PSY

Lahatiel we własnej psiejsobie:




Licho z fochem:


Licho bez focha:
majek   zwykle sobie żartuję
25 lutego 2009 15:56
Aneta W.. Lahatiel piękny. Czy to wilczak?
To ja też przedstawię swoje kundelusy...
Obydwa `prezenciki`. Obydwa miały być owczarkami niemieckimi

a więc NERONEK:

Neronek jest mądrym pieskiem, cwaniakiem, cudownie szybko biega, kocha dzieci, nie lubi podpitych ludzi i pracowników przerywających pracę (gryzie po rękach, jak tylko robią sobie przerwę na papieroska)
Dostaliśmy go. bo okazało się, że dziecko ma alergie na sierść (czyżby?)
W każdym razie ONkiem nie jest na pewno, ale na pewno jest najmądrzejszym psem, jakiego znałam.
Czasem towarzyszy mi w przejażdżkach teren, niestety jak się okazuje, że piesek jest ze mną (bo się wymknął, byle tylko mi towarzyszyć) to jest w tył zwrot i do domu - więc przejażdżki mi skraca....
A i pierwszy raz chciał pogryźć weterynarza, jak `usłyszał` że przyjechaliśmy go wykastrować... (trzeba było, bo wnęter)
Lubi czasem przegonić moje konie galopkiem...

a teraz drugi piesek: MAFIA:

Mafię dostaliśmy też.
Jest bardzo ładna, wszyscy się pytają, jakie ma papiery (a nie ma oczywiście)
Ma długi kudłate futro i niestety... jest durną  pałką... Inteligencją to ona nie grzeszy. Za to ładnie wygląda na podwórku i potrafi szczekać.  Potrafi szczekać całą noc nie-wiadomo-na-co. Bardzo lubi wszystkich obcych... Już musieliśmy ją wykupywać z rąk Pana, do którego przyszła i się przymilała (to pomyślał, że się przybłąkała i przygarnął)
No i jak chce pogonić sobie konie na padoku, to ją zwykle jakiś chapsnie, albo zahaczy kopytkiem... Więc ostatnio robi to rzadziej... Na szczęście....
Ale też ją kocham....

A tu mam piękne zdjęcie z nimi jak sobie pojechaliśmy nad stawik...

zuza   mój nałóg
25 lutego 2009 19:55
http://www.forum.posokowiec.cal.pl/viewtopic.php?t=1339,

kochani moze ktos z was pomoze!


dałam na forum o stajniach w Krakowie i okolicach
Mnie się teraz marzy airedale terier, ale moja mama nie chce psa 🙁  Pół roku temu umarła moja sznaucerka – moja mam straszliwie to przeżyła, bo to była ten JEJ ukochany zwierzak i powiedziała, że nigdy więcej psa, bo ona nie będzie mogła patrzeć jak następny będzie umierał ( suczka umarła jej na rękach). W domu jakoś tak smętnie, pusto bez psa, ale co zrobię – mieszkam z rodzicami i nie kupie psa z koro oni nie chcą🙁

Najdziwniejsze, że moja mama jest w sumie z "psiarskiej rodziny" ( dziadek był chodowcą), kocha zwierzęta i teraz z braku laku zajmuje się oglądaniem ptaków i ich dokarmianiem ( i strasznie się podnieca jak jakiś przyleci i potrafi o tym opowiadać z maksymalnym przejęciem, efetami dźwiękowymi etc.:P) oraz rozpuszczaniem mojego konia, a uparcie twierdzi, że nigdy więcej zwierzaka w domu.
macie śliczne psiaki!

Mój po wczorajszej pogoni za końmi miał takie maślane oczy w samochodzie, że cały czas patrzyłam we wsteczne lusterko jak "próbował nie spac"  😍
cudowna mordka ! Ucałuj psiaka.
mój futrzak Bruno

Aneta W.. Lahatiel piękny. Czy to wilczak?


Dziękujemy!
I Lahatiel (Maja) i Ali (Licho) to wilczaki.
Lahatiel to dziewczynka 💃
choć nie widać...
majek   zwykle sobie żartuję
26 lutego 2009 15:11

Aneta W.. Lahatiel piękny. Czy to wilczak?


Dziękujemy!
I Lahatiel (Maja) i Ali (Licho) to wilczaki.
Lahatiel to dziewczynka 💃
choć nie widać...


