Ochraniacze

Gaga no wiem, wiem mamy kopyta do korekcji ale to przody. Za dwa tygodnie się z nim umówiłam do zapytam się o tyły  😉 . Dzięki, dzięki. A wiecie może czy ktoś  ma (mogę telefonicznie zamówić w innym sklepie? ) decathlonowe brązowe tyły m albo l (te na kołki ? ) . Zamówiłam przody a tyłów nie ma ani internetowo, ani stacjonarnie u mnie  👿

Edit: Ha ha ha wchodzę sobie dzisiaj na stronę decathlonu i ochraniacze dostępne  🏇  😅
Istnieje coś takiego jak ochraniacze z dodatkiem siatki ? Takie przewiewne ?  👀

Potrzebuję czegoś na długie tereny w upalne dni. Nie mam innego pomysłu jak jechanie bez niczego. Owijki bawełniane ewentualnie z jakimiś dobrymi wchłaniającymi pot podkładkami. Sama nie wiem. W zwykłe skorupki, nawet wycięte bałabym się ubrać.
[quote author=Liściu link=topic=30.msg2366965#msg2366965 date=1432904567]
Istnieje coś takiego jak ochraniacze z dodatkiem siatki ? Takie przewiewne ?  👀

Potrzebuję czegoś na długie tereny w upalne dni. Nie mam innego pomysłu jak jechanie bez niczego. Owijki bawełniane ewentualnie z jakimiś dobrymi wchłaniającymi pot podkładkami. Sama nie wiem. W zwykłe skorupki, nawet wycięte bałabym się ubrać.
[/quote]

Hmmm... wydaje mi się, że Eskadron coś takiego zrobił 😀 . Niby te yorkowe strychulce są przewiewne (te czarne lub błękitne z siateczką jak mata czy coś takiego) , znam dwie osoby, które mają i polecają. Ale i tak się w nich nóżki pocą z tego co widziałam...
Liściu, moje premier equine kevlar mają siatkę od zewnątrz. Te ochraniacze z siatką są używane na krosach, więc raczej się sprawdzają. Z czystej ciekawości, co rozumiesz przez długie tereny?
Gaga no wiem, wiem mamy kopyta do korekcji ale to przody.


Werkuje się 4 kopyta, zawsze. Jak to przody do korekty?
[quote author=_Gaga link=topic=30.msg2367124#msg2367124 date=1432924689]
Gaga no wiem, wiem mamy kopyta do korekcji ale to przody.


Werkuje się 4 kopyta, zawsze. Jak to przody do korekty?
[/quote]


Normalnie? Przody (szczegolnie prawy) mamy do korekty, tyly sa ok. Najprawdopodobniej bedzie kuta. Ten kon wogole ma dziwne kopyta...
O, swoja droga- jest tu ktos uzywajacy magnetikow torpola? Pytalam sie na ,,grupie'' dotyczacej magnetycznych ochraniaczy- nie dostalam odpowiedzi  😡
Banandi, miałam takie ochraniacze, używałam jako stajennych ocieplaczy na noc dla konia w mocnym treningu. Co chcesz wiedzieć?
Liściu, York Pro Air, Lamicell Pro Air - przepuszczają powietrze. Jeszcze masz Tattini Aero - ale nie miałam z nimi styczności.
Uzywał ktos z was ochraniaczy York Sportiva ? Jakies opinie albo zdj jak wygladaja na nodze ?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
30 maja 2015 23:34
Pełno tu opinii o nich. Wpisz na górze po prawej w szukajke to wyskoczy.
Ma ktoś z was może ochraniacze Zandona z futerkiem ?? Jak one wypadają rozmiarowo ? Jak Veredus ? Mniejsze ? Większe ?
http://www.gnl.pl/ochraniacze-przednie-zandona-carbon-air-sensitive.html
Jakie ochraniacze polecacie na padok?
Kon sie strychuje i niestety przy podkowach musi miec ochraniacze bo rani sobie nogi....
Obecnie mam skorupki ale chodzi na kilka godzin i przy upalach srednio podoba mi sie kiszenie nogi w plastiku...
Ktos cos poleca? Albo jakies rozwiazanie innowacjne czy cos 😀
Zorilla, a jakoś parę stron temu chyba było, br pro mesh. Albo tanie york pro air (ale na piach bym ich nie ubrała). Albo pełne neopreny, tylko pod takimi noga się trochę niestety poci.
O to juz przegladam. Akurat mam trawe 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
31 maja 2015 16:41
ja bym uważała z york pro air... są mega sztuczne i u nas konia odparzyły. Za to br pro mesh swietne
Patrzylam wlasnie na zdjecia h i wygladaja na bardzo plastikowe. Jak taka mata do lazienki 😀
Ogladalam bry, sprobuje cos sama w tyms tylu wymyslic 🙂
xequus, no niestety z jakiejś pianki są, właśnie bardzo podobne do maty łazienkowej :P Zależy pewnie od konia, u nas jeden ma i spokojnie sobie w nich chodzi.
Zorilla, quanta w ogłoszeniach miała pro meshe za pół ceny, może cię to urządza 🙂
U mnie bardzo dużo koni wychodzi w tych yorkach na padoki, niekoniecznie trawiaste i żadnego nie obtarły ani nie odparzyły. Nawet dość długo się trzymają.
Mój chodzi na padok w br pro mesh i niestety nogi pocą mu się pod nimi dość mocno.
Dziękuje Wam za odpowiedzi  :kwiatek:
Jak zwykle niezawodne  😀

Liściu,  Z czystej ciekawości, co rozumiesz przez długie tereny?

Pisząc długi teren miałam na myśli +/- 4h  🙂
Siwy jest siwy, wiec ma tendencje do odprzarzeń i obtarć. Spróbuje sama coś wykombinować i jak wyjdzie to dam znać 🙂
miał ktoś do czynienia z tymi ochraniaczami? 🙂 http://equis.pl/pl/p/Ochraniacze-/500
To są chyba te w których Kwiatek jeździ? Na każdych zawodach wyglądają mega, ciekawe czy są takie wytrzymałe czy co zawody nowy komplet  😁
właśnie mnie zaintrygowały bo wyglądają ciekawie no i cena przystępna 🙂
Szukam ochraniacza na rzep ogonowy dla swojego konia . Kopytny ociera się cały czas o ściany boksu, czasem nawet do krwi. Zależy mi na czymś oddychającym , co nie wywoła odparzeń , wytrzymałym i takim który nie zsunie się po 15 minutach . Może ktoś coś polecić?
[url=http://i.ebayimg.com/00/s/MTk3WDQwMA==/z/BPAAAOSwEppURQBo/$_35.JPG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTk3WDQwMA==/z/BPAAAOSwEppURQBo/$_35.JPG[/url] polecam bardzo fajny  😉

Ale serio, może muchy/robaki, sprawdzałas to?
Czy ktoś ma Lki Professional's Choice VenTech i może mi powiedzieć jak one wypadają?
.
drabcio jest bardzo wrażliwa na owady w okresie letnim , dlatego się wyciera,  chcę jej dodatkowo zabezpieczyć ogon w czasie gdy stoi w boksie ..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się