wasze ulubione seriale

trzynastka   In love with the ordinary
17 listopada 2011 20:06
Ja ostatnio trafiłam w tv "True Blood", akurat s01e01 więc oglądnęłam. Całkiem mi się spodobało więc postanowiłam dokończyć przez neta.
Odcinki momentami wydają się długie, bo jednak żaden serial nie ma odcinków po 55-60 min, dodatkowo do mnie takie bzdurki jak wampiry, wiedźmy czy inne wilkołaki nigdy nie przemawiały ale jednak sam serial mnie wkręcił, twardo już kończę nadrabiać sezony które wyszły 😉 Naprawdę całkiem fajny 🙂
Do tego stopnia, ze chyba po serialu wezmę się za książki z tej serii 😉

A z pozostałych moich to :

Greysy przesmutne ostatnio to fakt.
Gossip Girl coraz mniej mi się podoba.
How I Met Your Mother - dalej trzyma poziom 🙂
House i Burn Notice- najnowsza seria do mnie w ogóle nie przemawia, zostawiam ją sobie do nadgonienia w święta.
Mentalista - dalej pozytywnie.
ha! 😀
uwaga uwaga od 1go grudnia o 17:30 na tv4 wraca SAILOR MOON  🏇 😅 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 listopada 2011 21:03
kurcze to prawda ze 10odcinek 8 serii chirurgow dopiero 5 lutego?  🙄 🙄
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 listopada 2011 21:45
Chyba prawda  😵 do reszty ich popieściło, ciekawe niby z jakiej paki  👿
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 listopada 2011 07:53
👀 kto ogląda 6 sezon Dextera? Miazga!!!  😍


Podrzucę spoiler: Show Time zamówiło jeszcze dwa sezony i wróci Dextera brat, którego rzekomo zabił w pierwszym sezonie.

No coś ty ?? To nie stanie się w końcu całkiem zły ani całkiem dobry w tym? Łeee 😉

7 i 8 odcinek jakieś takie nijakie trochę były (ciągle to kuszenie na złą stronę mocy itd..), ale ogólnie mega 🙂

Jak to rzekomo zabił, przecież zabił! 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 listopada 2011 08:19
Dopiero wczoraj obejrzałam 6 odcinek, dziś ciągnę dalej.

Wczoraj mi brat takie newsy sprzedał. Z tego co pamiętam to Dexter przywiązał swojego brata do tego fotela, spuścił z niego krew i zostawił. A polcja stwierdziła, że to było samobójstwo.


Info z  Hatak
Scott Buck, producent wykonawczy serialu "Dexter" w wywiadzie dla TVLine opowiedział o wielkim zaskoczeniu z ostatnio wyemitowanego odcinka. Uwaga na wielkie spoilery.
Śmierć Sama w tym odcinku wiąże się z zaskakującym powrotem jednego z najbardziej pamiętnych wrogów Dextera - jego starszego brata Briana zwanego "Ice Truck Killer".
Producent zdradza, że planowali to od kilku sezonów, czekając na odpowiednią okazję, aby ta postać powróciła. Jest świadomy, że jest to coś, co mogli zrobić raz, więc pilnowali, aby informacja o tym nie wyciekła do prasy.
W najbliższych odcinkach widzowie mają dowiedzieć się jak Harry i jego kodeks jest ważny dla Dextera i tego kim jest. Te rzeczy mają utrzymać go na drodze bycia "dobry seryjnym mordercą". Kończy podkreślając, że pojawienie się Briana ma wyzwolić u Dextera jego najmroczniejsze pragnienia.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 listopada 2011 08:45
Na stronie forum o Greys pisze, że następny odcinek ma być za 45 dni 😤 przegieli totalnie, jestem wściekła 👿
A ja się zastanawiałam czemu jeszcze nie ma! 🙁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
22 listopada 2011 10:19
Prznajmniej to znaczy, że nie w lutym  🙄
Domyśla się ktoś co to za ludzie leżeli jak Alex i Meredith wyszli z karetki? Tzn czy to był ktoś kogo znamy?
A wiecie może co z private practice'm? Też będzie taka przerwa? Chcę wiedzieć czy Addison się udało, choć obawiam się że ją unieszczęśliwią prędzej czy później.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 listopada 2011 13:34
Zu chyba nie. Choć dla mnie to w ogóle trochę nieprzemyślany motyw - powywracało ich w tej karetce a potem wysiadają z niej na drogę, wtf? 🤔 Ci ludzie chyba teoretycznie w nich wjechali czy coś.
No powywracało ich, bo samochód w nich wjechał, stracili przytomność, odzyskali ją, jak wyszli to ci ludzie którzy w nich wjechali zmarli na miejscu. Ja miałam serce w gardle jak ogladałam ten odcinek, normalnie starzy greysi powrócili! Tylko Henryego mi szkoda, był taki słodki, no i ciekawe co z Teddy będzie 😕
Gotowe na wszystko chyba sie potne jak sie skonczy ten sezon  😕
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
22 listopada 2011 15:43
Haha, a ja dostałam świra na punkcie "Pamiętników Wampirów", a w szczególności podoba mi się jeden bohater- Damon.  😁   😵
Jeszcze 45 dni do kolejnego odcinka.  😁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
22 listopada 2011 15:47
Henry'ego mi mega szkoda, za Teddy nie przepadam. Ale uważam, że to niewporządku: Henry, George i ten z Mercy- "Wielka Stopa". Ich wszystkich śmierć była nie fair :|
A co do tych ludzi to wydawało mi się, że mógł w nich piorun walnąć bo samochód był przed karetką a ciała chyba zwęglone. Ja tylko się bałam, że to była ta ekipa co jechała im pomóc...
Zu fakt, mogło być jak piszesz, teraz jednak to przemyślałam.  Potnę się jak oni się skończą 😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 listopada 2011 20:04

