Moorland’s Totilas is sold

Mi też nic nie wyskoczyło, ale myślałam że moze ktoś bardziej siedzący w ujeżdżeniu cos więcej o niej wie. Bo z tego co widzę kobyłka jest z 2001 r więc już powinna chodzić wysokie konkursy jak ma coś z niej być.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 października 2010 22:27
Z wywiadu poczynionego z pomocą wujka G. wynika, że kobyła pracuje od ponad roku na poziomie GP, a Gal nazywa ją swoją tajną bronią 😉 Może teraz będzie miał motywację, żeby ją wyciągnąć na świat 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
20 października 2010 23:03
ja się niby nie interesuje sportem, ale rozstanie TEJ pary osobiście mnie zabolało  😕
ovca   Per aspera donikąd
20 października 2010 23:17
Uusminka to najładniejsze imię zagranicznego konia wysokiej klasy, jakie słyszałam  😁
Ciekawe czy będą robić jakąś selekcję klaczy, czy każdy będzie mógł kupić nasienie
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 października 2010 06:01
AAAAAAAAAAle piękne zdjęcia!!!
http://www.edwardgal.nl/?p=51&id=26&l=EN


nie dość, że cudne zdjęcia, to cudny koń 💘
dla mnie Zip-a-way Texel to number 1 ze stawki koni Gala 😉
Na sport.pl napisali:
"Niemiec Paul Schockemoehle kupił ogiera Totilasa, prawdziwą gwiazdę niedawnych jeździeckich mistrzostw świata w amerykańskim Lexington. Suma, którą musiał wyłożyć, wyniosła między 10 a 15 mln euro - czyli tyle, ile płaci się teraz za bardzo dobrych piłkarzy. Schockemoehle należy do czołówki niemieckich jeźdźców. Kupno konia tej klasy ma mu pomóc w zdobyciu medalu olimpijskiego w Londynie."

http://www.sport.pl/sport/1,65025,8524873,Transfer_konia__Dwa_razy_drozszy_niz_gwiazda_Ekstraklasy,,ga.html
Haha, co za bzdura.
No to trzymajmy kciuki za pana Shokemuhle na olimpaidzie hihiihih
ale byśmy się zdziwili wszyscy 😉
Ludziki kochane, przecież to jest najbardziej znany facio z końskiego świata.
To nie on pojedzie na olimpiadzie, tylko któryś z niemieckich jeźdźców 😀
Moon   #kulistyzajebisty
21 października 2010 12:15
Balbiś, serio?  🤔
No popacz, nikt by się nie domyślił...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 października 2010 12:17
balbiś: no super informacja - na pewno nikt z nas tego nie wiedział. :kwiatek:

Chodzi o to że przecież ci co czytają gazetę niejeździecką o tym akurat nie wiedzą. Więc czytając takie coś

Schockemoehle należy do czołówki niemieckich jeźdźców. Kupno konia tej klasy ma mu pomóc w zdobyciu medalu olimpijskiego w Londynie

nie sądzę by między wierszami bądź telepatycznie domyslili że że jednak

To nie on pojedzie na olimpiadzie, tylko któryś z niemieckich jeźdźców
Balbiś no nie mów  🤔 a już myślałam, że zobaczę pana PS w nowej dyscyplinie w Londynie  😂
Uff, to juz jestem spokojna, bo to co jest powyżej, trochu mnie przerazilo 😜
Dodaje dla "wtajemniczonych"...
http://www.ludwigs-pferdewelten.de/index.php?option=com_content&view=article&id=1186:paul-schockemoehle-vor-kauf-von-totilas&catid=7:magazin&Itemid=20
cieciorka   kocioł bałkański
21 października 2010 13:17
efeemeryda, rozstanie nie jest jednoznaczne ze zmianą własciciela- prawdopodobne, ale nie przesądzone

kujka- siostra pięęękna, ale jeśli chodzi o prosiakowatość, to ona jest dla mnie jedną z wiekszych zalet urody Totilasa :P
No to trzymajmy kciuki za pana Shokemuhle na olimpaidzie hihiihih


A może musimy trzymać kciuki za Totilasa jak zmieni  dyscyplinę. 🤣  😁
[quote author=rtk link=topic=35110.msg743270#msg743270 date=1287657717]
No to trzymajmy kciuki za pana Shokemuhle na olimpaidzie hihiihih


A może musimy trzymać kciuki za Totilasa jak zmieni  dyscyplinę. 🤣  😁
[/quote]

Totilas skoczek  🤣 to chyba bym do Londynu pojechała, żeby to na żywo zobaczyć  🏇
Ciekawe czy będą robić jakąś selekcję klaczy, czy każdy będzie mógł kupić nasienie

Podobno ma być ostra selekcja klaczy, które będą mogły być zainseminowane Totilasem. Słyszałem nawet plotki, że właściciel klaczy ma pisać uzasadnienie (?) dlaczego to właśnie ta klacz i Totilas byli by najlepszym połączeniem hodowlanym. Nie wiem ile w tym prawdy.
kermit   Horses horses everywhere ..
21 października 2010 17:59
Ciekawe jakby wywijał łapskami w skoku nad wodą  🤣 🤣
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 października 2010 19:28
Szaga, selekcja była już teraz
🙂 fajny wywiad
AAAAAAAAAAle piękne zdjęcia!!!
http://www.edwardgal.nl/?p=51&id=26&l=EN


Co do zdjęć to ja się absolutnie zakochałam w tych, tu akurat ojciec Totilasa(Gribaldi trk):
http://www.sjoert.com/gallery/displayimage.php?album=67&pos=6
Spekulacje zakończone, Gal nie będzie więcej jeździł Totilasa 🙁

Paul Schockemöhle has today ruled out any possibility of the Edward Gal/Totilas partnership continuing.
(...)
Today, he announced that the World Equestrian Games triple medal-winning horse will be "taking a break".


źródło: http://www.horseandhound.co.uk/news/397/303148.html
Moon   #kulistyzajebisty
28 października 2010 18:45
s triple medal-winning horse will be "taking a break".
Wielka, wielka szkoda dla sportu...
s triple medal-winning horse will be "taking a break".
Wielka, wielka szkoda dla sportu...



o tak, podpisuję się pod tym nogami i rękami
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
28 października 2010 21:12
s triple medal-winning horse will be "taking a break".



juz ja widze ta przerwe, beda rzezbic do upadlego, zeby nie wypasc ponizej Gala  🤣
wreszcie bedzie mozna wykorzystac konia do hodowli
ile to juz razy bylo, ze super kon nie zdarzyl zaistniec w hodowli, bo sie polamal, zakolkowal na zawodach i trzeba bylo uspic...
ja tam sie mega ciesze z tej przerwy🙂
a jego  nowy wlasciciel ma chyba jednak  inne priorytety niz wypasc nie gorzej niz Gal
też mi się wydaje, że to jest całkiem niegłupia koncepcja 😉
Totilas zdobył wszystko co można, zawojował czworoboki - teraz trzeba nam więcej takich Totilasów :]
Na moje koń po cichu będzie przygotowywany do olimpiady w Londynie w 2012.
W tym czasie pewnie będzie godził treningi ze skokami na fantom.

może to jest jakaś koncepcja, by sędziom się przed olimpiadą ten cały Totilas nie przejadł  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się