Pensjonaty we Wrocławiu

zulu   późne rokokoko
01 kwietnia 2013 16:51
Szał  😍
A ten koniowóz! Mogłabym w nim zamieszkać  😀
Jarek Skrzyczyński jeździ konie od nich (i to te z czołówki 😉 ), Izabela Dyrek startuje w ujeżdżeniu.
chyba nie mam tam pensjonatu, a szkoda 🙂
Taaa, i jeździj 100 km w jedną stronę zamiast 50 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
01 kwietnia 2013 21:16
właśnie chciałam wiedzieć czy mają pensjo i po ile, czy ktoś coś wie 😉 bo wpadłam na tą stronę całkiem przypadkiem . Na pewno mają ogólnie jazdy , ale pensjo chyba niet
jest ktos kto bywa na polanowicach?
subaru2009 - tam nie ma pensjonatu
maxowa
już nie ma ? Jak byłam hmmm jakoś pół roku temu to  był prawie komplet.Kokosów tam nie ma ale  trawki koniki miały.
katija- a co potrzebujesz wiedzieć?
Taaa, i jeździj 100 km w jedną stronę zamiast 50 🙂


Czego się nie robi dla dobra kopytnego?🙂

Trochę bliżej, bo 80 km od Wrocławia w jedną stronę - w stajni GROM jest 1 miejsce wolne, a były też telefony  z Wrocławia i okolic, co chyba związane jest z atrakcyjną ceną w porównaniu do wrocławskich i okolicznych pensjonatów.

ewamloda, ja dzwoniłam również, bo myślałam żeby dać tam kobyłę po zaźrebieniu i jeździć sobie na niej tylko w tereny na weekend, ale kolano jej się naprawiło i mam nadzieję na starty jednak 🙂 choć teraz ma zapalenie ścięgna  😵 ale za 2 tygodnie wraca już do pracy 🤣
Jak sobie jeszcze raz coś uszkodzi to ją wtedy będę chciała wstawić właśnie do tej stajni na spokojne łąki i jazdę od czasu do czasu.
Perlica cieszę się, że kolano u kobyłki OK. Zaźrebiona, czy wracasz do treningów?
Ja mam w Gromie dwie swoje kobyłki od ponad roku i ja i kopytne jesteśmy szczęśliwe i zadowolone. Chociaż może od czasu do czasu brakuje nam towarzystwa do jazdy, bo jesteśmy jak na razie jedynymi "aktywnymi" pensjonariuszami, a z drugiej strony przywykłam do luksusu, że halę i ujeżdżalnię mamy do własnej dyspozycji🙂 Są jeszcze dwie kobyłki z Wrocławia, ale  prawie na wyźrebieniu i tylko się pasą...  .  Może jednak ktoś do nas wkrótce dołączy?🙂



ewamloda, no właśnie napisałam że za 2 tygodnie wraca do pracy 🙂 nie zaźrebiona i na zad podkuta od wczoraj 🙂 więc liczę że teraz tylko treningi i zawody 🙂 ale ma obiecane że jak sobie coś znowu zrobi, to idzie pod ogiera i na pastwisko plus lekkie tereny.
U nas hala malutka i jest problem z miejscem na niej, więc zazdroszczę 🙂
Perlica a gdzie teraz stoicie z kobyłką i jeśli to nie tajemnica to jaka cena? Ostatnio od kilku osób słyszałam o podwyżkach w pensjonatach np. na Mokrej za Leśnicą było 650 a jest 700 zł.
ewamloda, w Żelazowie, blisko Strzegomia, teraz koszt: 700zł, było 600zł.
Ale wszystko w remoncie lub nowe, drugi plac robią jak tylko pogoda się poprawi, w cenie padok i karuzela.
Stoję z kobyłka i wałachem, ona się ciągle psuje ( ma pecha biedaczka, bo nie są to obciążenia treningowe) więc chciałam ją oddelegować na pastwisko i tereny dla przyjemności, wałacha zajeździłam w tamtym roku i mam na ten rok ambitne plany co do niego, ale wiadomo że to różnie bywa , więc nie planuję już bo potem serce się kraja...
Perlica no to też kawałek od Wrocławia😉 Ale chyba we Wrocławiu nie znajdzie się pensjonatu z halą, ujeżdzalnią i padokami za 700 zł... Chyba ceny przydomowych stajni zaczynają się od 450-500 zł.

Perlica mam fantastycznego ogiera, polecam  😂
Zdrowy, niekontuzjowany, padokowany, jeżdżony przez kobietę, niepalącą 🏇
zima, weź mi tu nie planuj skoku na dziewictwo Składzi 🙂 pewnie by nie wiedział od czego zacząć  chłopina  😁

ewamloda dla mnie nie kawałek, tylko 50 km, a nawet 25km bo i tak po drodze pracuję  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 kwietnia 2013 10:53
mam pytanie czy ktoś korzystał z usług transportu Marka Sroki i posiada do niego nr kom ?
ja!!! myślałam, że ci Kucykowa odpisała.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 kwietnia 2013 21:47
Nie, jeszcze próbowałam wczoraj / dzisiaj do niej przedzwonić, ale tel miała wyłączony 😉 dzięki 🙂
Czy jest może ktoś z Wrocławiaków chętny na skorzystanie z usług p. Przewoźnego w najbliższym czasie?
Koleżanka będzie go brać do zbadania swojego konia i rzuciła hasło - wiadomo, zawsze to mniejsze koszty dojazdu.
Tak z innej bajki- macie moze jakies namiary do osob sprzedających pasze we wrocławiu? (lub do sklepów)
Evson,  Sklep Oxer ul. Przyjaźni 26 a, Tundra ul. Tęczowa 50 A, chyba jeszcze za Marino jest sklep z paszami i dodatkami. Pewnie tego jest więcej we Wrocławiu, ja korzystam akurat z tych sklepów. Nasza mod.  katija, chyba też się zajmuje sprzedażą pasz.
sklep Obiegły, Wrocław ul.  Olsztyńska (koło korony)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 kwietnia 2013 20:03
Dobry Koń ul. Koszykarska (pilczyce)
Własnie przypomnialam sobie o dobrym-koniu i zamówiłam tam  🙂 Dzieki  😉
darolga   L'amore è cieco
16 kwietnia 2013 22:18
Krzyżanowice - główna siedziba St.Hippolyta
Paprotna obok Marino (okolice Obornickiej) - siedziba Stefanidisa, mają produkty wielu producentów
Polecam OptiFeed 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się