... ślub :) ...

ash   Sukces jest koloru blond....
13 czerwca 2012 08:45
Najlepsza na świecie Make Up Artist Dominika Zasadzińska tel. 519 173 405
Dominika pracowała przy wielu filmach, w teatrze, malowała do wielu sesji fotograficznych dla popularnych pism.
Dziś rusza strona jej studia, także później uzupełnię adres. www.makeupart.com.pl
Studio mieści się na al. Solidarności, ale Domi również przyjeżdża do domu 🏇

Sienka OMG! Dziękuję Ci bardzo!  😡 😡 😡
ash, pięknie wyglądałaś! Bardzo podoba mi się dekolt sukni, też mi się taki marzy 😀

Gratulacje i życzę duuuużo miłości  🙂
ash, kiecka nie w moim guście, ale ślicznie wyglądałaś, taka promienna  🙂
a moja wyszła tak
edyta szczerze, to mnie wcisnęło w fotel, wyglądałaś przepięknie!
kujka   new better life mode: on
13 czerwca 2012 11:52
edyta, bajka!
dziekuję dziewczyny!!
byłam bardzo zadowolona i z sukienki (szyłam u krawcowej ze zdjęcia) i z dziewczyny, która przyszła mnie uczesać i z woalki, którą kupiłam z głupia frant w ostatniej chwili 🙂 a przede wszystkim para, która nas fotografowała i równocześnie świadkowała była tak mega pozytywna, że po tych 3h spędzonych z nimi mialam wrazenie, ze to starzy dobrzy znajomi. Wiecej zdjęc powinnam dostać do końca tygodnia.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
13 czerwca 2012 12:05
ash wygladalas swietnie!! sukienka nie w moj dsen ale do ciebie pasuje idealnie  :kwiatek: makijaz mistrzostwo, ladnie dobrany  😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 czerwca 2012 12:15
edyta jejku jej, jak pięknie! prosto, klasycznie, sama elegencja  😍 wrzucaj zdjęcia koniecznie! i to duuuużo
ash jestes przesliczna! Edyta, klimat na maxa 🙂😉
ash i edyta przepiękne z was panny młode 😜

edyta a powiedz mi świadków skąd mieliście? Z ulicy?  Bo z tego co czytałam wzięłiście śłub w Rzymie, sami?
ash   Sukces jest koloru blond....
13 czerwca 2012 12:40
Edytka, gratulacje 😅 😅 😅 Wyglądałaś przepięknie! 💃
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 czerwca 2012 12:59
edyta, fantastyczna kieca (oczywiście bez Ciebie w środku nie byłaby aż tak piękna)!
Jeśli przyjdzie mi jeszcze kiedyś wyjść za mąż, to chciałabym właśnie taką 😀
hi hi dzieki  :kwiatek:

hanoverka, tak byliśmy sami, pojechaliśmy na cały tydzień, świadków mieliśmy umówionych w postaci pary fotografów (Polka i Włoch), ale z rekrutacją wprost z ulicy też nie byłoby problemu 😉 wszystko wyszło lepiej, niż się spodziewaliśmy. W Ambasadzie super fajna atmosfera i w ogóle 😍 kiecka po odpruciu warstwy szyfonu i ze zwykłym paskiem posłuży mi jeszcze na wiele okazji. Buty tak samo. Taki był mój niecny plan. Materiał kupował mój facet na zasadzie o! fajny taki jak chciałaś i dopasował super w mój gust. Nie napinaliśmy się zbytnio na otoczkę. Wiedziałam, ze uszyje jakąś kiecke i buty kupie i tyle. Włosy chciałam jak na codzień się czeszę, ale pani fotograf zaproponowała mi fryzjerkę, też Polkę, z którą współpracuje i skorzystałam. Siedzimy, gadamy, śmiejemy się a ona mi włoski układa, ja lustra nie miałam przed sobą  😉 w końcu mój facet mówi - wiesz mi się podoba, ale może idź i się zobacz w lustrze, żebyś miała czas włosy umyć jak ci się nie spodobają te loczki. Loczki!!???!!! ja i loczki??!!! he he ale spodobała mi się fryzura i myślę fajnie dobrana do siateczki, wiec została i bardzo byłam zadowolona. Teraz się zastanawiam jak mogłabym na codzień podobnie sie czesać 😉
Obstawiam, że jeśli weźmiemy slub, to w podobnym stylu co Edyta 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2012 13:37
ash, wygląsz jak Gosia Socha 🙂
Piękna!
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

