PSY

i dobrze, że potrafisz od razu drugiego psiaka wziąć do siebie, to zawsze pomaga. Przez łzy patrzysz na tego drugiego i rozczula Cię, aż zaczynasz się powoli uśmiechać
Trzymaj się
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 grudnia 2010 14:02
moja kluska w końcu doczekała się tego co kocha najbardziej, śnieg i śniegowe szaleństwa  🏇



Czy testowaliście buty dla psów ?

[[a]]http://animalia.pl/produkt,20631,74,Poshy_Dog_Buty_ochronne_oddychaj%C4%85ce.html[[a]]

Potrzebuję dla  marznącego jamnika , ale nie wiem, czy nie zostaną w śniegu 🤔
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2010 10:50
guli, ja dla swojej nieżyjącej już jamniczki uszyłam kiedyś "kapcie" z ciepłego szalika. takie jakby sakiewki z przyszytymi wstążeczkami żeby zawiązać na łapkach!
Sprawdzało się!
Te co dałaś w linku koleżanki pies zgubił na spacerze!
Dzięki 🙂
Tak myślałam, że to będą wyrzucone pieniądze.

Mam z nim naprawdę kłopot , bo strasznie rwie się w tereny z końmi.
A to naprawdę- nie dla niego 🙁

Brak zimowej sierści, w terenach nie ma odśnieżonych  dróg, tylko głęboki śnieg.

Każdą derkę gubi, więc pewnie buty przepadłyby najszybciej 😉
Koło domu wychodzi tylko na chwilę a i tak ścieżki  odśnieżone i wydeptane.
Nawet taki sweterek potrafi mieć po chwili w połowie brzucha- chyba nadeptuje sobie tylnymi


Naprawdę ludzie potrafią tworzyć bezmyślnie rasy 🙁
Guli może kup taki sweter, w którym zaczepia się tylne łapki, wtedy nic nie spada. Jak znajdę zdjęcia to wstawię.. a buty raczej się zsuną jak pies będzie biegał. Są takie żele do smarowania poduszeczek, podobno izolują i zapobiegają przyczepianiu  śniegu .
Guli może kup taki sweter, w którym zaczepia się tylne łapki, wtedy nic nie spada. 


Przyznam się, że nie widziałam takiego wzoru.
U mnie wybór niewielki, kupuję więc głównie przez net.
A taki żel- gdzie można kupić? 🙂

Musi raczej zrezygnować jamnik z bycia trzecim koniem 😉
Jak go kuc widzi w ubranku , to muszę jamnika natychmiast  ratować 🙄
Na szczęście taka ilość śniegu zasypała psiakowi dziury , więc nie pójdzie za końmi 🤣
Ale na spacery z ludźmi- ubrano  i żel przyda się. 🙂
Guli będę niedługo w zoologicznym, jak chcesz dowiem się o ceny i w razie czego kupię i ci wyślę jak chcesz🙂
Oo... to bardzo miłe  :kwiatek:
Pewnie, że chcę 😀
U mnie od wczoraj nowy domownik - Chuck (jak Chuck Bass  :cool🙂

W nocy budziłam się 5 razy, ale dałam radę słodkim oczkom i nie wzięłam do łóżka. Je elegancko, kupe i siku na gazete, dzisiaj był 2h sam i nie zdemolował mi domu - jak przyszłam to grzecznie spał w bucie  🙂

Jedynie strasznie za mną 'płacze' jak tylko wyjdę z pokoju to przeraźliwie piszczy.
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2010 15:16
tulipan, fotki!!!!! 😀
Niestety mam tylko komórkowe i są strasznie nie wyraźne  🤔





Postaram się o lepsze niebawem  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2010 15:38
słodki maluch!!! Gratulacje!
Wygląda jak księżniczka w tych kocykach 🙂
Dziękuję  :kwiatek:

