Pielęgnacja ciała

Gillian,  :kwiatek: Najpierw pomyslalam, ze cena jest spora, ale jak na pol litra wydaje sie rozsadna. Poczekqm na wyplate i zamowie na probe  😉
ekhem, a gdzie go kupię? Też spróbuję, a co mi tam 🙂
Tylko w aptekach, można zamówić przez DOZ.pl
Spróbuj, bo cena niewygórowana, a naprawdę pomaga 🙂
szepcik, dzięki. spróbuję jeszcze raz zrobić sama pastę ale jak znowu nie wyjdzie to się poddaję 😵 plastry mi nie łapią włosków na nogach, obecnie używam kremu, bo po maszynce zawsze mam rany wojenne.. a chcę czegoś trwalszego. depilator odpada, bo urywa włoski, zamiast wyrywać (mam blond, delikatne włoski, nie widać ich tak bardzo ale nie lubie z 'rajstopami' chodzić 🙄 )
fruity_jelly, ja bym się nie bawiła w robienie pasty cukrowej samemu, moja zawsze po kilku minutach robiła się twarda jak kamień i w żaden sposób nie dało się już jej użyć. Kupowałam na allegro pierwszą lepszą, za niecałe 9 złotych, taką w "beczkopodobnych", brązowych opakowaniach i była naprawdę fajna. Kilka razy udało mi się skutecznie wydepilować okolice bikini (zero podrażnień, praktycznie wszystkie włosy poleciały!) i nogi. Niestety, po kilku, kilkunastu zerwaniach takiego jednego kawałka pasty robiła się tak miękka i rozciągliwa, że potem już nie chciała łapać włosów, ale wtedy po prostu brałam trochę nowej. Jak za tę cenę, była świetna. Fakt, na taką depilację trzeba mieć trochę czasu, ale i efekty są.
ja też miałam tą z all i nie widziałam różnicy między nią a robioną przeze mnie. Polecam poszukać na tubie filmików instruktażowych, technika ma ogromne znaczenie, a przy odrobinie wprawy depilacja nie jest aż tak czasochłonna - ja teraz obie łydki robię ok pół godziny.
a macie jakąś sprawdzoną firmę? bo jest tego od cholery a domyślam się, że jedna drugiej nierówna 👀
Też jej używałam, ale okropnie kleiła mi się do palców, ciężko mi było ją jakoś fajnie uformować.
też miałam własnie taką pastę i zupełnie nic nie dało się z nią zrobić... tak samo jak domowej roboty  😎
szkoda, bo w gabinecie trochę to kosztuje...
a nie lepiej po prostu pojsc do kosmetyczki na depilacje?
no o to mi chodzi - że depilacja u kosmetyczki trochę kosztuje.
bynajmniej nie o kupowanie pasty w gabinecie i depilowanie się nią we własnej łazience 😉
raczej desperackie próby odklejenia tego czegoś od palców/nóg/wanny/pralki/kafelków 😜
E tam, pasta cukrowa złazi zmyta ciepłą wodą. Spróbujcie usuwać wosk 😁
szukam balsamu/mleczka/masła do ciała, bardzo nawilżającego, z dużą ilością oleju kokosowego/masła shea/mango i nie za cenę 100 zł za 100 ml 🙂. ktoś jest coś w stanie mi podpowiedzieć? bo narazie jedynymi produktami, które spełniają te wymagania są produkty Alverde i niektóre produkty Balei...
wiedźma, ja mam takie coś http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52330 i jestem zachwycona. ma fajną kremową konsystencję, cena śmieszna a już zwłaszcza w porównaniu do tego jakie to jest wydajne
[quote author=wiedźma link=topic=342.msg1576907#msg1576907 date=1352300396]
szukam balsamu/mleczka/masła do ciała, bardzo nawilżającego, z dużą ilością oleju kokosowego/masła shea/mango i nie za cenę 100 zł za 100 ml 🙂. ktoś jest coś w stanie mi podpowiedzieć? bo narazie jedynymi produktami, które spełniają te wymagania są produkty Alverde i niektóre produkty Balei...
[/quote]

sprawdź w sklepie Bańka Mydlana 😉
Averis   Czarny charakter
08 listopada 2012 17:53
wiedźma, o tak! Isana daje radę i pachnę jak ciastko po niej 😀
Gillian   four letter word
21 listopada 2012 10:47
ha! wreszcie znalazłam sposób na podrażnienia po goleniu "tu i tam" 😉 otóż - po goleniu, a potem po każdym myciu przecieram skórę płatkiem nasączonym płynem dezynfekującym skórę (wyniesionym niecnie ze szpitala), ja mam akurat Desderman ale myślę że inne też się sprawdzą. Trochę szczypie, ale da się przeżyć. A po takim oczyszczeniu olejek Alterry. I normalnie mam spokój, żadnych krostek, podrażnień, cudów wianków 😀
Scottie   Cicha obserwatorka
21 listopada 2012 13:16
Gillian, da radę go kupić w aptece? Można go zastąpić np. Octeniseptem?

U mnie przy goleniu sprawdza się zwykły... talk, ale po depilacji woskiem miałam tyle pryszczy, że nie sposób było to ogarnąć jakkolwiek.
Gillian   four letter word
21 listopada 2012 13:20
da radę. Desderman jest koszmarnie drogi z tego co widzę.

Wróć. Octanisept też drogi, wow nawet nie wiedziałam ile to stoi. Najtaniej to chyba Skinsept w taki razie.
Scottie   Cicha obserwatorka
21 listopada 2012 13:31
Wow, faktycznie! A jeszcze niedawno kupowałam butelkę 250ML za 18zł... ale zaraz, to było prawie 5 lat temu :o
wreszcie udalo m sie zrobic paste cukrowa,
jest taka jak u profesjonalnej kosmetyczki ,niestety cos robie zle przy depilowaniu bo nie usuwa mi duzej ilosci wlosow jedynie pojedyncze, moze sa jeszcze zbyt krotkie?
Wosk juz daje rade je zlapac, moze mam niewprawne ruchy 😡
U mnie przy goleniu sprawdza się zwykły... talk, ale po depilacji woskiem miałam tyle pryszczy, że nie sposób było to ogarnąć jakkolwiek.

tez tak mialam na rekach po 2 depilacjach, po kolejnych juz nic sie nie dzieje. Zaczelam tez przecierac skore woda utleniona po depilacji i jeszcze pare razy jak widzialam ze sie robia jakies stany zapalne i przeszlo zupelnie. Ostatnio moze z 3 male babelki mi wyskoczyly.

A czy depilacja u kosmetyczki troche kosztuje, ja wiem? Moze w moich rejonach jest taniej, ale ostatnio za cale rece, pachy i uda placilam 70 zl. 
Hmm ja za samo bikini brazylijskie pastą płacę 80 zł...
Jakie znacie dobre kremy do depilacji?
Dziewczyny, polecicie jakiś dobry krem ujędrniający? Mam 5 miesięcy za zrobienie coś z moimi sflaczałymi ramionami, bo przede mną występ w kiecce z gorsetem. Będę lekko ćwiczyć, ale nie chcę się nabawić bicków, tylko chcę coś zrobić z tą obwisłą skórą :/ Coś polecacie?
Averis   Czarny charakter
10 lutego 2013 22:38
Dzionka, skalpel by Ewa Chodakowska 😉
Averis, muuuuszę 😀?
Averis   Czarny charakter
10 lutego 2013 23:57
Dzionka, zdecydowanie 8) Go dzią!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się