Wrocławianie :))

Szukam internisty (prywatnie) w okolicach Placu Grunwaldzkiego, Zalesia, Sępolna, Biskupina  :kwiatek:
dziewczyny któraś z Was podawała namiar na manikiurzystkę  gdzies na bulwarze ikara???
mogę na priva dostać adres ?? :kwiatek:
Kurczę nie wiem czy tu mogę, ale zapytam... Czy ktoś z Was, albo ktoś kogo znacie, nie szuka lokatora (na pokój) albo współlokatora? Szukam lokum dla mojego brata.  :kwiatek:
Najlepiej okolice Legnickiej, Szczepina.
Hej  🙂 wiecie może gdzie jest jakiś lumpeks w którym dostane art. jeździeckie, konkretnie potrzebuje jakiś nie drogich bryczesów na szybko.  👀 Z góry dziękuje za odpowiedzi.  :kwiatek:
poszedł priv 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
31 października 2013 05:50
Malolata88 trzeba szukać :<
Potrzebuje noclegu dla 3 osób w przyszlym tygodniu. Konkretnie niedaleko Dworca Glownego, jak najtaniej, na jedna noc. Polecicie jakies hostele, cokolwiek? W ogole nie znamy Wroclawia  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 listopada 2013 17:10
Potrzebuję na namiar do dobrego, sprawdzonego psychologa we Wrocławiu, nie obraziłabym się jakby był na NFZ :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2013 17:57
Klinikana ul Piastowskiej dr I. Pres-Magiera
http://www.pocoapoco.wroc.pl/piastowska.html
Niestety ale nie na nfz
czy jakaś dobra duszka byłaby w stanie załatwić mi pastę Equimax? Bo szukam po cenie trochę niższej niż u weta 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2013 06:50
Gdzie we Wrocławiu robią dobre torty? Nie potrzebuję wymyślnego, ale dobrego w smaku 🙂
Jedyne na świecie torty są w sowie! Truflowy mój nr 1 🙂 Wiem że sowa jest w magnolii, ale pewnie nie tylko.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2013 07:41
Właśnie w wątku ślubnym laski bardzo chwaliły, ale nie wiedzialam, że jest we Wrocławiu! 🙂

edit:
Jest w Magnolii, Galerii Dominikańskiej i Koronie 🙂
Spychała ma też bardzo dobre torty, ale niestety drogie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2013 07:50
U Spychały zamawiała moja bratowa kilka lat temu tort w kształce motoru i zrobili obłędny. Ale nie potrzebuje takiego wymyślnego tortu.
Chciałabym żeby był dobry i z krótkim napisem.

Ile wcześniej trzeba złożyć zamówienie na tort u Sowy? Potrzebuję na 27ego.
A tego to nie wiem, bo zawsze bralam z witrynki przejazdem 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2013 07:53
Czyli na miejscu też można kupić? Oglądałam na stronie i wszystkie tak smakowicie wyglądają, że nie wiem który wybrać 😁
Mozna, tylko wtedy wybor ograniczony. Ja robilam tak (tylko tu o Warszawie pisze, ostatnie 3 razy kiedy kupowalam) ze dzwonilam zeby zapytac czy jest moj truflowy 😉 i prosilam o odlozenie na czas dojazdu po niego.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2013 08:09
sienka, a zdradzisz ile płacilaś za ten truflowy i jaki był duży? 🙂 Orientacyjnie chce wiedzieć ile będzie mnie ta niespodzianka kosztować 🙂
kurcze, zabij mnie ale nie pamietam dokladnie. Ok 80-90 zl caly tort.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2013 08:48
A duży ten tort? Dla pięciu chłopa i mnie starczy? 😁
starczy spokojnie 😀
JARA, w Sowie wystarczy zamowic 3 dni wczesniej jesli maja byc napisy, torty przyjezdzaja raz na dwa dni. Popularne torty sa wlasciwie caly czas dostepne np czarny las :-) Ja za maly (16 porcji) placilam 65 zl
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2013 09:03
Dzięki wielkie, już postanowiłam, że zamawiam w Sowie 🙂
Wymyślne to tu: https://www.facebook.com/pages/Caramella/1381688788734940?ref=ts&fref=ts 
Ale uprzedzam, nie próbowałam, znam jedynie od strony wizualnej 😉
Tortów z Sowy też nie jadłam, ale kiedyś jadłam w Sowie w Magnolii ciacho i było świetne. No i wystrój mi się bardzo podobał.
JARA ostrzegam, że ciasta i torty z Sowy uzależniają  😉
ja miałam weselny od Sowy, 3-piętrowy, każdy w innym smaku... trochę "ciężkie" ale przesmaczne....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2013 15:39
Już się doczekać nie mogę, tak mi smaka narobiłyście 🙂
Potrzebuję opinii o szpitalu na Traugutta, szczególnie o oddziale kardiologicznym. Może być na PW.
Mistral, ale nie można podać po prostu opinii o oddziale. Wszystko zależy od wielu czynników. Również od lekarza, który będzie prowadzącycm...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się