Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Isobel Fajny filmik i piekny koń. Dobrze, że historia zakończona happy endem.
Dziekujemy  :kwiatek:

Mieszkam w Anglii, ale Vegas jest 'nasz' polski, wychodowany u p. Mazurka 🙂

Ponad 10 lat zycia chodzil w bryczce wiec naprawde bylo ciezko - w tamtym roku zostalismy wyeliminowani z towarzyskich 60cm bo nawet jedynki nie moglam skoczyc a w przyszlym miesiacu startujemy pierwsze British Eventing. Ciesze sie ze sie nigdy nie poddalam, bo o to wlasnie w tym sporcie chodzi 🙂
A ja przedstawiam film "naszej szkapy" który udało mi się popełnić
  😀
ja nie wiem....wrzucam mega pozytywny film..koles system caly rozwala...bo wlasnie: swiadomie i skutecznie...


A to przepraszam, nieporozumienie. Myślałam ze "negatywnie nie ogarniasz" 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 marca 2016 22:00
Świąteczny odcinek z niespodziewajką na końcu =)
ahaha  😂

a co do technicznych - głos już lepiej chociaż trochę buczy i następnym zmien ustawienia auto-balansu lub załóż ciemniejszą bluzkę bo ciągle zmienia,a bluzka jest przejaskrawiona  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 marca 2016 22:09
drabcio, kombinuję z mikrofonem cały czas.
Z oświetleniem i ekspozycją kombinowałam dłuuuugo, dłuuugo, bo jak widać mam zasłony  innego koloru i wypracowany schemat poszedł się... paść :p

Ahaha z niespodziewajki?
Ogólnie z odcinka bo pamiętam jak w wakacje zawsze jeździlismy na pławienia koni, jeden był wybitnym nurkiem

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/t1.0-9/538991_374381309301045_1483667090_n.jpg?oh=9a491c534ea9ec8dffbf22cf2d0664dc&oe=5786A8CC[/img]

źrebaki zawsze próbowały się tarzać w wodzie, po czym z kwikiem się zrywały jak im woda wlatywała do nozdrzy i uszu i ile zabawy było jak któryś koń się z wody ewakuował ,a jeździec miał za śliskie spodenki  😁

Kiedyś znalazłam na necie takie super foto co się może kryć pod kałużą, [s]jak znajdę to wrzucę ;D[/s]



😍

jeżeli chodzi o techniczne -za duży kontrast dla kamery - przy każdym ruchu próbuje złapać inny balans bieli b  jest jasne na ciemnym - następnym razem albo ustaw ręcznie balans, albo tło w odcieniu zbliżonym do bluzki 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
28 marca 2016 22:57
drabcio świetne porównanie!  😂

Konie zawsze są na przekór. Znam jednego, co się o kawaletki zabija. Ale jak jest czas na żarcie i się go nie zabierze wystarczająco wcześnie z padoku, to sam wyskakuje...  😁
Coś jak to:

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 marca 2016 10:34
drabcio, ooo, robi dokładnie tak jak Halina <3
Kałuże sa straszne, okropne i zjadają konie 😀 najlepsze sa konie chodzące wkkw, do wody wskoczy bez mrugnięcia okiem... Ale kałuży nie przejdzie 😀

vissenna, bo przekomarzanie sie jest zabawniejsze 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 marca 2016 17:46
Strzyga zapomniałaś w części o kałuży dodać, jak straszny jest moment w którym kałuża wyschła, bo przecież to oznacza, że coś ją ZNIKNĘŁO! I konia może tak samo ZNIKNĄĆ 🍴    😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 kwietnia 2016 18:14
zembria, a to prawda, też tak może być. Pewnie to lew z krzaków buszaków 😀

Jeśli macie mnie dość, piszcie =)

