Zima 2010/2011 meldunki

slojma   I was born with a silver spoon!
01 grudnia 2010 14:46
-12 w warszawie ... nawet zwierzaki przymarzają...znalazłam gołębia pod klatką z zamarzniętymi skrzydłami, wzięłam go do domu z nadzieją, że jak mu odmarzną zacznie latać i go wypuszczę ale niestety nie chce latać i siedzi, co z nim zrobić?
Slojma -czekamy.Co do "kochanej" zimy.Moj pociąg ma "tylko" godzinne opoznienie.Kurcze zerwałam się z pracy aby byc wczesniej a tu guzik.Na jutro zas zapowiadają zamiecie śniezne a ja muszę jutro zawieśc męza do szpitala
w krakowie piekna zamieć śnieżna  😵
asds   Life goes on...
01 grudnia 2010 15:13
/A ja jutro na pierwszy dzień pracy w Gate na lotnisku.......kurna...przez ta pogodą juz się boję co się moze dziać
karesowa   Rude jest piękne!
01 grudnia 2010 15:28
Właśnie zerknęłam na termometr. -15st a bardzo silny wiatr sprawia że wydaje się jakby na dworze było -25st. Grrrrr.... strasznie nieprzyjemnie
slojma   I was born with a silver spoon!
01 grudnia 2010 15:31
Faza- Właśnie miałam jutro do Was jechać ale te zamiecie boję się że ugrzęznę.
Macie pomysł co z tym gołębiem zrobić?
Zanieść do schroniska, zoo, ewentualnie zadzwonic do jakiegoś weterynarza i spytać co zrobić.
W Bydgoszczy -15 stopni C  😵. Śnieg na szczęście nie pada, ale wiatrzysko straszne. W pewnej prognozie przeczytałam, że ma być w nocy -26 stopni  🤔wirek:. Mam nadzieję, że nie będzie trafna.
Zaczęło mocno sypać we Wrocławiu, od razu koło mnie zrobiły się korki... wieje też dosć mocno, więc pomimo że 'tylko' -9 to odczuwalna temperatura jest bardzo niska.

miałam w planie jechac strugać o 17, dobrze że tego nie zrobiłam, bo pewnie bym wróciła do domu o północy  😵
Kraków zaczyna byc sparaliżowany. U mnie-śródmieście - korek na twardo. Wszystko stoi.
Podobno dojazdówki też już kolejno się blokują.
Fajnie mieszkać blisko pracy!  💃
Lubin - śnieżyca
wszystko zasypane
-15 stopni

kocham zimę 🙂
Nienawidzę zimy!
W ten weekend miałam mieć wyjazd. Z powodu pogody odwołany.  😕
Wczoraj było -4, a dziś już -12.
Słońce w dzień, a śniegu nadal brak.  🤔
Aż trudno uwierzyć, że u was nie ma śniegu! Ale my tak mamy czasem we Wrocławiu, że wszędzie pada, tylko nie tu 😉
http://www.traxelektronik.pl/pogoda/gddkia/dat/kamery_zb5.htm
Cóż... nic dodać, nic ująć.
Ma sa kra .
hehe branka pocieszę Cię  😁na Ołtaszynie już sypie i to nieźle 🙂
stanęłam tak, żeby bez problemów móc wyjechać jutro autem bo w tamtym roku była masakra

brrr kaloryfery na full i mi zimno
No u nas też sie rozpadało, muszę wyjść do sklepu właśnie i trochę mnie to przerażą :P
w ogóle miałam do was dzisiaj do stajni jechać, całe szczęście że to odwołałam, wyobraź sobie powrót stamtąd teraz  😁
Kraków dzisiaj: zamiecie, temp. niby -10, ale odczuwalnia conajmniej -15,-20 stopni.
Silny wiatr, sypie cały czas.
W ogóle niezły był paraliż komunikacyjny, gigantyczne korki, tramwaje nie jeździły, a jak przyjeżdżały, to np. drzwi się nie domykały, bo automat zamarzł  🤔wirek:
no to rzeczywiście 🙂 a do kogo znowu tak szybko ???
ja dzisiaj nie dotarłam 🙂 to już chyba w weekend rano podskoczyć bo wieczorem ciężko będziesz mieć z powrotem
Do Almery 😉
Dziewczyny, wie ktoś może jak trasa Kielce - Lublin ?  😵
Albo chociaż jak sytuacja na drogach przy Kielcach.
kolebka,  paraliż nadal jest na drogach
Ja wracałam z pracy do domu 5 godzin. Odwołali pociąg, poszliśmy na autobus...
Kielce przejezdne- jeśli mowa o mieście Ambrozja   tak w mairę na bieżąco możesz tu podpatrywać. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/section?Category=SWIETOKRZYSKIE

sytuacja może się zmieniać , bo wieje i sypie
Znowu ma ostro sypać w Warszawie, ciekawe jak jutro wyjadę z domu- i co lepsze- jak wrócę do domu  😤
CHOLERNA ZIMA!!
Przez śnieg nie możemy zjechać koniowozem ze stajni do Spodka.
Świetnie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 grudnia 2010 21:26
Ja dzisiaj dojechałam w końcu na zajęcia. Mpk się postarało i chodziło jak należy, bez trudu dostałam się do centrum. Włókniarzy i centrum - ulice czarne, odśnieżone, ale nieco pośniegowego błota.

Pruszy, -10 stopni i zimne wiatrzysko 😤
Znowu ma ostro sypać w Warszawie, ciekawe jak jutro wyjadę z domu- i co lepsze- jak wrócę do domu  😤

Nie widziałam pogody, ile ma być stopni? Po dzisiejszym spacerku w -18 stopniach nie mogę sobie wyobrazić spaceru w takich (-20)-(-25) a miały być... Oby nie.
slojma   I was born with a silver spoon!
01 grudnia 2010 21:31
W warszawie sypie śnieg 😵
Sprawdziłam pogodę dla Warszawy... ma mocno sypać od północy do 5😲0 rano, a po 5😲0 słabiej aż do 14😲0.
Temperatura od 01😲0 do 10😲0 rano ma wzrosnąć od -10 stopni do -5 stopni, a w okolicach 14😲0 ma być blisko zera. Potem w następnych godzinach spada w dół do - 13....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się