Chaff - książę  🤬  😉

Kocyków masa - jeden od hodowcy, w którym przyjechał z zapachem mamy i do tego moja bluza  😉
Oj sorki, niedoczytałam :kwiatek:
słodziutki maluszek 😍

a u nas w sprawie szczeniąt cisza i powoli obawiam się, że naprawdę święta spędzimy w duuuuużym gronie. maluchy już powinny powoli być odsadzane...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 grudnia 2010 17:06
tulipan, Chuck Norris!
kleopatra -  :kwiatek:

JARA - wszystko tylko nie chuck norris  😉 Chociaż ta ruda broda ...
[quote author=k_cian link=topic=32.msg794416#msg794416 date=1291359260]
trakenka, ale to nie tylko boksery. A ile innych aktywnych i temperamentnych, żywiołowych ras uważanych za pupilka domowego, spokojnego itd trafia na bruk i jest zachudzonych, zabiedzonych itd?
[/quote]

To normalne k_cian takich wyrzucanych, nie chcianych psów jest cała masa i nie tylko kundle, rasowe wyrzucane za to jaki mają charakter, że za dużo sikają w domu, że pogryzły ubrania czy inne rzeczy (a przecież każdy biorąc psa rasowego powinien wiedzieć jakie ma dana rasa zachowanie, jakie jest zachowanie młodego psa) a nie brać bo śliczny i malutki, jak maskoteczka  😤

Polecam link do poczytania: http://pies.onet.pl/54154,13,16,czy_szczenieta_sa_towarem,artykul.html

Jeśli chodzi o prezenty na święta, to lepiej najpierw poczytać i pomyśleć: http://pies.onet.pl/38294,26,0,magazyn_niechcianych_prezentow,1,artykul.html

Jednak niestety ci co zwierzęta traktują jak rzeczy nie czytają takich tematów  😕
tulipan, ależ słodycz! Ja tam lubię yorki - miałam dwa w bloku, w którym jakiś czas mieszkałam i oba były wychowane i prześmieszne 🙂

A tutaj zdjęcie z cyklu Puyol potrafi. Wychodziłam się kąpać - poduszka była w posłaniu, na niej pies. Wróciłam, a tu małe przemeblowanie:


Btw lekarz kazał zmniejszyć dawkę i jak na razie wszystko idzie dobrze - kaszel się zmniejszył i nie było kałuży w domu.
Dzionka - padłam!!! 🤣 🤣    Świetny jest
galopada_   małoPolskie ;)
08 grudnia 2010 08:30
http://telewizor.tv/film,id,19082  🤔

tulipan świetny jest! z jakiej hodowlii jesli mozna wiedziec?


do przyjazdu niespodzianki 3 dni. normalnie juz nie moge wysiedziec!  😵 😁
kleopatra66, dzięki ^^

galopada_, ten link to przypadkiem a propos mojego :>? A wiesz jakiej rasy jest niespodzianka czy tak totalnie nic nie wiesz?

Jeszcze parę Puyolków. Na mnie nie patrzeć, bo jestem chora i bez makijażu 😀





galopada_   małoPolskie ;)
08 grudnia 2010 09:02
Dzionka nie, nie. weszłam na interie i mi sie po prostu rzucil w oczy  :kwiatek: wiem jakiej jest rasy  😍 ale pokaze dopiero w sobote!  😜
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

08 grudnia 2010 14:08
Euforia_80,  a śnieg jej nie włazi miedzy paluchy?  Naszemu włazi i robią mu się lodowe kulki między poduchami.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 grudnia 2010 14:44
Teli oj włazi, ciągle muszę wydłubywać. W ubiegłą zimę uczyłam ją wygryzania tych kuleczek i czasami radziła sobie z tym sama. W tym roku zrobię tak jak tu ktoś pisał , skrócę kudełki między poduszkami.
moja kochana psiara idzie spać  🤣

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 grudnia 2010 20:10
kleopatra66, a teraz powiedz czy wszystkie naraz bierze czy tylko jednego?
codziennie innego  🤣  na zmianę, żeby było sprawiedliwie hihi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się