąz przepiękny, ale mam brązowy Cross In
- I NIE WIEM co wybrać?? A muszę se uszyć u Deb pad z kiszonkami na dalekie wyprawy. Myślę nad czarnym, srebrem, oliwką, jasnym fioleciko-różem.  I ten brąz nadal kusi.  😵
wątek zamknięty
czy ta 'czerwien' z lostakowych zdjec to byla wisnia, czy cos w ogole z innej bajki niedostepnego dla przecietnego smiertelnika?  👀
wątek zamknięty
Jak ktoś będzie już miał śliczne jaroplowe padziki to koniecznie czekam na fotki na modelu...
Ja się zakochałam we fiołku alpejskim, limonce i bakłażanie  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 marca 2010 08:13
hahha a ja nie musze zamawiac Fiołka bo moja super friend dewizka go sobie dzisiaj zamawia wiec foty na karej beda 😅 😅
wątek zamknięty
fajnie, juz chciałam kupić kilka białych padów, srebrny i czarny, dopoki nie doczytalam ze są wszechstronne 😕 szanse ze pod moje siodło będą ok sąprawie równe zeru
i ta cena  😜 wiedziałam ze to bylo by zbyt piekne zeby bylo prawdziwe!
wątek zamknięty
Deb piękna kolekcja! kolory obłędne, mi chyba najbardziej poodba się chaber i szafir  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 marca 2010 08:42
sa wszechstronne czyli pasuja i pod skokowki, wszechstronne i ujezdzeniowki juz kilka osob wyzej pisalo ze pod ujezdzeniowki tez wchodzi i jest ok :kwiatek:
wątek zamknięty
Ja te pady mam pod ujeżdżeniówkę, dość długą i jeszcze zostaje ze 2 cm padu na dole, a jeden mam szyty na zmówienie - 6 cm dłuższy. Nie ma problemu z Jarpolem.
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 marca 2010 08:50
Ja poszukam zdjęcia pod ujeżdżeniówką, chyba gdzieś mam. ( a jak nie to mogę zrobić  😉)
wątek zamknięty
czytałam ze pod uj tez pasują 🙂 ale ja mam siodło z przedłuzanymi tybinkami, zaden pokrowiec na siodło ze stanradów nie wchodzi, i stare czapraki eskadrona tez są za krótkie, niestety.
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 marca 2010 08:56
To w takim razie poproś o uszycie dłuższego  😉
wątek zamknięty
hahha a ja nie musze zamawiac Fiołka bo moja super friend dewizka go sobie dzisiaj zamawia wiec foty na karej beda 😅 😅


W prawdzie wolałabym zobaczyć padzik na negatywie karego, ale zawsze to coś  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.