Kto z Voltowiczów na Kyrę?

O 10 się zaczyna wg rozkładu.
majek   zwykle sobie żartuję
09 września 2010 08:36
ale wam zazdroszczę ...
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
09 września 2010 12:47
A ja dostałam propozycje żeby pojechać bo znajoma odpadła..  👀 Więc i ja bede  😎
do mnie dzisiaj wrócił bilet na Kyrę, który sprzedawałam  😵 sprzedałam bilet Remedioss- wysłałam bilet za pobraniem (to bilet koleżanki prosiła zeby wysłac za pobraniem) no i się przejechałam- nigdy nie wysyłam za pobraniem, jak raz wysłałam to list wrócił  😵 więc jeśli kumpela sie nie zdecyduje to pewnie wrzuce w ogłoszenia, najwyżej pod centurionem 'oddam', więc możecie się spodziewać wieczorem w ogłoszeniach
lostak   raagaguję tylko na Domi
09 września 2010 14:59
witaj w klubie... ja mialam takie cyrki z wysylkami biletow, ze moge ksiazke napisac...
mnie niestety nie bedzie złamałam żuchwe i w sobote zamiast na klinice bede w szpitalu na operacji  😫  wam zycze dobrej zabawy i czekam oczywiscie na obszerna relacje
fasolkabolka,  to zdrowia zatem!

ja mam pytania logistyczne
- czy klinika będzie na podwórku - a jeśli tak czy jest jakies zadaszenie, namioty dla widzów w razie deszczu?
- czy będą zapewnione krzesełka dla widzów?

Pytam bo pogoda dziś pod psem...
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
10 września 2010 08:48
Ja to wcale nie moge znalezc biletu wiec tez mam wesolo 🙂
Karola, weź nie żartuj, bo ja wierzę, że się spotkamy 🙂
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
10 września 2010 09:04
epk znajde a Ty na priv wyslij nr tel 🙂
sznurka, będą krzesełka i z tego co wiem, to mają być ustawione na hali, więc nie trzeba się martwić o deszcz 🙂

Boże, a jakie maszyny do stajni przyjechały 😍 Właśnie jadę do stajni na cały dzień się gapić na czworoboki 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 września 2010 11:44
planujemy jakieś after-party? 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 września 2010 12:06
A ja mam takie pytanie czy jest jakieś ograniczenie wiekowe? I kiedy to jest,bo oczywiście ja nie zorientowana  😡

[s]Mam wolne miejsca w samochodzie, chętnie kogoś zabiorę. Jadę z Warszawy - Targówek. Mogę zgarnąć kogoś np. z metra Dw.Gdański. Kontakt na priv lub kartamka@gmail.com. [/s]
ok rozumiem że krzesełek starczy dla wszystkich? jeśli się myle dajcie znać
jak na hali to pewnie te 15 stopni będzie co?
Sznurka- jestem pewna, ze Domi zapięła wszystko na ostatni guzik.                      Też jestem za after-party! 🙂
A ty to się rewir pakuj lepiej już.
Pf.. Od jedenastej siedzę w pociągu :p Pamiętam te czasy kiedy trasę 3miasto-wawa można było w 3,5 godz pokonać, teraz pkp zaproponowały 6 godzin plus opóźnienia. Jak dobrze pójdzie to o 18 będę w stolycy.
co wy tam wiecie - ja zabieram koleżanki i koło 18 wyjeżdżam z Wrocławia - i jak myślę o drodze Wrocław-Warszawa to mi się słabo robi...
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
10 września 2010 13:24
Slabo to mi sie robi bo biletu nadal brak  👿
jestem oddalona o tysiące kilometrów od PL w tą gorętszą stronę, mam cudną pogodę, ciepły ocean, piękne palmy 😉 i niesamowite jedzenie... a i tak mnie ściska z zazdrości  🍴

proszę koniecznie regularnie udatować rv co i jak się dzieje w centurionie!
cieciorka   kocioł bałkański
10 września 2010 13:37
zazdraszczałam, przeliczyłam pieniądze i zapewne też jadę- czekam do 15 na potwierdzenie, czy mój bilet jest moim biletem! 😀iabeł:



no i mój bilet nie jest już moim biletem 🙁
jaka pogoda i ile stopni u was?
Prognoza zeznaje ze ma być pochmurno i do 18 stopni
halo dziewczęta z Milorda!!!!
jesteśmy umowione o 8 pod stajnią?
le bon ja będę 🙂
My, żeby nie blokować miejsc parkingowych, jedziemy z kierowcą 😉
Ja będę z macochą  🤣  Wyblakłe czerwone loki z odrostami proszącymi się o zafarbowanie  😡 (wytłumacze się, stanie się to za kilka dni  😉 ) to ja  🙂
My z drugiej strony Wisły przyjedziemy, ale widzę, że ludzie z całej PL przyjeżdżają. Nieźle! Może warto jakiś koc wziąć, żeby wygodniej było?
Termos naszykowałam- jakby były kolejki po kawę 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 września 2010 21:45
Dada myślę, że kocyk i coś pod pupę to super sprawa! jak się zrobi chłodniej to będzie jak znalazł 🙂

też poszukam kocyków w domu, mam nadzieję, że nie wywiozłam wszystkich do A'damu


a, nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale poza stoiskami Spillersa i Jarpola będzie jeszcze Ihaha 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się