Tymczasem co nieco o randkach:
Gillian   four letter word
02 kwietnia 2016 18:32
Sorki, ale jestem na nie 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 kwietnia 2016 18:33
Ogólnie czy tylko ten? I dlaczego?
Gillian   four letter word
02 kwietnia 2016 18:36
Ogólnie. Męczy mnie Twoja przesadna mimika, przeciąganie wyrazów, kręcenie oczami i ton głosu. Ciężko oglądać. Nic personalnego, szacun za odwagę do wystąpień "publicznych" 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 kwietnia 2016 18:37
Gillian, ok, rozumiem =)
Uwaga idzie wazelina...Mi się podoba każdy jeden, ta mimika mnie rozwala po prostu  😂 zawsze mam ubaw jak to oglądam. U mnie kiepsko z głosem było w tym ostatnim odcinku. 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 kwietnia 2016 19:23
anil22, dziękować <3
głos jest mega problemem, chyba potrzebuję innego mikrofonu niestety.
Ogólnie. Męczy mnie Twoja przesadna mimika, przeciąganie wyrazów, kręcenie oczami i ton głosu. Ciężko oglądać. Nic personalnego, szacun za odwagę do wystąpień "publicznych" 🙂


Mam te same odczucia. Chyba za stara jestem na takie emocjonalne opowiastki, dzieciaki na pewno mają radochę.


Mój film, trochę mało materiału bo się okazało, że jak miało być kręcone to kamera wyłączona a jak włączona to kręcona ziemia  😵  Ahh ten mąż  😁




monia Mam te same odczucia. Chyba za stara jestem na takie emocjonalne opowiastki, dzieciaki na pewno mają radochę.
Dzieciaki..dziękuję za komplement 😀
https://www.facebook.com/HorseCollaborative/videos/1036787226407166/

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 12:19
[quote author=Gillian link=topic=348.msg2522448#msg2522448 date=1459618584]
Ogólnie. Męczy mnie Twoja przesadna mimika, przeciąganie wyrazów, kręcenie oczami i ton głosu. Ciężko oglądać. Nic personalnego, szacun za odwagę do wystąpień "publicznych" 🙂

Mam te same odczucia. Chyba za stara jestem na takie emocjonalne opowiastki, dzieciaki na pewno mają radochę.
[/quote]

Zgadzam się. Dla mnie to jakieś takie infantylne . Ale mojej córce się podoba  😉
Euforia_80 Straszne! Dobrze, że ktos tam był i pomógł tej krowie. Żeby konie tak stały cierpliwie przy badaniu  😁
"Moja" złośnica w akcji. Nie chce się dzielić jedzonkiem. Tym razem bez kopania i dębów, czyli wersja lajt :P
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 13:52
anil22 niezła jest  😉

tez sobie drapaczkę znalazł
A mnie się Strzygi filmiki podobają i uważam, że ma szansę zaistnieć na jutubie. Jak na kompletne początki to filmy są naprawdę dobrej jakości, przemyślane, jest mało cięć, patrzy i słucha się przyyjemnie a styl i temat idealnie trafiają w target, który ma największą moc (gimbaza). Pozwoliłam sobie udostępnić kanał na naszym fanpejdżu, może więcej osób się zainteresuje.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 kwietnia 2016 22:30
Jasne, mogłabym nagrywać poważne filmiki, o poważnych sprawach. Ale to nagrywam głównie dla końskich znajomych, którzy mają te same bolączki co ja, albo dla znajomych laików. I przy okazji, dla nieznajomych quoniarek, chcąc przemycić i im i laikom, gdzieś pomiędzy to jak konie myślą. W prosty, radosny, zabawny sposób. Bo konie takie są i tak myślą. Prosto i emocjonalnie. A przynajmniej konie, które znam. Zwłaszcza moja Mała Mi, która jest jak żywcem wyjęta z książki o Muminkach. Żywa, zabawna, strasznie bystra, z charakterem i ogromnym poczuciem sprawiedliwości. I historii mam o niej setki. I właściwie nikogo nie obrażam, ani nikogo nie krzywdzę robiąc to.

Orzeszkowa, dzięki! To moje pierwsze razy przed kamerą w życiu. Też przełamuję swój strach przed wystąpieniami publicznymi, zdjęciami, nagrywaniem się. trochę taka terapia. Przy okazji poprawiam wymowę, bo mówie na co dzień bardzo niewyraźnie =)

anil22, człowiek ma tyle na ile się czuję. Ja się ciągnę czuję gorącą 16. Mam nadzieję, że będę tak miała do 90 😀
Strzyga, no i dobrze kręć dalej.  :kwiatek: Ja tylko napisałam, że do mnie nie trafia, ale ja już stara baba jestem i widocznie nie ten target odbiorcy.  Tak jak wspomniałam moja córka je bardzo lubi 🙂

Raju! Ale trzeba przyznać że to oazy spokoju.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 kwietnia 2016 08:21
Co nieco o naturalsach. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się