Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

W ramach pracy domowej muszę popytać i zgromadzić informacje o kulturze, więc pytam Was, co Waszym zdaniem oznacza pojęcie "kultura"?  😉
Kaszmirowa, gdzie chodzisz do szkoły? Moze być priv.
LO Witkacy  😉
Która klasa?
1 c, a co? 😉
Tam myślałam że jesteś z mojej cudownej szkoły jak usłyszałam pracę domową Zycha 😉 3b pozdrawia

A żeby nie było off topa to definicja z mojej lekcji : "Kultura jest wtedy, kiedy ktoś zamiast przylepić wyżutą gumę pod ławkę ulepi z niej cierpiącą madonnę"  😀
Albo gdy pisze: "wyżutą" 😉
Ehh.. No właśnie miałam wątpliwości czy dobrze napisałam. Przecież to logiczne, bo żuć. Ostatnio coś za czesto mi sie te błędy zdarzają. Dobrze, że do matury jeszcze ok. 8 miesięcy 🙂
wypiję szklankę herbaty/soku/wody i muszę lecieć do kibelka. czy ta woda nie powinna siedzieć w organizmie dluzej?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 września 2013 13:12
mam fajpejdża, stronę na wix.com, flickra. da się coś zrobić, żeby po wpisaniu w google "fotograf Katowice" wyskakiwała moja strona?
madmaddie to nie takie proste, zainteresuj się tematem pozycjonowania stron
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 września 2013 13:57
ok, wrzucam w google i czytam, dzięki 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2013 14:13
[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg1876032#msg1876032 date=1379281609]
wypiję szklankę herbaty/soku/wody i muszę lecieć do kibelka. czy ta woda nie powinna siedzieć w organizmie dluzej?
[/quote]

A ile zwykle dziennie wypijasz?
Aaga84, świat jest mały 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 września 2013 14:42
Dobrze, że do matury jeszcze ok. 8 miesięcy 🙂

To baaaardzo źle  😤 Ja chcę wrócić do pierwszej klasy, a nie maturę pisać.

szalonakobyła, może po prostu masz mały pęcherz. Albo nadreaktywny. Ja sikam więcej niż wypiję, po jednej szklance wody leci ze mnie Niagara. Kawy, RedBulli i innych moczopędnych nie piję wcale, bo chyba musiałabym zamieszkać w WC.
Piję około 3-4 litrów dziennie. mogę wytrzymać dlugo niesikając, ale parcie na pęcherz pojawia się właściwie po połowie szkl.
Czy u was też się tak dzieje, ze nie da się przewinąć na kolejną stronę w dziale ogłoszenia?
Klikam ,,następna" albo ,,2" i wyskakuje mi ponownie pierwsza strona.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2013 15:58
[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg1876423#msg1876423 date=1379340762]
Piję około 3-4 litrów dziennie. mogę wytrzymać dlugo niesikając, ale parcie na pęcherz pojawia się właściwie po połowie szkl.
[/quote]

Skoro pijesz tak duze ilosci to organizm nie ma potrzeb magazynowania wody, wiec wydala wszystko. Mi sie zawsze chce siku jak wlaczam kompa w domu  😉)
Dzięki Jara :kwiatek: w takim razie chyba sobie trochę ograniczę bo męczące to wieczne uczucie pełnego pęcherza 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 września 2013 20:31
Dlaczego ta krowa nosi stanik? Ma za duże wymię?
przypuszczam*, że to jest siatka dla krów, które się same zdajają/są podsysane przez inne krowy w stadzie (ta konkretna pewnie się sama zdaja, skoro ma to tylko na tylnych strzykach). no i oczywiście dla hodowcy to nie jest zbyt opłacalne, bo co prawda nie trzeba już doić, ale mleka też nie ma. 😉

*przypuszczam, bo wiem, że są takie "staniki", ale nigdy nie widziałam w użytku, tylko kantary z kolcami. 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 września 2013 22:25
Dzięki za odpowiedź🙂
przypuszczam*, że to jest siatka dla krów, które się same zdajają/są podsysane przez inne krowy w stadzie

Co za perwersja! 😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
17 września 2013 05:55
Biczowa u  nas jedna krowa też nosiła coś podobnego [oczywiście własnej roboty]  z racji tego że miała ogromne wymie i  często przy biegach lub brykach "zrywała" wymie, weterynarz poradził aby zrobić coś takiego i już nie musiał przyjeźdzać do nas co tydzień i leczyć  😉
sumire, a w jaki sposób krowa się sama zdaja? I to z tylnych strzyków? 👀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
17 września 2013 09:41
Może ściska wymię jak idzie.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 września 2013 10:05
A ja mam takie pytanie - na jakiej podstawie ocenia się oglądalność jakiegoś programu?
sumire, a w jaki sposób krowa się sama zdaja? I to z tylnych strzyków? 👀

normalnie- zawija sie, siega do wymienia i wypija wlasne mleko 😉 wymaga to pewnej gimnastyki z jej strony 😉 ale sa krowy, ktore tak robia. z tylnych strzykow, bo nie dosiegnie do przednich, musialaby sie zgiac za mocno.
katija, achaaaaa, dzieki
Jak się nazywa ludzki nakostniak?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się