Książka skarg i wniosków

agath No więc chyba jesteśmy dwie.. Mogla byś mi napisać co kupiłas na pw ?
Witam
proszę o pomoc. Gdzie mogę zgłosić nieuczciwego sprzedawcę?  Zapłaciłam a sprzętu brak. Podejrzewam że nie jestem jedyną oszukana osoba bo ciągle dziewczyna coś wystawia. Z braku czasu sprawę zgkosze na policje dopiero w środę ale warto aby tu zablokowali jej konto.


Chodzi o nick: imagine1983

Proszę o podpowiedź i z góry dziekuje


Dziwnie sie składa, ale ja też od tygodnia nie mam paczki od tej pani.
Złóżmy zbiorową sprawę na Policję.
Olciak7 Napisz mi na pw😉 Co zakupilas i ogólnie 🙂 Ja również nadal nie otrzymałam zakupionej rzeczy a kontaktu nie ma a niby paczka w sobotę wysłana  👿
Moje drogie panie/Drodzy panowie!

Otóż ja i druga z revoltowieczek poszukujemy osób, które tak samo jak my nie dostały paczki od pani Imagine1983.
Kwoty niemałe, dlatego chciałybyśmy zgłosić sprawę na Polcicje, jeżeli nie dostaniemy zwrotu pieniędzy w przeciągu kilku dni.  Im więcej osób - tym lepiej! Czy ktoś robił z tą użytkowniczką interesy?
Proszę o kontakt tutaj lub na maila.  coo??
w głupi łeb
Sio do wątku "NIEUCZCIWI REVOLTOWICZE", ten wątek i ten dział nie służy do ganiania oszutów!
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 października 2015 17:17
Wnioskuję o cofnięcie uciszenia Dramucie.
Wkurza mnie i nie ogarniam jednej dziewczyny.
Moja koleżanka poprosiła mnie, żebym pojechała z nią na trening do pewnej stajni (ustawienie przeszkód i mówienie np. "w najeździe położyłaś się na szyi" albo "zostałaś za ruchem" itp). Poleciłam jej, żeby robiła dużo przejść, wolt itd. Nie uważam siebie za wielkiego trenera, ale chyba nikt mnie nie zje, że chciałam trochę pomóc koleżance. :kwiatek:
Dzień po treningu dowiedziałam się, że pani "trener" mnie zjechała za "ujeżdżeniową rozgrzewkę". To, że ja próbuję robić na "mojej" młodej jakieś ustępowa i łopatki to też źle, bo "kto to widział, żeby koń skokowy takie coś robił? Wystarczy, że ona srebro zdała!" 🤔 A jej koń bez techniki, galopu i dobrej głowy pójdzie Grand Prix. Za to moja kobyła i konie trenerki to nie pójdą nawet N, bo jako czterolatki nie chodziły L-ki. 😂.
I skacze sobie 125cm na "prawie czterolatku" (czytaj: 3 lata 3 miesiące) bez jakichkolwiek skrupułów. Ja bym nie miała sumienia...
Szarpie się z tym biednym koniem i drze się 🙄. Nie ogarniam,wkurzanie ona...

PS przepraszam, jeśli pojawiły się jakieś orty i literówki, ale klawiatura nie chce współpracować.
 Edycja posta kompletnie zaburzająca dyskusję


Post NIE ZOSTAŁ zmieniony w sposób zaburzający dyskusję - widziałam oryginał i różnił się od powyższego JEDYNIE linkiem do jakiegoś filmu, który w dyskusji nie ma kluczowego znaczenia. A że jedna z użytkowniczek widzi duchy, no cóż...
Podpisuję się pod tym. Został usunięty tylko link do filmiku, nic więcej.
Spoko loko, tylko, że obniżyłam do ostrzeżenia, bo to też nie można tak, że wrzucicie jakiś link na forum, ludzie zaczną komentować, to usuwacie. Trzeba być konsekwentym i brać odpowiedzialność za coś, co się wstawia. Najlepiej już w ogóle, jak ktoś pomyśli dwa razy, zanim wciśnie enter.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 października 2015 19:43
Z ostrzeżeniem się zgadzam  :kwiatek: Dziękuję bardzo, zapewne też w imieniu Dramuty 😉
desire   Druhu nieoceniony...
08 stycznia 2016 09:14
przekopiowuje do bardziej odpowiedniego wątku:

