Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ada   harder. better. faster. stronger.
02 listopada 2009 19:41
Puma, może byś się czegoś nauczyła skoro dziewczyna taka "obeznana"  😁

A tak na serio to ja bym nigdy nie wpadła na pomysł napisania "takiego" swojego końskiego "CV" (o takim charakterze)

Poza tym czytając to "ogłoszenie" miałam wrażenie że ona zrobi łaskę biorąc konia w dzierżawę.
Wywołuje to we mnie poczucie iż dziwczyna ma za wysoki mniemani o sobie. Jak jest naprawde tego nie wiem jednak mam takie odczucia czytając jej post. 
Racze, że ona zrobi łaskę biorąc konia w dzierżawę 😉
Ja się zastanawiam skąd się biorą tacy ludzie? I najlepsze pytanie czy ktoś się decyduje na współdzierżawę z taką "gówniarą"/. I tu nie chodzi mi o jej wiek tylko sposób wypowiedzi, wymagania... no bez kitu jakby łaskę robiła ;/
Chyba dobrze patrzysz, bo ja też widzę 111 zł. 🙂 Trza kupować 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 listopada 2009 16:05
Orzeszkowa, no właśnie miałam to na myśli  🙄
Tylko jak pisałam to właśnie coś mi tak nie szło... i wszyło źle  😀
http://www.allegro.pl/item795352500_klacz_polska_ciemnokrwista_18m_czna_inteligentna.html

- proszę obejrzeć filmiki z tego ogłoszenia np. ten:



Nie dość, że pan ma b. ciekawy styl jazdy, źle założone ochraniacze to i klaczka 18 miesięcy ma.

Ten pan jest z tej samej miejscowości co ja.
dempsey   fiat voluntas Tua
05 listopada 2009 12:24
unicorna autentycznie rozbroił mnie ten osobnik  😵
widać ze sie tak stara! nawet filmiki nagrał a co! i ochraniacze przygotował i ławkę. nawet mu się nie skonczyła ta ławka chociaż mało brakowało. i poooopłyynąął przed siebie.
w sumie go nie potępiam (oprócz tego że za wcześnie wsiada) , ma tyle dobrych chęci 😉
a klaczka wyraźnie ciemnokrwista. zwłaszcza tak bardziej na nogach i grzywie.