13 czerwca 2012 13:39
ash,, przepięknie wyglądałaś. Cieszę się, że wszystko się udało

edyta, bardzo elegancka sukienka. I świetnie Ci w woalce.

Bardzo podobają mi się woalki. Szkoooda, że już się w nich nie chodzi.
szepcik, wiele osób wybiera tą formę. Pani Beata mówiła, ze obserwują z roku na rok podwojenie liczby takich par jak my. Oczywiscie jeśli ktoś lubi i chce dużo gości i impreza itd to czemu nie? Po ash widać, że to był jej najszczęśliwszy dzień i o to chodzi. Ale ja siebie nigdy przenigdy nie widzialam w głównej roli w czasie wesela. Kompletnie nie mój klimat. A takiej atmosfery, jaką sobie można stworzyć będąc tylko we dwójkę w tym czasie przed i po ślubie nie da się powtórzyc, kiedy masz na głowie salę, grajków, czy goscie dobrze rozsadzeni, czy jedzenie będzie ok itd itp.
Mieliśmy taką formułkę, gdy informowaliśmy rodzinę i przyjaciół o naszej decyzji: mamy dla was dwie wiadomości i obydwie dobre! pobieramy się i nie musicie kupować prezentów ślubnych, bo wesela nie będzie!  😀

Teli, dziekuję i także żałuję, bo w ogóle uwielbiam styl retro.
edyta, łaaaaał! 😉 Pięknie!
ash, dokładnie wygladasz jak Socha i jesteś przeprzepiękna!!!!! 😜
edyta, jak pisza dziewczyny mega klimatycznie!  😜
Też się zastanawiałam się kogo mi przypomina ash 🙂 Faktycznie, Socha. Szczególnie na fotce w aucie.
Mam już wiecej zdjęć 🙂
cd
ash   Sukces jest koloru blond....
14 czerwca 2012 08:15
Edytka, rewelacyjne fotki! Raz jeszcze gratuluje. Wyglądałaś super!
A my ciągle czekamy na zdjęcia od fotografa!
ash, napewno Wasze zdjecia będą świetne!
ash, wyglądałaś zjawiskowo!!Tak świeżo. kiecka zdecydowanie w moim stylu 🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

14 czerwca 2012 09:34
edyta, ostatnie zdjęcie bajeranckie 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
14 czerwca 2012 09:34
ash, fotki przegladalam juz na fb i generalnie wow- fryzura, makijarz, suknia + Twoj typ urody, do tego ten kosciolek super sie wkomponowal.

edyta, kurcze, jesli kiedykolwiek bede brac slub, to cos mi sie wydaje, ze w sukni w takim stylu. Obrazek podoba mi sie niesamowicie - i ta woalka to taka wisienka na torcie. No i zdecydowanie naucz sie tak czesac- super kobieco!
ash pięknie wyglądaliście  😍 żałuję, że nie dotarłam

ash , cudnie....  😍  tak klasycznie, romantycznie  💘

edyta, sukienka świetna! a ostatnie zdjęcie rewelacja !

Znalazłam chyba ideał sukni dla siebie...  😍

ash sukienka śliczna, fajnie razem wyglądaliście  😀

edyta pomysł całego ślubu w Rzymie, sukienka na prawdę oryginalny pomysł i ślicznie wyglądałaś  🙂
cieciorka   kocioł bałkański
14 czerwca 2012 20:07
edyta, przepięknie wyglądałaś!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się