No coś ty ?? To nie stanie się w końcu całkiem zły ani całkiem dobry w tym? Łeee 😉

7 i 8 odcinek jakieś takie nijakie trochę były (ciągle to kuszenie na złą stronę mocy itd..), ale ogólnie mega 🙂

Jak to rzekomo zabił, przecież zabił! 



Jak oglądałaś Dextera 6x6? Brat Dextera wraca w 54 minucie!
No tak równie dobrze można twierdzić że ojciec też do niego wrócił 😉 Inni go nie widzą (brata), w dodatku sam się przyznaje że go dexter zabił - ale to w 7 odcinku.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 listopada 2011 06:47
gwash, ja dostałam takiego newsa od brata i czytałam na Hataku, ale nigdzie nie było powiedziane, że on martwy 🙁 i myślałam, że wróci, ale żywy 😀
Kurcze mam zaległośc w 2 odcinkach Chirurgów i tu [przeczytałam ze Henry niezyje. Szkoda. Musze dzisiaj po pracy siaść i obejrzeć.

A równolegle ogladam z meżem "Miasteczko Twin Peaks"  i uwielbiam ten serial  😍 Szkoda ze ma tak mało odcinków 🙂
Obecnie oprócz nowy odcinków Misfits i Walking Dead zabrałam się za American Horror Story.
I muszę przyznać, że jak na razie zapowiada się całkiem niezły serial.
Może trochę przekombinowali w ostatnim (8 odcinku) oraz w zapowiedzi do 9., ale zdecydowanie serial przyciągnął moją uwagę 🙂
A ja lecę Przyjaciół od początku i stwierdzam, że to najzabawniejszy serial ever 🙂
Kto oglądał 9-ty odc Dextera?
O jaaa ale końcówka  🤔  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 listopada 2011 08:07
Ja jeszcze nie, ale już dziś ściągną, ale nic nie mów 😀


Zmusiłam się i obejrzałam 2 i 3 odcinek Bones, jaka masakra, żałosny ten serial.
Scottie   Cicha obserwatorka
30 listopada 2011 09:32
Wie ktoś co z Plotkarą? Też jej przerwę zrobili?
trzynastka   In love with the ordinary
30 listopada 2011 13:56
Scottie, jest przecież nowa 😉 Wczoraj wyszła.

Edit: Po "true blood" oglądnełam te sławne "pamiętniki wampirów" i ojeju.. beznadzieja. W porównaniu do True Blooda nie przypuszczałam, ze coś może wypaść aż tak słabo. Dramat za dramatem, wszystko na siłę, na szybko, główny Stefan - beznadzieja łażąca, lukier lecący z uszu. Damon - kolejny czarny charakter który jest tak naprawdę dobry i przytulasty. Elena - jak zawsze chodząca idealistka, o dobrym serduszku kochająca wszystkich... :/

edit2: Zaczęłam też oglądać "Glee" ale za dużo musicalu w tym jak dla mnie, ale wielu osobom to się podoba.
No i "Prywatna Praktyka" w przerwie od Greys'ów i niestety, za dużo dramatu, za mało szpitala w tym jak dla mnie 🙂 
Scottie   Cicha obserwatorka
30 listopada 2011 18:58
nine, aha... bo ja oglądam na serialeonline i ostatni odcinek jest z 11 listopada...
trzynastka   In love with the ordinary
30 listopada 2011 19:23
iitv.info
Scottie   Cicha obserwatorka
30 listopada 2011 19:33
o fcuk, jak na chirurgów patrzyłam 😉 ale dzięki! będę teraz oglądać z tej strony 🙂
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
06 grudnia 2011 17:43
ostatni najśmieszniejszy (dla mnie przebił nawet HIMYM) oglądam It's always sunny in Philadelphia, i jakież było moje zdziwienie w 1-szym odc, no sami zobaczcie 😉 :

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się