no wlasnie, krzywda sie konikowi nie dzieje. widac, ze raczej nie robi na niej galopow po lesie, tylko chcial pokazac, jaka grzeczna i ze na oklep da wsiasc. Konik zadbany, ufny, nie bity- widac, ze facet o nia dba i poswieca jej duzo czasu. A kazy ma przeciez jakies braki... 18 miesiecy no fakt, ale z drugiej strony watpie, zeby przygodne osiodlanie i wskoczenie na jej grzbiet jakos drastycznie odbilo sie na jej zdrowiu, zwlaszcza, ze to kon ciemnoskrwisty  😁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 listopada 2009 12:32
oprócz wieku, stylu jazdy i tych nieszczęsnychochraniaczy to pan jest bardzo sympatyczny. Klacz bardzo zadbana, super ułożona i "wyszkolona" .Całe szczęście , że jak na jej wiek jest potężnym koniem i wsiadanie na nią pewno tylko do filmiki nie powinno jej wyrządzić wielkiej krzywdy.
ogólnie to rozbawiły mnie te filmiki, klacz bardzo urocza i z takim spokojem przyjmuje wszystko co się wokół niej dzieje.
ten kon wyrazne jest przez tego pana kochany- zobaczcie np filmik nr 1. ciekawy sposob brania nog, ale na prawde to mily widok, bo ten kon stoi niczym nie przywiazany i daje sobie robic dziwne rzeczy  🤔wirek: i nie odchodzi. a co do ochraniaczy- one sa wogole nie potrzebne, ale przygotowal!! a co!!  😀 jednak nie sadze, ze kon byl osoidlany raz do filmiku, widac ze to dla niej nie pierwszyzna, co nie zmienia faktu, ze gdybym mogla to kupilabym tego konia.
edit:
obejzalam wszystkie. brawo brawo brawo, prrrrrrrrry, brawo brawo, no powoz mnie, idz w prawo, w prawo. nie moge  :wysmiewacz22:  ale kon jest czysty, ma przycieta grzywe, niewytarty ogon (a to "u chlopa" juz rzadkosc), ladny czysty kantar, a tak o ot lazi wogole bez. bardzo mi sie to podoba.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 listopada 2009 12:48
ja też klaczka jest taka kochana, oby trafiła w dobre ręce a nie na mięso
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 listopada 2009 12:50
Na filmiku nr 1 widać że klaczka spokojna i w miarę posłuszna, nawet podaje nogi jak pies 😂 widok uroczy a samej konince krzywda się nie dzieje  😉 wręcz przeciwnie, wygląda na zadowoloną z życia  🙂
mi sie podoba to pokazywanie zebow  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 listopada 2009 13:01
A może pan szkoli konia na cyrkowego?  👀 Zwłaszcza widoczne jest to szkolenie na 2 filmiku podczas czyszczenia nóg... No cóż... Wygodne  😎
No koń to oaza spokoju i widac że włożona w niego sporo czasu i pracy. Jestem pod wrażeniem, oby więcej takich wiejskich koni było, nawet jak mają być czasami wsiadane jako 18miesięczne
repka dokladnie! poza tym jestem przekonana, ze gdyby ten pan wiedzial, ze to nie jest dobrze to by tego nie robil. po prostu z zimniakami panuje takie przekonanie, ze duzy to moze isc do roboty.
rozmawiałam z tym panem osobiście dzisiaj 🙂 klaczka tylko do filmiku była osiodłana. siodło pożyczone 🙂 ten pan ma wiele pięknych koni 🙂 i co najważniejsze zadbane lepiej niż w wielu stajniach 😀
Fakt,żeby tak konie wyglądały na wsi, jednak chyba dobre by było też jakby więcej takich Chłopów na wsi było .
Po filmikach stwierdzam,że pan baaaardo lubi[/kocha] tego konia, dba o niego, no i co najważniejsze się stara !
👍
dokładnie, żeby chociaż 50 % koni na wsi, wyglądało tak, jak koń tego pana ... A widać, że nie traktuje go tylko jak 'tanią siłę roboczą' a nawet ma z nim jakąś więź.  😉
unicorna  a pytałas po co zakładał konikowi te ochraniacze. Może żeby ładnie wyglądał?
Własciciel widać że porządny, modlić sie tylko żeby kobyłka trafiła do drugiego takiego pana.
cieciorka   kocioł bałkański
05 listopada 2009 19:03
o rety, klaczka rzeczywiście bardzo zadbana i naprawdę urokliwa, a pan taki sympatyczny się wydaje!
az mam ochotę jakas promocję im zrobić, mam nadzieję, że kupiec tez bedzie tak dbał o nią!
Super klaczucha, a co do tego jak ją traktuje właściciel- chciałabym żeby połowa ludzi po stajniach miała tyle cierpliwości i uśmiechu do konia, co ten pan, super!
wlaczam sobie co chwile te fimiki i sie napawam  😀 PIEKNIE PIEKNIE!!!! unicorna dlaczego ten pan sprzedaje tego konia? musi? czy po prostu hodowal ja po to i nie jest to jakas osobista tragedia? bo ja uwazam, ze jesli musi z przyczyn losowych, to nie powinno byc tak i kobylka powinna u niego zostac. bo zasluzyl sobie na tego konia.
Kurcze, ten porządek na obejściu 🙂 pierwsza klasa. Sądzę, że można voltowy prezent Panu wysłać, jakąś książke pt. Pięlegnacja konia 😉 żeby wiedział jak założyć ochraniacze, jednak sam fakt, że je ma jest pocieszający. Przynajmniej myśli o tej ochronie nóg, nawet jak nie do końca poprawnie 😉 Pozytywny.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 listopada 2009 10:31
jestem za voltowym prezentem/nagrodą  bo  puki co to najfajniejszy widok  i ogłoszenia znalezione w necie. Zrobiło na wielu z nas wrażenie i to pozytywne.
Pomysł z prezentem jest fajny - tylko jednak trzeba by jeszcze Panu wytłumaczyć, że na źrebakach się nie jeździ. Nie zapominajmy o tym, że klaczka ma 1,5 roku!
Poza tym obrazek bardzo przyjemny
http://www.allegro.pl/item805483976_okazja_najlepsza_cena_enegro_ogier_arabski.html

Ogłoszenie nie jest nietypowe, ani zadziwiające... Może się nie znam... Ale zakochałam się w tym młodziaku 😍
szarotka - tak, założone aby ładniej wyglądało 🙂 bo widział na innych koniach takie same.

katija
- sprzedaje z powodu jego wieku oraz zajmuje się hodowlą po czym z tego się utrzymuje.

foka
- ten pan na niej nie jeździ. wsiadał tylko, aby zrobić filmik.

Jak chcecie to mogę podjechać i zrobić jej trochę fotek 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 listopada 2009 11:40
Zrób parę fotek, zrób! A przy okazji powiedz panu, że razem z klaczką robią furorę 💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się