Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Witam komentatorki baleronów,wypowiem się w imieniu autorki kanału gdzie występują balerony.Ta mniejsza na koniu (kucu ?) ma 7 lat ,w siodle od roku.Większa ma 12 lat w tym 2 lata w siodle (2 razy w  tygodniu).Dziękuje obrończyniom tego typu jazdy za wyrozumiałość, i nie dziękuję tym które swój jad przeniosły jako posty na kanał youtube,ośmieszając i ironizując wiedzę instruktorów tejże stajni.Jako ojciec cieszę się z czerwonego paska na świadectwie i radości z jazdy córek.Rozumiem ironię, zapewne w wieku 8 lat niektóre te bardziej narowiste forumowiczki miały za sobą WKKW.Na pewno z czasem wypinacze odejdą na bok i nie będą jeździć pierdołowato.(osobiście nie lubię sznurków) ,Ale ..teraz życzę wszystkim amazonkom słonecznego lata,zminimalizowania upadków,i takiej radości z jazdy jak bohaterce filmu.
kowbojkagd, nie wiem jak inni, ja to rozumiem. Tylko wolę naszą 10-latkę pomykającą na kucyku super parkurki bez wypinaczy w toku szkolenia.
Jako rekreację (przejażdżka, frajda) rozumiem obrazek. Jako szkolenie - nie.
Z tym, że ja w ogóle jestem przeciwna szkoleniu dzieci poniżej 8 roku życia. Z wielu powodów. Kontakt z kucem, tak, spokojne przejażdżki tak, szkolenie - nie. Wiem, że wiele osób nie jest przeciwnych. Mam swoje powody i swoje uzasadnienie.
A jako w przeszłości stały bywalec Hipodromu, nigdy bym swojego 7 letniego dziecka nie wypuściła na tor bez wypinaczy. Inna rzecz, że nie wypuściłabym w ogóle. Lubię swoje dzieci.
Na szczęście są różne metody, każdy znajdzie coś dla siebie.
Gillian   four letter word
02 lipca 2015 20:09
kowbojkagd, to w końcu córka czy siostra? zresztą, to ma takie samo znaczenie jak czerwony pasek na świadectwie - czyli żadne.
To Wasza TRENERKA? Fajna  😵
a myśmy odkrywali nowe horyzonty!
Magda Pawlowicz ale super, musi być świetna zabawa, sama z chęcią bym spróbowała
świetna zabawa była! i bardzo fajne miejsce, dobra organizacja i fajne warunki. Tylko pogode kiepsko zamówili!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 lipca 2015 22:48
endurance  😍

m.indira   508... kucyków
07 lipca 2015 21:50
znowu fajna reklama

Serdecznie zapraszam  😀

Trochę radości i "funu" przy koniach  😉
( niestety chyba nie działa na komórkach  🙁 )
jestemzlasu, no co chcesz? Do WKKW jak znalazł  😁

Przyznać się, na czym najpierw zawiesiłyście oko?  😁
ciężko skupić się na jednej rzeczy  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 11:40
Ja to chyba jestem spaczona, bo najpierw załamałam się nad koszmarnym zdjęciem w 0:20s(dzięki, Isabelle... 😵 ), a potem zachwycałam padokami.
....
CzarownicaSa, czemu koszmarnym? 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 11:47
Nie wiem jak on to zrobił, ale dla mnie głowa jest bardzo malutka w stosunku do szyi i wygląda jak cyborgo-kucyk z mikrołebkiem 😀
Ja to chyba jestem spaczona, bo najpierw załamałam się nad koszmarnym zdjęciem w 0:20s(dzięki, Isabelle... 😵 ), a potem zachwycałam padokami.
....
nie jesteś hetero ?  😉 żarcik. Nie miałam czasu na szczegóły tylko przyglądałam się ogółom  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 15:24
Też się zaczęłam zastanawiać, czy jestem hetero 😁
Ale w sumie to gustuję raczej w wikingach 😁
aa rozumiem, byłoby trzeba Panu podrzeć trochę koszule, zapuścić zarost...  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 15:33
I włosy 😍 Tak do uszu co najmniej, do ramion to już kisiel 😍 😁
czyli ten się nie nada??  😁 no nie znalazłam takiego na koniu
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 lipca 2015 15:43
No, prawie- wolę brunetów 😜
o matko.... wyzej tych spodni juz nie dalo sie założyc?  :wysmiewacz22: :wysmiewacz22:
Wiedziałam, że blogerki makijażowe pokazują i opisują co mają ze swoich kosmetyków, ale nie wiedziałam że ktoś ogląda i nagrywa filmy typu " moje zakupy w sklepie jeździecki" " Mój sprzęt" itp. 😉


Też nagrywacie? 😀
kowbojkagd, to w końcu córka czy siostra? zresztą, to ma takie samo znaczenie jak czerwony pasek na świadectwie - czyli żadne.
To Wasza TRENERKA? Fajna  😵



oj, dziewczyny, tylko nie przesadźcie ze zniewagami, bo po pierwsze to niegrzeczne (ładnie to tak śmiać się publicznie z tych, co umieją mniej?), po drugie - to karalne.
Jaka tam zniewaga 🙂
Jeno widok dziwi jak się go połączy ze słowem "trenerka"
Jaka tam zniewaga 🙂
Jeno widok dziwi jak się go połączy ze słowem "trenerka"


cóż no, publicznie sugerujecie, że laska jest beznadziejna. Żeby nie było 'a nie mówiłam' 😉 po prostu sorry, ale nie lubie takich akcji. Myślałam, że forum raczej ma służyc jednoczeniu środowiska i wzajemnej pomocy, wskazywaniu odpowiedniej drogi itp, a nie naśmiewaniu się.
Pomóżcie, dawno temu oglądałam filmik - jeśli dobrze pamiętam był on zobrazowaniem artykułu na którymś z blogów jeździeckich albo opisu kliniki ujeżdżeniowej.
Dotyczył nauki reakcji konia na łydkę (wyczulenia na łydkę) , niestety nie pamiętam kto siedział na koniu i tłumaczył, pokazywał. Była to któraś z czołowych 'dresazystów', nie kojarzy się komuś może ten filmik? Bo za nic nie mogę go znaleźć a chciałam komuś pokazać.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 sierpnia 2015 23:44
Ja montuje filmiki głównie dla mojej siostrzenicy i bratanków 😀
I okazuje się,  że trupy z Czarnej D... przebijają dobranockę 😂 [url=
#]klik uprzedzam,  że jeździec bez kasku 😉[/url]
Nie otwiera mi się ten link lusi, błąd, czy tylko ja tak mam?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się