w 'zadziwiających ogłoszeniach' coraz częściej powstają dyskusje i offtopy nadające bieg tematowi jak z 'kwiatków' - czy nie można by było otworzyć tamtego wątku? Albo zmienić tytuł wątku na 'ogłoszenia i kwiatki'? Zamknięcie tego tematu nic nie dało, a kwiatki się rozsypały po innych wątkach 😉
Pisałam w poniedziałek do Ikariny, ale żadnej reakcji się nie doczekałam, więc piszę tutaj w nadziei na odzew jakiegoś moda.

Ikarina założyła wątek-worek „Pomoc finansowa dla poskzodowanych przez los”.  Zwróciłam jej uwagę, że jest jeszcze jeden wątek, który też powinien się tam znaleźć. 

I jeszcze mam taką sugestię – żeby obok linków, które są w pierwszym poście, napisać w skrócie o co chodzi, np
Leon – dwulatek cierpiący na rdzeniowy zanik mięśni.

Żeby w jakiś sposób zachęcić ludzi do zajrzenia w te wątki i zachęcić do pomocy.
trusia, done 🙂
dzięki. Wkurzalo mnie ot strasznie
mała (albo i nie 😉) prośba ze strony mundialowej. została zbanowana za podwójne konto, a takowego nie posiada. sprawdzicie proszę co się zadziało? :kwiatek: ręczę za nią, że nie ma podwójnego konta. 😉
Z komputera udało mi się dziś zalogować, ale na telefonie wciąż widnieje komunikat o zbanowaniu. Częściej jednak korzystam z telefonu do czytania forum, dlatego proszę o ogarnięcie problemu. :kwiatek:
mundialowa, skopiuj komunikat, który pojawia się przy próbie logowania.
Często nie mogę wyedytować swoich postów (chcąc np. poprawić literówkę)
Pojawia się komunikat że ... tytuł (tu: wątku) jest za długi 🤔
No i nie działa wyszukiwarka - tak już kompletnie praktycznie 🙁
mundialowa, skopiuj komunikat, który pojawia się przy próbie logowania.


"Przykro nam mundialowa, jesteś zbanowany na tym forum! Podwójne konto."

Na kompie w pracy też jest ok, tylko z telefonu nie wchodzi.
mundialowa, nie ma numeru po tym podwójnym koncie? daty? czegokolwiek?
katija, nic.
Przypominam się z moim problemem. Wciąż nie mogę wejść na r-v na telefonie.
mundialowa, bardzo mi przykro, ale pomóc ci może tylko quantanamera. Ja nie widzę bana.
Wyszukiwarka coś nie działa 🙁 Wpisuję frazę i nie wyszukuje jej właściwie w ogóle.
.
Livia   ...z innego świata
17 czerwca 2016 12:03
Muchozol, pozwoliłam sobie wysłać PW.
.
A ja napiszę oficjalnie- to ja rozwiązywałam te zgłoszenia. I nie widzę w tych postach nic aż takiego, żeby był powód do reakcji.
.
Dopóki ktoś cię wprost nie naobraża, nie ja jestem od tego, żeby pilnować kultury użytkowników i nie o mnie świadczy to jak się ludzie do siebie odnoszą.
Jednak pewne jest to, że reagowanie przez moderacje przy każdej okazji kiedy komuś się wydaje, że ktoś jest dla niego niemiły, prowadzi do zwykłej cenzury. Ja w roli cenzora występować nie zamierzam.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się