Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ja bym obstawiałam 43, nawet 44 - sądząc po ilości butów, które sprzedajemy w sklepie, z tych rozmiarów  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 listopada 2015 11:59
O co chodzi z tymi memami z prezydentem i alkoholem? 🤔
Nie z prezydentem tylko z prezydentem Kwaśniewskim 😉, a jak nie wiesz to poczytaj o chorobie filipińskiej 🙂
Chodziło zarówno o chorobę filipińską, jak i wyniki ostatnich wyborów. 😉 Nie śledziłam wyników, ale bodajże PiS zbliżył się do wyniku 40%, co zostało "skomentowane" memem z wódką, a od wódki i polityki krótka droga do prezydenta Kwaśniewskiego. 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 listopada 2015 12:41
Yh... dalej nie rozumiem, ale ja z polityki totalny dekiel jestem 😉
Ale dzięki :kwiatek:
CzarownicaSa, nie wiem o jakie memy dokładnie chodzi, ale nigdy nie widziałaś naszego byłego prezydenta pijanego?
Tu z polityki żadna wiedza niepotrzebna 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 listopada 2015 12:52
Nie widziałam 😉 Nie mam telewizji ani radia.
CzarownicaSa, ja też nie oglądam telewizji i nie słucham radia (no, czasem tylko jakąś muzykę) 😀
Chodziło zarówno o chorobę filipińską, jak i wyniki ostatnich wyborów. 😉 Nie śledziłam wyników, ale bodajże PiS zbliżył się do wyniku 40%, co zostało "skomentowane" memem z wódką, a od wódki i polityki krótka droga do prezydenta Kwaśniewskiego. 😁


mundialowa każde wydarzenie jest komentowane memem z Kwaśniewskim, czy to wybory, czy to wynik meczu, każdy powód jest dobry, żeby się napić 😉
espana, fakt, ale wynik zbliżony do 40% to już podwójny powód do picia. 😁
A nawet do zalania się w trupa (na trzeźwo ciężko się z tym zmierzyć)  :allcoholic:
Co mogę zrobić ze spranymi, czarnymi spodniami? Da się im jakoś przywrócić tą głęboką czerń, czy nie ?🙁
busch   Mad god's blessing.
17 listopada 2015 22:28
Ja w sumie nie kumam, czemu te memy z Kwachem akurat teraz się pojawiły. Od dawna nie jest prezydentem i na pewno jak nim był, to jeszcze żadnych memów nie było (no... może nie na pewno, ale ja nie widziałam, a dużo tej internetowej 'kultury' oglądałam). Minęło kilka lat i jakoś chwyciło - i to jeszcze przecież na tych generatorach memów siedzi głównie młodzież, więc to są ludzie, którzy byli dzieciakami jak Kwachu był u władzy.

... trochę nie ogarniam, ale w sumie śmieszne są 🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 listopada 2015 22:38
Wszystko zdaje się przez fanpage"Memy o Kwaśniewskim", powstały jakieś pół roku temu. Ktoś sobie wymyślił, przyjęło się i zrobiło modne. Choć są teorie, że ktoś za to zapłacił by śmiano się z Kwaśniewskiego 😁
O, nie znałam tego funpage (ani jakoś memów ostatnio nie oglądałam), ale jednak wygrywa z nim moim zdaniem funpage Zdzisława Kręciny 😀
Jak dopieracie tłuste plamy? Dwie pary spodni mam z taką "chamską" ciemniejszą plamką na udach, trafia mnie jak na nie patrzę. W 60 stopniach się nie dopierają, nie wiem w sumie czym je potraktować żeby kolor nie zszedł.
Co mogę zrobić ze spranymi, czarnymi spodniami? Da się im jakoś przywrócić tą głęboką czerń, czy nie ?🙁

Windziakowa zafarbuj w pralce 🙂 Kup czarne farbki do tkanin, ja tak kiedyś farbowałam ciuchy 🙂
Dzionka, - płynem do naczyń, a jeśli plama wyjątkowo upierdliwa, to dr. beckmann ma specjalną serię odplamiaczy precyzyjnych na konkretne typy plam w tym i na tłuszcze. Ja akurat mam taki do makijażu i trawy i sprał mi podkład z koszulki nie uszkadzając jej, więc jestem zadowolona 🙂 Są z pewnością w Auchanie, może i w innych marketach też - ja rzadko odwiedzam markety, więc nie wiem.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 listopada 2015 06:00
Dzionka, polecam zaopatrzyc sie w uniwersalny odtluszczacz- taki w sprayu jak plyn do okien. Pryskasz na plame i potem normalnie pierzesz, usunie tez np stary tluszcz z  okolic kuchenki.

Edit: moj.sie nazywa meglio odtluszczacz uniwersalny
Dzionka
Vanish daje rady z takimi rzeczami, tylko najpierw na sucho na plame nalać i odczekac, a potem dopiero do pralki z Vanishem.


Sluchajcie, co to moze byc ze dzialaja mi wszystkie wtyczki, ale swiatlo w zadnych z pokojow nie chce sie zapalic?
Ktos tak mial moze? Co by to oznaczalo? Odczekac czy po elektryka od razu?  Zebym wiedziala skad go wytrzasnac jeszcze.




Czy można jakoś naprawić butki Crocs - moja córa jakoś rozpięła (rozerwała?) to kółeczko-zacisk przy pasku i zgubiła w przedszkolu 🙁

keirashara, szafirowa, Arimona, dzięki! Jedne doprałam, na drugich dalej plama, więc będę próbować po kolei waszych metod 🙂
Arimona, jeśli to nie jest tak, że obwód elektryczny ze światłem masz na oddzielnym bezpieczniku, ten bezpiecznik zadziałał i trzeba po prostu włączyć (czasem strzela gdy przepala się żarówka) to trzeba elektryka.
Dzieki! Ja mam tyle doswiadczenia z tym co nic - nie wiem jak to jest polaczone, jedna wtyczka byla do dolu wlaczylam ja i nic nie pomoglo, wylaczylam wszystkie i wlaczylam i nic. Wiec elektryk 🙁
Arimona, u mnie było to samo i okazało się, że jedno gniazdko się spaliło i spowodowało cały ten cyrk. elektryk był potrzebny 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 listopada 2015 15:11
Czy ktoś wie co to jest w orginale za utwór grany na fortepianie na samym początku?
Podpowiedzcie mi, proszę  :kwiatek:
W jednym sklepie internetowym zamawiałam kilka rzeczy, termin realizacji miał być nie dłuższy niż 7 dni, bo podobno wszystko było na magazynie.
Co niestety okazało się nieprawdą. Po 3 tygodniach oczekiwania napisałam, że wymagam zwrotu środków. Na co obsługa odpowiedziała, że muszę czekać 2 tyg na zwrot kasy.
Tym samym wyjdzie mi ponad miesiąc babrania się w niezrealizowanej transakcji.
Czy sklep ma prawo tyle zwlekać z wypłatą środków?
deksterowa

Wybacz, że dopiero dziś odpisuję.  🙂
Generalnie ostrza są dosyć uniwersalne, w opisach aukcji będziesz miała podane modele do których pasują.
Pozdrawiam 🙂
Dzięki 🙂
czy da się rozgnieść bakterię?  😁 jeśli się da, to w jakich ilościach rozgniatamy je np. klaszcząc w dłonie? albo jeśli w takich okolicznościach się nie da, to w jakich okolicznościach się da rozgnieść bakterię?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się