Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
14 sierpnia 2013 11:30
Tyle tylko, że nasza decyzja jest tak wydana, że nic w niej zmieniać nie trzeba. Decyzja jest nietypowa, bo tak jak pisałam - nie ma podanej długości sieci ani działek, przez które przebiega. Są tylko gminy i miejscowości, w których my nadal się znajdujemy.
Urzędnik twierdzi głównie, że skończyła się jej ważność.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2013 11:56
Decyzja jest ważna 4 lata, przy inwestycjach etapowych można przedłużyć chyba o 2 lata.

Dziwnie wydana decyzja skoro nie ma w niej wypisanych działek, ale chyba jakaś mapka znalazła się w karcie informacyjnej? Tam nie ma konkretnego przebiegu?

Nawet jak była inwestycja z wodociągiem przebiegającym przez dwa miasta to inwestor miał wydane osobne decyzje.
Chcę sprzedać parę rzeczy przez internet, ale nie mam konta w banku, na które kupujący mógłby przelać pieniądze. W jaki inny sposób może mi je wysłać i czy w ogóle może?
nie wiem czy było takie pytanie, jeśli było to przepraszam  😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 sierpnia 2013 12:22
kkopytko, można wysłać, ale na poczcie przekaz pocztowy i wtedy litonosz przynosi do domu.
pytalam w kaciku komputerowym, ale tam cisza. potrzebuje pomocy, wiec pozwole sobie skopiowac wlasnego posta:
mam taki problem:
razem z jakimis, zapewne zupelnie niepotrzebnymi wtyczkami, sciagnelam sobie kupe dziadostwa. delta search oczywiscie, do tego jakis program niby zwiekszajacy wydajnosc i jakies dziwne skroty do stron. udalo mi sie powypieprzac ta delte i reszte dziadostwa poza jednym. 7go.com utworzylo sobie skrot na pulpicie, usunelam, ale zainstalowalo sie rowniez w pasku narzedzi nawigacyjnych, o tak:

wybaczcie ale nie jestem mistrzynia painta i nie umiem przyciac do rozmiaru 🤔
mam nadzieje, ze widac o co chodzi. no i to dziadostwo otwiera mi okna z reklamami :/ adblocka mam, adwcleaner nie znajduje nic! a mnie to strasznie drazni. ktos cos? :kwiatek:
przez polecenie about:config znajduje to dziadostwo, resetuje, ale po ponownym wyszukiwaniu znow jest aktywne.
agatat, dziękuję :kwiatek: będę próbować 😀
edit: jednak mam za ciasny mózg do obsługi internetu...
JARA dzięki wielkie  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 sierpnia 2013 14:08
Katija, może prawy przycisk myszki na ikonce i jakaś opcja "Wyłącz/Odinstaluj"? Albo gdzieś w dodatkach/wtyczkach/rozszerzeniach w przeglądarce, możesz to mieć osobno gdzieś w pasku zadań przeglądarki albo wrzucone do ustawień czy narzędzi. W ciemno strzelam, bo nigdy nie korzystałam z FF. Spróbuj też przez Panel Sterowania -> Wyłącz/Odinstaluj programy (albo Zarządzaj programami, chyba zależy od wersji Win. Na pewno coś takiego będzie w Panelu), znajdź ten program/dodatek, cokolwiek to jest i przez Panel spróbuj odinstalować. Jeśli to jest podczepione pod jakiś program, np. coś do ściągania jak uTorrent czy jakiś odtwarzacz, to jeśli przez przeglądarkę nie wyłączysz, to pewnie tego programu-matki też się trzeba będzie pozbyć. Miałam coś takiego z FunMoods na Chromach, niby usuwałam, ale po restarcie wracało. Usunięcie przez Panel programu-matki z którego to rozszerzenie pochodziło rozwiązało problem raz a dobrze. Ale tak jak już napisałam, trochę w ciemno strzelam.
Edit: Coś mi się bez sensu napisało (-;
.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 sierpnia 2013 16:07
glanek, ja bym wysłała kurierem. Bo masz bezpieczeństwo wysyłki.

