Miesięcznik Ośli Targ ,,Koński Targ'' -czy konie to osły?

nie, to nie może nie być prowokacja 😲

Już wiem! KT wypowiedziało tym samym wojnie z analfabetyzmem! Czytamy tytuł, a nie patrzymy na obrazek i od razu nie ma problemu czy to ośli czy koński targ 😁
okidoki, masz szansę na tytuł Najdurniejszego Wątku 2010, gratuluję!
a ja gratuluje tak beznadziejnej okładki ,,Końskiego Targu''' - osioł na okładce końskiej gazety  😀iabeł:
darolga   L'amore è cieco
08 września 2010 21:42
ushia,
Uuuu i do tego zwiazki poza rasą
Haha, dokładnie! I do tego odmienna kultura, pewnie też i religia... Zaraz zaczną się parady osłokonioseksualistów... 🙁

Lotnaa,
no właśnie, skandal!

😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 września 2010 21:43
Dobrze, że nie dali muła, bo byłaby afera, że propagują bezpłodność.


I tak już nadprodukcja koni w kraju istnieje, więc pewno by się ludzie podzielili na dwa fronty.
W jednym rogu: zatwardziali zwolennicy krycia na dziko, a drugim rogu: zatwardziali hodowcy czempionów 😁
majeczka   Galopem przez życie!
08 września 2010 21:43
To do kompletu zaserwuje "moje " byłe osiołomy

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 września 2010 21:44
ushia,
Uuuu i do tego zwiazki poza rasą
Haha, dokładnie! I do tego odmienna kultura, pewnie też i religia... Zaraz zaczną się parady osłokonioseksualistów... 🙁

😂

😂 👍 darolga Ty jak cos walniesz to grubo (turlam sie ze smiechu)
hmm to tak jak na okładkę psiej gazety daliby świnke morską  🙄 .... 😉
darolga   L'amore è cieco
08 września 2010 21:48
Notarialna - dokładnie  😁
Zairka -  😁 merci, czasem mi się uda coś powiedzieć (btw - skojarzyło mi się to od razu z panem z pizzerii...)
okidoki emotka  😁 na końcu mojej wypowiedzi świadczy o tym, że jest to żart. Bynajmniej nie uważam osła na KT za skandal.
Rul tłumaczenie
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 września 2010 21:52
darolga, Ino jak w polityce, w bitwie o krzyż 😁
dempsey   fiat voluntas Tua
08 września 2010 21:53

(na resztę tekstu zabrakło mi inwencji 😉 )
własnie dobrze ,że volta ma jeszcze w logu,, końskie akcenty'' bo gdyby widniały osły to....... 👀
WSTYD! HAŃBA! Zgłośmy to do TVNu do Uwagi albo Interwencji, tak nie może być. Czuję się osobiście dotknięta... 😂

Znajomi ze stajni też są oburzeni  🙄


Nie wiem gdzie i z kim jeździsz, ale wolałabym tam nie trafić  🤔wirek: Osiołek uroczy  😍
darolga   L'amore è cieco
08 września 2010 21:55
Notarialna - hahaha! Święte słowa, amen!  😁

dempsey - buahahahahahahaha, padłam! My master!  👍
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 września 2010 21:57

Zairka -  😁 merci, czasem mi się uda coś powiedzieć (btw - skojarzyło mi się to od razu z panem z pizzerii...)


o taakkk.. kiedy idziemy do PH? 💃 😂
cZY NIE PIĘKNIEJ BY BYŁO GDYBY NA OKŁADCE BYŁBY JAKIŚ koń rasy Sp? a nie wstrętny osioł i ta jego okropna sierść , no sory ale to końska gazeta a nie ośla , za tą cene nie życze sobie takiego osła na okładce  😤
a może już by zamknąć ten wątek? śmiech śmiechem ale ... prowokacja, prowokacją 😉
proponuje napisać do redakcji w tej sprawie, myślę, że masz nawet szanse na "list od czytelnika" na łamach gazety
majeczka   Galopem przez życie!
08 września 2010 22:07
okidoki, czy Ty masz zaburzenia osobowości albo coś w tym stylu? Tu piszesz w formie żeńskiej a w wątku o pomocy męskiej. Wszystko z Tobą ok? Czy to z winy osła na okładce?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 września 2010 22:07
cZY NIE PIĘKNIEJ BY BYŁO GDYBY NA OKŁADCE BYŁBY JAKIŚ koń rasy Sp? a nie wstrętny osioł i ta jego okropna sierść , no sory ale to końska gazeta a nie ośla , za tą cene nie życze sobie takiego osła na okładce  😤

to wyrwij oladke, zdrap osiołka, naklej sobie w jego miejsce Ratine Z albo poprostu nie kupuj..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 września 2010 22:13
Hm, gdzieś na okładce KP też był koń zarośnięty zimowym futrem. Przecież to MAMUT, a nie koń! Hańba! Idę zmazać okładkę i nakleję obrazek nowy 😁 😂
hmm to tak jak na okładkę psiej gazety daliby świnke morską  🙄 .... 😉

osiol to koniowaty. to raczej tak jakby na okladke psiej gazety dali lisa albo wilka. osly sa sliczne, a ty jesli serio to piszesz, to no.... poza tym w domu wszyscy zdrowi? 👀
burza  Le FU to moj raworyt 👍
Osioł na okładce to pierwsza oznaka nadchodzącego końca świata.
Presja, o nein, wiedziałam!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <biega, krzyczy i rwie włosy z głowy>
dempsey, wymiatasz!

burza,Le Fu!  😂

Osły od dawna interesowały się prasą, nic dziwnego, że w końcu trafiły na okładki:
O boże, osły chcą przejąć kontrolę nad światem!!
Widzisz i nie grzmisz!
Burza -  Nasze problemy przy tym to pikuś. Jak podadzą tą informację w innych mediach, to czuje że wywoła to panikę.
Imperium oslow kontratakuje! Do schronow drogie voltopiry.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się