No, nie widać... Ciekawa rasa chyba, co? Ja mam za mało czasu, bo chyba trzeba z nimi duużo pracować... Ale strrasznie mi się podobają.
No i pewnie mieszkańcy mojej cudownej miejscowości zaraz by mówili, że wariatka wilki ma... Już jestem wariatka, bo moje konie nie pracują w polu...
IloveMosiek   Mościsław & Co
26 lutego 2009 20:34
AnetaW, wrzuc jeszcze trochę tych swoich psiaków 😍
Lena dziękuję! Słodki to on jest i naprawdę baardzo usłuchany, co ciekawe, nigdy nie szczeka w domu (chyba, że nikogo nie ma i zbliżam się do wejścia), nawet próbowałam go uczyc na komendę, ale nie wyjszło, za to mam w domu kundelkę, która robi tą robotę za dwoje  😁
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
27 lutego 2009 13:12
Jaka mina  😵 😁 😁 😁 😁
Moje czarne:



feno piękny / piękna !

moja suczka
szczeniak :

jesienne:

zimowe 🙁 wyszła trochę nie wyjściowo, ale pańci się nie chce uczesać pieska )


zaba   żółta żaba żarła żur
28 lutego 2009 08:27
feno-piękny sznaucer!!!!  😀
Mam nietypowe pytanie, ale Volta wiele razy mi pomogła więc zaryzykuję. Nie miałam nigdy psa (samca) i nie wiem czy to normalne, mianowicie z jego członka często po kropelce wycieka taka żółto- biała gęsta wydzielina, jest jest malutko ale np.po nocy na posłaniu widać ślady. To coś niepokojącego? Powinnam sie zgłosić do lekarza?
I kilka fotek bohatera:




Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lutego 2009 17:39
U mojego psa też często się takie coś pojawia, ale nie sądzę, aby to było niepokojące 😉 Swoją drogą ślicznego masz psa 😜 Moje małe marzenie😉
dorwałem dzisiaj telefonem (2 na 5 strzałów 😉 ) szczeniola mojego brata

A my jutro prawdopodobnie znowu wybieramy się do weta  👿 😵 I znowu z tym samym 'klientem'  🤬
Wszystkie Wasze psiaki śliczniusie 😜
Moja Daisy i jej i tylko jej podusia 😀
Niewidzialnadziękuje🙂 przybłąkało się to to do mnie  🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lutego 2009 19:45
Niewidzialnadziękuje🙂 przybłąkało się to to do mnie  🙂

Cudowne toto się przybłąkało 😉 Na pierwszym zdjęciu cud miód i orzeszki 😜 Wstaw więcej 🙂

Edit: Co tam jedno zdjęcie mojego wstawie 😉

Z ogrodu jak było duuuuużo śniegu 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
28 lutego 2009 20:37
Mam nietypowe pytanie, ale Volta wiele razy mi pomogła więc zaryzykuję. Nie miałam nigdy psa (samca) i nie wiem czy to normalne, mianowicie z jego członka często po kropelce wycieka taka żółto- biała gęsta wydzielina, jest jest malutko ale np.po nocy na posłaniu widać ślady. To coś niepokojącego? Powinnam sie zgłosić do lekarza?



Bez paniki!To zupełnie normalne-zwłaszcza u psów krótko- i gładkowłosych!To naturalna wydzielina zwana smegmą.Nie ma sie czym przejmowac!
Dopiero jesli wydzielina jest bardzo obfita(niedoświadczona osoba smegmę może pomylic wlasnie z ropą) trzeba udac sie do lek wet.Przy stanie zapalnym wydzielina z napletka jest tak obfita,że u psów z dłuższym włosem sierśc na brzychu jest cała nią posklejana.I własciwie dopiero w takiej sytuacji jest konieczna wizyta u lekarza wet.
Dzięki zaba czytałam to na jakiejś stronie i właśnie nie wiem czy to już obfite czy nie, bo ma po nocy na białym brzuszku małe ślady..

To z przyjemnością więcej zbója:


i moja cudowna sunia, która niestety zbója nie znosi  😎


Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lutego 2009 21:20
Kejsa ukradne Ci go! Jest boski!  😍 Jejku, te oczka!  😜 A sunia też całkiem całkiem, co to za rasa? 💘
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
28 lutego 2009 21:37
Pamietacie moze jak jakis czas temu pytalam o dobranie psa do doroslej, agresywnej suki? No wiec pies sam sie dobral. Po prostu sie chlopak do nas przygarnal. I nie ma zadnych problmow ... Psy sie bawia, leza caly czas razem i w ogole ( odpukac) jest sielankowo...
Sunia jest bezrasowa, też przygarnięta, tyle że 11 lat temu  🙂 Ma bardzo specyficzny charakter, jest po przejściach i do tej pory ma swoje fobie (zero dotykania po głowie, każdy obcy mężczyzna to wróg itp). A marzył nam się golden  🙂...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lutego 2009 21:48
Sunia jest bezrasowa, też przygarnięta, tyle że 11 lat temu  🙂 Ma bardzo specyficzny charakter, jest po przejściach i do tej pory ma swoje fobie (zero dotykania po głowie, każdy obcy mężczyzna to wróg itp). A marzył nam się golden  🙂...

Zróbmy zamianę- Ja Ci oddam swojego goldena, którego wklejałam trochę wyżej , a ty mi oddasz swojego zbója 😎
hehe  😁 😉
heh ale zbój jest zbójowaty- gryzie po nogach, ładuje sie na łóżko, ciągle trzeba go zabawiać no i ludzie na ulicy mijają na duuuzym łukiem  😀 a golden to pewnie siła spokoju (p.s. Twój też jest taki mądry- wszystkie jakie znam są bardzo zrównoważone, inteligentne i wierne, dlatego je kocham  😀)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się