Jeśli Pocztą Polską, ja bym wysłała za potwierdzeniem odbioru i priorytetem.
.
Averis   Czarny charakter
14 sierpnia 2013 20:56
Czy istnieje jakaś minimalna odległość, na którą jeżdżą taksówki? Spod domu do pracy mam jakieś 2,5 km, ale jak mam na 4 rano, to zwyczajnie się boję chodzić. Taksówkarz mnie nie wyśmieje 😉?
.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2013 21:05
Averis , tylko czy to się opłaca? To chyba jeszcze taryfa nocna. Moja babcia bierze taksówkę na odległość jakiś 900metrów do kościoła, więc jeździć jeżdżą
Averis   Czarny charakter
14 sierpnia 2013 21:14
safie, gdy dwa razy uciekałaś przed facetem przez puste osiedle, to nie kalkulujesz, czy się opłaca.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2013 21:38
A no to tak.  :kwiatek:

Taksówkarz śmiać się nie powinien 🙂
Averis   Czarny charakter
14 sierpnia 2013 21:40
safie, lubię spacery i żałuję, że mam taką drogę. W inne godziny nie ma problemu. Ale ta droga o 3. 30 przyprawia mnie o mały atak serca.
Facella, dzieki za probe, ale jak pisalam pousuwalam wszystko co sie dalo, skad sie dalo, a to urestwo jest nigdzie nie widoczne poza tym paskiem (z ktorego nie da sie usunac) i rejestrem (z ktorego sie rowniez nie da).
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2013 21:56
Averis , jasne nie ma co ryzykować. Pewnie gdyby większość "karków" na osiedlu nie znała mojego taty to też po zmroku nie byłoby mowy o wyściubieniu nosa za drzwi.
Mnie zdarzało się brać taxi na odcinku 750 m kiedy byłam spóźniona do szkoły a miałam ciężki plecak (jakieś 20 kg) 😉 Taksówkarz kręcił nosem ale za bonus jechał.

katija, a próbowałaś w google poszukać po haśle "how to uninstal..."?
abre, caly myk polega na tym, ze w ogole bardzo malo wynikow wyskakuje na ta stronke 🤔
katija, a jak usunęłaś Delta search? (usunąć cały ten pasek, a nie tylko zmienić wyszukiwarkę) - nie moge znaleźć.... 🤦
trzeba usunac ja z panelu sterowania, przez dodaj/usun programy. a pozniej jeszcze z wyszukiwarki programem adwcleaner. i nie ma 🙂
katija, ustawienia->rozszerzenia, przynajmniej w Chrome, ale w innych też powinno być coś takiego. W każdym razie wszystkie delta search i inne syfy są tam wyszczególnione i można je usunąć albo wyłączyć.
O, ja też sobie niedawno zainstalowałam tę delta cośtam  😡 Jak się kliknie szybciej niż pomyśli... Wlazło mi do wszystkich przeglądarek. Nie wystarczyło pousuwać z nich rozszerzeń, bo wracało jak zombie. Ja mam inny system, u mnie toto siedziało w "internet plugins".
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 sierpnia 2013 10:14
Katija, skoro jest w rejestrach- próbowałaś registry cleaner? Może jak się to wywali z rejestrów to to coś da? 👀
O, ja też sobie niedawno zainstalowałam tę delta cośtam  😡 Jak się kliknie szybciej niż pomyśli...

z tym, ze ja kliknelam, ze NIE ma mi instalowac delty 😉
Misskiedis, ha, no wlasnie dochodzimy do tego momentu. adwcleaner w ogole tego nie widzi. a w about:config w przegladarce to jest, resetuje, a to jest tam i tak...
trzeba usunac ja z panelu sterowania, przez dodaj/usun programy. a pozniej jeszcze z wyszukiwarki programem adwcleaner. i nie ma 🙂


kurde nie widze tego w "dodawanie lub usuwanie..."
dziadostwo tylko miejsce zajmuje ;/
ovca   Per aspera donikąd
15 sierpnia 2013 11:10
Czy istnieje jakaś minimalna odległość, na którą jeżdżą taksówki? Spod domu do pracy mam jakieś 2,5 km, ale jak mam na 4 rano, to zwyczajnie się boję chodzić. Taksówkarz mnie nie wyśmieje 😉?


Averis, moja koleżanka mieszka jakieś...1000 m od swojego miejsca pracy i też jeździ taksówką na 4 rano- nawet na koszt firmy  😁
horse_art, sciagnij adwcleaner, jest za darmo. uzyjesz go i po klopocie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się