moda, ciuchy etc...

Scottie   Cicha obserwatorka
21 marca 2010 19:08
ninevet, a Ty ile masz wzrostu? Czerwona tunika jest obłędna!

ja się ciągle boję, że będą na mnie za krótkie te ciuszki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 marca 2010 19:36
Scottie, zmierz bluzkę ze swojej szafy i porównaj z wymiarami na stronie.
dzięki za link  :kwiatek:
chyba się skuszę ...  😀
trzynastka   In love with the ordinary
21 marca 2010 21:15
Scottie - mam 165 cm (może 1 cm wiecej 😉) ale nie sugerowałabym się moją miarą, bo przed zakupami nic nie mierzyłam, ani siebie, ani ciuchów ani nic 🙂 Bardziej na zasadzie "o jakie ładne, chce to ! " niż przemyślany i dopasowany do mnie zakup  😁
Ninevet- znając życie wszystko będzie pasować, a ja chodzę, mierzę i pewnie jak już coś kupie to będzie nie tak :P

Jara- fajnie te ciuszki wyglądają. Ta ostatnia bluzka mi się ogromnie podoba i znalazłam na allegro podobną i też się chyba skuszę. Tylko jak zwykle problem z rozmiarem...
Te bufiaste rękawy fajnie się układają?
Scottie   Cicha obserwatorka
22 marca 2010 08:42
ninevet, myślałam, że Ty sporo wyższa jesteś! Mimo to daj znać, jak się nosi czerwona xD

Chyba jednak będę musiała iść za namową Jary i pomierzyć ciuchy...
trzynastka   In love with the ordinary
22 marca 2010 09:26
Dam znać napewno 😉

ja jestem mała jestem ogólnie, chuda, niska. Proporcjonalny mały czlowiek ze mnie 😉
Ninevet- to musisz być podobna do mnie 🙂 Jak będzie pasowało na Ciebie to i na mnie powinno. Wszystkie "wytyczne" powinny się zgadzać. Też jestem niska i chuda.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2010 14:58
Te bufiaste rękawy fajnie się układają?


Fajnie 🙂

Do mnie doszła już paczka, ale chyba jedną tunikę wystawię na Allegro, bo za mała. I bluzkę, bo za krótka (jakbym miała mniejszy brzuch to by była ok).

1) Tą własnie wystawię, a taka piękna ;(


2)


3)


4)


5) I ta pójdzie na handel
Kupiłam 😀


Teraz niech przyjdzie tylko pasujące na mnie.

I w ogóle jeszcze jedna sukienka mi się bardzo podoba, ale zobaczymy co tutaj do mnie przyjdzie. I jedna bluzka z allegro, ale to już też nie dzisiaj 🙂
Przyszła dostawa do sklepu internetowego z ciuchami 'japan style'. Zrobiłam zakupów na 180zł, paczka jest już w drodze. I powiem wam, że ciuchy rozeszły się w jeden dzień :/
Zamówiłam:



Jara, i jak ta tunika ?? strasznie mnie kusi..  😍
trzynastka   In love with the ordinary
22 marca 2010 19:06
sanna wszystkich kusi ale na stronie sklepu już niedostępna  👿
edit..zamieszalam..
musimy poczekac.. 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2010 19:30
sanna, tunika jest super, tyle że jaśniejsza niż na zdjęciu sklepowym 🙂
Tak kołnierz wygląda z bliska





Co do dostępności ubrań to już pisałam, że po wtorkowo-środowej dostawie ubrania rozeszły się w jeden dzień. Więc kiedy zbliża się dostawa najlepiej mieć odłożone pieniądze i tylko czekać i jak najszybciej zamawiać. Często dorzucają do sklepu jakieś pojedyncze ciuchy, wiec warto chociaż raz dziennie przejrzeć ofertę.
Dodatkowo podrzucam konto na Allegro, gdzie czasem można znaleźć ubrania, których nie ma na stronie. wystawią czasem jakiś ciuch np w 2 szt. Polecam też porównywać ceny: strona sklep - Allegro, bo mogą się różnić 😉
Jara, dzieki  :kwiatek:
prawie nie smiem prosic , ale.. czy moglabys wrzucic fotke tej tuniki na sobie..?
No i czy ta tunika spelnila Twoja oczekiwania, czy jest taka fajna jak na zdjeciu ze sklepu ??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2010 21:06
Spełnia moje oczekiwania, tyle, że na mnie jest dopasowana, nie leży tak luźno jak na modelce, ale to ze względu na moje większe rozmiary 😉 I te paski na kołnierzu tak nie sterczą ;D
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 marca 2010 21:11
arivle - nie pamietam teraz nazwy miejscowosci, ale w wiekszosci butików sprzedają całą rozmiarówkę, nie pojedyncze sztuki.
asds   Life goes on...
23 marca 2010 12:30
Mnie zastanawia dlaczego sklep nazywa sie Japan Style skoro ubrania ma z Korei i tamtejszych projektantów?  🤔
bo lepiej brzmi,no i jest bardziej POSH
Przyszła dzisiaj tunika do mnie 🙂 Jest super. Wygląda bardzo dobrze, wiadomo, że trochę gorzej niż na zdjęciu ale nie jest jakaś inna. Porównując ja z wymiarami podanymi na stronie są one bez naciągania po prostu. Czyli jak ona ma podane np 82-92 w biuście to ma 82 jak leży na płasko i pewnie do tych 92 się rozciąga.

Skąd wicie kiedy jest kolejna dostawa?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 marca 2010 18:57
Jak zbliża się dostawa to na głównej stronie jest napisane. Dodatkowo pod niektórymi ciuchami np:
http://www.japanstyle24.pl/product-pol-2460-Bluzka-Japan-Style-Czarna-B841.html


Za 33 dni 😉
JARA, pisz mnie na tego czarnego nietopera z ostatniego zdjęcia!  😀

Jutro idę na koncert i kompletnie nie mam weny, żeby wymyślić co ubrać. Jutro się wybiorę do centrum, ale łażenie po sklepach kiedy sama nie wiem czego chcę mnie frustruje. -___-
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2010 10:23
On jest krótki, ja mam brzuch na wierzchu 😀
Ja w ogóle nie wchodziłam w te ciuchy których nie mają w magazynie więc nie widziałam tych podpisów. Po co miałam oglądać ciuch których i tak nie mogę kupić?
Ale w takim razie czekam na dostawę 🙂
Oj,troche mnie te zdjecia Jary rozczarowaly.
Mialam w planach zakup mnustwa rzeczy,ale chyba sie jednak niezdecyduje.

A zamawial ktos moze buty z JapanStyle?
Ja zamowilam 2 pary,ale z kolei chyba Dodofon,powiedziala,ze sa bardzo przeklamane w porownaniu do zdjec z reala i odwolalam aukcje  🙄
Myślę, że trzeba po prostu mieć na uwadze, że to są zdjęcia reklamowe i produkt nie będzie nigdy tak pięknie wyglądał. Chociażby dlatego, że ja nie mam takiej figury jak modelki na zdjęciach. Mój ciuszek jest w każdym razie podobny i nie rozczarowuje.
Pomocy! Chcę takie portki, tylko nie mogę się zdecydować które.
lub te


Najlepiej, żeby sie zgrały z tym butami
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2010 15:25
Z dwojga złego te drugie. 😉
Też wolałabym 2.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 marca 2010 15:37
hanoverka drugie chyba bardziej pasują do butów na obcasie, pierwsze wyglądają jak zwykły dres  😉 i ogólnie drugie fajniejsze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się