Kamila Skolimowska nie żyje

Taka młoda dziewczyna.. W moim wieku.. 🙁
o matko... jaki żal (*)
🤔 🤔  🙁
[*]
Ale jak? Dlaczego? 🤔

Nie wierzę... (*)
jedyne co pociesza to, że umarła robiąc to co kochała, a nie w jakiś idiotyczny, bezsensowny sposób.

Teraz sobie myślę... czujesz się żle, to sobie odpuść... choć wiem, że w zawodowym sporcie to nie takie proste niestety. Eh, szkoda dziewczyny 🙁
No cóż, serducho zapewne...Przykre.
Ponia   Szefowa forever.
18 lutego 2009 22:21
Szok, nic więcej. 😲
Oglądam właśnie TVN24 i wspominają Ją .
To jest jak jakaś abstrakcja... 🤔

(*).
kujka   new better life mode: on
18 lutego 2009 22:23
Boze...nie wiem co mozna powiedziec.. taka mloda dziewczyna.. 🙁
😲

jestem w szoku... straszne (*)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 lutego 2009 06:50
Aż brak słow..


[*]
opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 lutego 2009 07:16
Zmarła w wyniku zatoru płucnego ...


Kolejny nasz sportowiec odszedł...
[*]
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 lutego 2009 07:58
[*]  🙁
Smutna wiadomość, bardzo  🙁
['] Kolejna wielka osoba umiera tak nagle, tak nie spodziewanie ... Wielka strata dla polskiego sportu ....
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
19 lutego 2009 10:13
jedyne co pociesza to, że umarła robiąc to co kochała, a nie w jakiś idiotyczny, bezsensowny sposób.



EEEeeehh... zadne pocieszenie... umrzec tak mlodo...nawet robiac to co kochala.... wrrr...

Wielka strata dla rodziny i najblizszych... oraz oczywiscie dla polskiego sportu.

[*]
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
19 lutego 2009 11:52
(*)
Bischa   TAFC Polska :)
19 lutego 2009 16:43
Przykre gdy umiera osoba w tak młodym wieku - miała tyle lat co ja ...

[*]

Pozdrawiam 🙂
Straszne ;(  [*]
śmierć zawsze jest za szybko i bez sensu.. ale gdy odchodzi tak młoda dziewczyna, wydawałoby się, okaz zdrowia... 🙁
[*]
Tylko zastanawia mnie jeden fakt..

przeciez musialy byc jakies symptomy..
A badania sportowe? Kadrowicze przechodza je w tym instytucie w wawie.. wiele godzin, czasem dni , dziesiatki badan i co tak wszystkie ok byly?
Crazy dokładnie to samo miałam pisać. Tyle, że podobno Skolimowska, jak każdy sportowiec tej klasy, była przebadana od stóp do głów... W poniedziałek miała jechac na badania w sprawie astmy, którą zaczęła (ona czy jej trenerzy) podejrzewać.

Dla mnie szok i wielka strata...
Dokladnie..
Kiedys to te nasze badania byly podbijane jak wyjazdowki konskie..
Teraz przepisy sie zaostrzyly.

Dla Kadry wogole sa ostrzejsze.. szczegolnie w innych dyscyplinach niz jezdziectwo.. ogromny osrodek olimpisjki.. i co? Nic?

No wlasnie podejrzenie astmy bo pewnie miala problem z wydolnoscia.. czyloi ten zator/ woda w plucach mogla sie gdzies zbierac..

Ale przeciez astmy nie ma sie z dnia na dzien.. najpierw alergie, nieleczone, przewlekle.. itd..
Jest to dla mnie ogromny szok, mloda dziewczyna, tak nagle..w czasie treningu... NIEWYOBRAZALNE
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 lutego 2009 22:26
Dalej w szoku jestem. Coraz młodsi odchodzą.[*]
Gillian   four letter word
19 lutego 2009 22:41
zastanawia mnie ten ból w łydce.  Może stamtąd wziął się skrzep, który zatorował tętnicę płucną?
doping jest też brany pod uwagę niestety..

szkoda
zastanawia mnie ten ból w łydce.  Może stamtąd wziął się skrzep, który zatorował tętnicę płucną?


Wydaje mi sie, ze to prawdopodobne. Zakrzepica nie taka rzadka - m.in. kazda uzytkowniczke tabletek anty moze spotkac, o czym trabia w ulotkach -  a pierwszym objawem jest wlasnie zazwyczaj ból lydek, bo te skrzepy powstaja w konczynach i potem sobie "podrózuja".
Gillian   four letter word
20 lutego 2009 15:02
Hiacynta, dokładnie o to mi chodzi. A skąd ból w łydce i skrzep to inna para kaloszy, to mógł byc drobiazg...
Jedyne co mogę napisać... [(*)]  😕
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 lutego 2009 07:45
Szkoda tak młodej i zdolnej zawodniczki  🙁

Z tego co mówili, to Kamila miała jakąś wadę genetyczną. 
A jeśli chodzi o badania, takie porządne (od stóp do głów), to przechodza je 3 razy w roku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się